Lekarze Dermatolog dziecięcy

dr n. med. Sabina Kubacka

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BETA-DENT"
Wodzickiego 10
42-200 Częstochowa

Nie mogę ocenić zdolności i efektów leczenia u Pani doktor, ale rejestracja na wizyty do Niej jest kompletnym nieporozumieniem. Rejestracji można dokonać jedynie 2 godziny w ciągu dnia, każdemu zapisanemu podawana jest godzina, która tak na prawdę jest fikcyjna, gdyż liczy się tylko kolejność przyjścia. Wydaje się, że Pani doktor to lekarz od wszystkiego, skoro jedną osobę trzyma u siebie w gabinecie ponad godzinę. Nie byłoby nic w tym złego, ...
Opinia dodana przez: Pauli

Małgorzata Jędrzejczyk-Komar

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Wrzosowiak"
ulica Orkana 61/67A
42-200 Częstochowa

Lekarz, która w dni wolne na prywatny telefon poświęciła czas na pomoc pacjentowi. Chyba inny lekarz nie poświęca gratis swojego prywatnego czasu w dodatku w weekend.
Opinia dodana przez: Zbigniew
{'id': 29328, 'name': u'Ostrowiec \u015awi\u0119tokrzyski'} Wenerolog
                                       dr n. med. Jacek Zdybski

dr n. med. Jacek Zdybski

Klinika Zdybski
ul. Henryka Sienkiewicza 65/14/II
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Panie Doktorze jest Pan wielki!!! Dopiero tydzień leczenia a już ogromna poprawa. Lekarz bardzo sympatyczny, kontaktowy mimo że, wizyta była w ramach NFZ. Co ważne przepisana maść ku mojemu zaskoczeniu kosztowała 6,50 PLN za tubkę a nie jak do tej pory wypisywane po 80 PLN i więcej. I co najważniejsze działa :) Pierwszy lekarz, który zdiagnozował mój problem skórny (do tej pory nikt nie powiedział co to jest) i zaaplikował ...
Opinia dodana przez: Sylwek
Niezwykle uprzejma osoba. Rewelacyjny kontakt z małym pacjentem. Dokładne zbadanie, wywiad trafnie dobrane leki, a co najważniejsze bezpieczne dla malucha.
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Mariusz Sulik

Gabinet ginekologiczno-położniczy
Bydgoszcz, ul. Mierosławskiego 16
85-654 Bydgoszcz

Polecam Pana doktora, wytłumaczył mi na czym polega mój problem, wykonał zabieg, miejsce po nim już prawie się zagoiło, jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Grażyna Nieżurawska

Dermatolog dziecięcy

ul. Romera 4, Warszawa
Warszawa

Rewelacyjny lekarz, bardzo skuteczne leczenie, leki zadziałały szybko. Pani Doktor bardzo życzliwa, troskliwa, zainteresowana pacjentem. Już nie wiem, jak mam dziękować.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Małgorzata Jabłońska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

LIM
Kraków

czy ta dermatolog przyjmuje tez prywatnie w proszowicach? jesli tak, prosze o kontakt do niej.

lekarz Wanda Dłuszyńska-Janik

Bohaterów Warszawy 54 lok. 4
Nysa

Pani bardzo uprzejma, zainteresowana. Poczułam się w pełni zaopiekowana. Dokładne wytłumaczenie choroby i brania lekarstw, kompleksowy wywiad.
Opinia dodana przez: Dominika Anna

Marek Brzewski

SPECJALISTYCZNY GABINET DERMATOLOGICZNY
Długa 74
31-152 Kraków

POLECAM!super fachowo i efekt od razu!bardzo miła wizyta.

lekarz Jadwiga Żuchowska

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszno

konkretne i rzeczowe podejście do problemu alergii skórnej u niemowlaka, tutaj otrzymałam skuteczną pomoc

dr n. med. Beata Wiśnicka

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

DERMATICA Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna
ul.Biskupia 11, 50-148 Wrocław
50-148 Wrocław

