Lekarze Dermatolog dziecięcy

dr n. med. Aleksandra Wilkowska

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Nie zgadzam się z poprzednią negatywną opinią. Pani doktor jest niezwykle wnikliwa i życzliwa. Traktuje pacjentów wręcz z miłością. Raz byłam świadkiem, jak zrugała nieliczącego się z jej czasem i zmęczeniem pacjenta, odgrażała się, że nie będzie mogła go przyjąć, ALE PRZYJĘŁA I wykonała czasochłonny zabieg

lekarz Jolanta Kaczmarek

Wenerolog, Dermatolog

Matrasia 9
Włocławek

Ze względu, że chodzę do Pani doktor na fundusz, czas wizyty jest ograniczony, ale muszę przyznać, iż bardzo mi pomogła w wyleczeniu trądziku. Polecam.

lekarz Marlena Bryczek

Nowe Osiedle 32

Lecze się u niej od maja na trądzik, kiedy kremy itp nie pomagały podała antybiotyk, po 3 miesiącach pomógł i to sporo ale jeszcze mi się to nie podobało więc bez zastanowienia jakby chciała się mnie jak najszybciej pozbyć dała kolejny mocniejszy, drogi lek, który na prawdę pomaga (opinie innych) zobaczymy jak na razie polecam jest miłą doktorką dobrze tłumaczącą i poza tym nagłym (to dajemy "nazwa leku") dobre podejście. ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Krystyna Suchińska

Zwycięstwa 5
45-854 Opole

Byłam 2 razy na wizycie. Sama musiałam zadawać wszelkie pytania, ponieważ lekarka siedziała jak muł za biurkiem i patrzyła w milczeniu na mnie. To co jej pokazałam, obejrzała, ale żeby samemu pooglądać całą skórę jak to powinien zrobić dermatolog, to już nie. Stąd moja sceptyczna opinia.

lek. med. Janusz Kostrzewa

Lecznica Lekarzy Specjalistów
Marszałkowska 62/3
00-545 Warszawa

Byłem u tego pana kilka lat temu przypisywał lek tetralizal przez 9 miesięcy i bez rezultatu wkoncu zrezygonwalem gdyż stwierdziłem ze to bez sensu .Dotkął skory chwile nie zapytał o nic i przypisał mi tylko ten lek a i masc Duac na noc .Wizyta zakończyła się po 5 minutach .
Opinia dodana przez: Daniel

dr n. med. Joanna Pogorzelska-Dyrbuś

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Pasaż Europejski 8/1
43-100 Tychy

Panią dermatolog oceniam bardzo słabo. Po zabiegu wycięciu pieprzyków w tych miejscach miałam 2 ciemne plamki ale myślałam że to po prostu strupki i z biegiem czasu się zagoją. Po dwóch tygodniach miałam przyjść na ściągnięcie szwów, ale po ponad tygodniu szwy zaczęły mi dosyć mocno wrastać w skórę więc chciałam się skontaktować z lekarką i umówić na wcześniejszą wizyte żeby je ściągnąć, co okazało się niemożliwe i musiałam jechać ...
Opinia dodana przez: ania

dr n. med. Danuta Kallas

Wenerolog, Alergolog

Kochanowskiego 8
89-100 Nakło nad Notecią

Bardzo sympatyczna pani doktor. Fachowe wyjaśnienie choroby i leczenia i życzliwe podejście do pacjenta. Człowiek nie czuje się tam jak intruz, a to jest bardzo ważne. Serdecznie polecam.

lekarz Katarzyna Kuczyńska

Zakład "DENTIX" s.c.
Lipowa 18
62-800 Kalisz

Pani doktor rzeczywiście była bardzo miła (na kase chorych ;)), wypisała dość dużo leków na trądzik, nie tanich ale mam nadzieje skutecznych, chociaz to czas pokaże i nie omieszkam dorzucić tutaj opinie dot trafności diagnozy i wyboru sposobu leczenia.

lekarz Marian Kyc

ulica Wyspiańskiego 4
37-500 Jarosław

Bardzo kulturalny, ale też bardzo słaby. Amatorski sprzęt - BARDZO, oraz nieumiejętność rozpoznania innych chorób poza grzybicą lub atopowym zapaleniem skóry. Gdy nie potrafi rozpoznać choroby, zawsze nazywa to atopowym zapaleniem skóry lub "taką urodą". Poszedłem do innego lekarza, przypisał lek, a po 5 tyg. byłem zdrowy. Lekarz leci w kółko tym samym schematem, przypisuje ludziom te same leki, a kilka z nich jest dość niebezpiecznych, bo nowotworotwórczych. Strata pieniędzy. ...
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Adam Szarmach

Dr med. Kamila Skrętkowicz-Szarmach Dermis, Dermatologia Ogólna i Estetyczna
Angielska Grobla 5 lokal 2
80-756 Gdańsk