Pani doktor jest super, wszystkim polecam. Pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo. Zadowolona pacjentka.
Opinia dodana przez: Iwona

dr Magdalena Jakubiak

Dermatolog, Wenerolog

ulica Wyspiańskiego 21/22
22-600 Tomaszów Lubelski

Najlepsza Pani doktor która mi w końcu pomogła.Juz kilka lat mnie prowadzi i jestem bardzo zadowolona
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog
                                       dr n. med. Paweł Rujna

dr n. med. Paweł Rujna

Dermatolog, Medycyna estetyczna

MURANO Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i Laserowej
Pokorna 2 lok. 8
00-199 Warszawa

Najgorszy lekarz, wszystko co czytam o nim to kłamstwo. Idzie sami do niego na wizytę na NFZ to zobaczycie jaki jest grzeczny i jak tłumaczy choroby i jak wyprasza z gabinetu po krótkiej chwili wizyty. Nie zbada dobrze a już wyrzuca z gabinetu. Taki lekarz to wstyd dla całej służby zdrowia. Odradzam wszystkim!!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Sobańska

Dermatolog, Wenerolog

NZOZ Centrum Zdrowia
Włodkowica 28
60-334 Poznań

Leczyłem u niej poważne zapalenie skóry (praktycznie cała twarz czerwona :/) z dobrymi wynikami. Teraz mam cerę bez żadnych zmian chorobowych, a co najważniejsze bez blizn.
Opinia dodana przez: Marcin

dr Katarzyna Kocińska

Citomed
87-100 Toruń

Zdecydowanie polecam. Zaznaczam, że chodzę tylko na wizyty z NFZ czyli nie prywatnie. Pani doktor bardzo miła, poświęca dużo czasu i odpowiada na wszystkie pytania. Szczegółowo wyjaśnia wątpliwości. Jestem pacjentką Pani doktor już od wielu lat a ponieważ cierpię na chorobę nie uleczalną, tylko leczenie łagodzi w znacznym stopniu objawy, więc będę pacjentką Pani doktor jeszcze długo. I w żadnym wypadku nie zamierzam zmieniać lekarza. Zanim trafiłam do Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Anna Sadowska-Przytocka

ul. Marcelińska 98 B/109
60-324 Poznań

Doktor Sadowska to dobry i przemiły dermatolog dziecięcy. Moja córka ma probemy ze skórą o podłożu alergicznym i po poszukiwaniach dobrego specjalisty w Poznaniu w końcu znalazłyśmy własciwego lekarza. Pani doktor wytłumaczyła dokładnia jak w sytuacji tego schorzenia, dbać o higienę skóry i czefo w tym kontekście unikać. Zawsze, jak mam jakąś wątpliwość mogę się łatwo z nią skontaktować. Przepisuje skuteczne leki. Polecam.

dr n. med. Anna Luty-Frąckiewicz

Mickiewicza 10 lok. 4
51-619 Wrocław

Pani doktor, jest nie tylko miłą i uprzejmą osobą, ale znakomitym specjalistą. Niejednokrotnie pomogła zarówno mnie jak i moim dzieciom. Bardzo trafne leczenie. Jeden z najlepszych dermatologów jakich poznałam. Bardzo polecam.

lekarz Iwona Łuczkiewicz

Lelewela 7a lok. 4
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo dobry lekarz. Uprzejma dla pacjentow. Trafnie dobiera zawsze masci i lekarstwa. Wytlumaczy wszystko, jest kompetentna i zna sie na tym co robi juz ponad 30 lat. Szczerze polecam.

Hubert Woźniak

Wójtowska
05-660 Warka

Wspaniały Człowiek i doskonały lekarz. ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Jolanta Senderak

Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie
ulica 3 Maja 17
11-600 Węgorzewo

To naprawdę przemiła pani lekarz, która zna się na rzeczy. Polecam ją wszystkim, a jeśli chodzi o wspomniane problemy z rejestracją, to zawsze były tłumy pod poradnią, poprostu trzeba przyjść wcześnie i nie ma problemu z zarejestrowaniem się. A jak ktoś lubi dłużej pospać, to niech nie narzeka na lekarza, tylko nastawi sobie budzik. pozdrawiam