Serdecznie polecam Pana Adama .Bardzo trafnie dobrał leki na ropne wypryski dziecka na twarzy.Wszystko tłumaczy dokładnie i spokojnie. Bylam już kilka razy w gabinecie u Pana Adama i za każdym razem wychodzę zadowolona i przede wszystkim spokojna .Nie zdarzyło się nigdy aby pomylił się w diagnozie bądź lekach.Serdecznie polecam!!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Marek Tomaszyński

Dermatolog, Wenerolog

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105
31-308 Kraków

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą, zarówno dotyczącą chorób, niepożądanych i szkodliwych skutków stosowania pewnych leków oraz metod leczenia i właściwości medykamentów. Wysłuchał mnie i przepisał skuteczne leki, wytłumaczył, jaką mam chorobę i skąd się wzięła. Poza tym raczej uprzejmy i miły. Dwukrotnie pomógł mojemu tacie, który wcześniej błąkał się po dermatologach z (jak się okazało u dr Tomaszyńskiego) błahą chorobą, której inni dermatolodzy nie potrafili zdiagnozować i, bez uważnego ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Grażyna Kulesza-Włodarska

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Nie rozumiem czemu nie mozna dokończyć komentarza . Korzystałam z zabiegów w Kopenhadze i w Szwecji i nigdy nie byłam tak zadowolona jak u pani doktor Kuleszy Grażyna Persson

dr n. med. Eugeniusz Czubak

Sądowa 3 (Sante)
41-902 Bytom

Super lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem i do tego bardzo uprzejmy i miły. Bardzo skuteczne metody leczenia - przepisuje leki niedrogie a jednocześnie dające rewelacyjne efekty leczenia. Z trądzikiem walczyłam ponad pięć lat i nikt skutecznie nie potrafił mi pomóc. Po wizycie u Pana Doktora i zastosowaniu dwóch przepisanych przez niego leków efekt był zaskakujący już po 3 tygodniach i nadal nie ma nawrotów. Jestem szczęśliwa i bardzo wdzięczna ...

lekarz Grażyna Serafinowska

Tumska 10
62-200 Gniezno

Bardzo dobry lekarz. Dziękuję za fachowe i życzliwe przyjęcie. Polecam wszystkim poszukującym specjalisty dermatologa. Wojciech
Opinia dodana przez: Wojciech

dr Mateusz Koniarz

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Dr Koniarz usuwał mi trzy znamiona. Jeśli kiedyś będę musiała zwrócić się do dermatologa to tylko do dr Koniarza.

dr Lew Petkow

gdzies na Gocławiu
Warszawa

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Po 6 wizytach u innych lekarzy i trafianiu z diagnozą, dr Petkow rozpoznał w 1 minutę co mi dolega i wyleczył tak że nigdy już nie wróciło schorzenie. Oby więcej takich lekarzy jak Pan doktor! Polecam innym,bo wiedzę Pan doktor ma ogromną i wszystko z głowy nie jak nasi lekarze z Google szukają leków lub rozpoznają choroby 🙈
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Beata Gniazdowska

Alergolog, Dermatolog

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Byłam u wielu specjalistów,problem wypadenie od lat włosów.Inni nie dociekali,nie leczyli przyczyny a kasowali sporo.Pomogła mi tylko pani Beatka ,ceny przystępne podejście do problemu kompleksowe.Botox ,mezoterapia włosów,skóry przeprowadzana skutecznie.Tądzi wyleczony ceny umiarkowane.Poleciłam jej mnóstwo znajomych rodziny i przyjaciół.Wszyscy,ale to naprawdę wszyscy byli zadowoleni z efektów. Do kogo teraz się udać by nie stracić dużo pieniędzy i widzieć efekty??? Brak mi ukochanej Pani Beatki !!!

dr n. med. Joanna Salomon

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENTAL-ART"
Pretficza 21/1
53-328 Wrocław

Przyszłam na wizytę z moim partnerem. (Każdy miał swoją wizytę, weszliśmy razem). Oboje nie jesteśmy usatysfakcjonowani tą wizytą. 1. Pani Dermatolog nie obejrzała mojej cery, nie obejrzała mojej zmiany. Od górnie postawiła diagnozę uczulenia na jakis składnik z kosmetyku. Kazała wszystko odstawić i zapisała krem na zmienione miejsce. Poprosiwszy o nazwy kosmetyków odpowiednich dla mojej cery usłyszałam : nie znam się. (?!! Co?!) Kilka dni później udalam się do Spa ...
Opinia dodana przez: Natalia

dr Tomasz Kochanowski

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Świetny lekarz. Doceniam zaangażowanie i bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo pomocny i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Paweł N

lekarz Magdalena Nastałek

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach
ulica Kopernika 13
32-100 Proszowice

Pani doktor jest niezwykle miła i kompetentna. Mimo dużej ilości pacjentów w poradni przy szpitalu, zawsze stara sie przyjąć nagle przypadki, jak mój gdy dostałam uczulenia. Chodze do niej z cała rodzina. Niestety czas poświęcony pacjentowi jest krótki ale rekompensuje je rzetelność i uprzejmość pani doktor. Dla mnie super!
Opinia dodana przez: Agnieszka F.