Lekarze Dermatolog estetyczny

lekarz Mariola Pawlaczyk

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Pani Doktor trafne stawia diagnozy. Może nie za pierwszym razem uda się trafić z lekami, ale w końcu uzyska się najlepsze rozwiązanie. Aby uzyskać informację trzeba przygotować sobie dobrze pytanie i być skupionym oraz skoncentrowanym, aby otrzymać satysfakcjonująca odpowiedź.
Opinia dodana przez: Theofilos

dr n. med. Agnieszka Pasternak

Dermatolog, Medycyna estetyczna

IDEAL SKIN
Piotra Ściegiennego 27/7
70-345 Szczecin

Córka miała problem z ropnym trądzikiem i twarz skłonną do blizn, Pani doktor od razu wiedziała, że zwykły antybiotyk pomoże chwilowo, więc nie owijając w bawełnę od razu poleciła leczenie izotekiem. Ponieważ ja również miałam takie problemy w dzieciństwie i leczyłam się u różnych lekarzy gdzie wypisywali antybiotyki, maści , które działały na krótko do tego pozostawiły blizny, dlatego słowa Pani doktor od razu wzbudzily moje zaufanie. Leczenie trwało od ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Mariusz Marzec

Dermatolog, Internista

Kraszewskiego 5, pok.10
05-800 Pruszków

Serdecznie polecam Doktora Marca ! Wspaniały lekarz, który jest lekarzem z powołania. Miły, kompetentny, cieply i bardzo pomocny. Pan Doktor ma tyle czasu, ile pacjent potrzebuje. Świetny dermatolog, który umie wytłumaczyć i odpowiedzieć na każde pytanie. Takich lekarzy brakuje. Polecam i jestem wdzięczna Panu Doktorowi za poświęcony mojej osobie czas :)
Opinia dodana przez: Paulina Grabska

dr Kamila Stachura

Baltica Wellness&Spa
Plac Rodła 8
Szczecin

Ogromna wiedza i doświadczenie i bycie na bieżąco z tym co OK w medycynie estetycznej i co jest tylko chwilowym trendem w zabiegach. Pani Doktor mówi wprost co poleca i dlaczego a dlaczego odradza określone działania. To bardzo ważne. Piękne efekty pracy Pani Doktor ale czuje się też takie bezpieczeństwo u niej w Klinice. No i komfort samej kliniki - w Szczecinie chyba największy. Polecam po 3 tygodniach od zabiegu ...
Opinia dodana przez: Małgosia

dr Jolanta Wesołowska

Dermatolog, Wenerolog

ul. Chabrowa 5 Szczecin
70-731 Szczecin

Lekarz godny polecenia. Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, serdeczną, uprzejmą dla pacjenta. Dokładnie i spokojnie tłumaczy przebieg leczenia. Nie faszeruje pacjenta medykamentami, sterydami, antybiotykami czy innymi świństwami, co wielu lekarzy praktykuje. Lekarz otwarty na nowości kosmetyczne, wszelkie nowinki z zakresu dermatologii, cały czas poszerza swoją wiedzę w tym zakresie. Pacjenta leczy kompleksowo, nie skupiając się tylko na danym problemie, ale widząc człowieka jako spójną skomplikowaną maszynerię, gdzie dany problem ...
dawno proponował mi leczenie,ale to miał być mój wybór,chodzi o izotec,mam 40 lat...przy kolejnych wizytach namawiał mnie i zdecydowałam się,leczy również mojego syna(19l)-kurzajki i tak zapobiegawczo trądzik.
Opinia dodana przez: haniutka

Anna Rajchel

Iwolang, Dermatologiczne Centrum Uzdrowiskowe
ul. Kuczyńskiego 1A
38-440 Iwonicz-Zdrój

Jestem zachwycona pania doktor. Byłam dzisiaj z synem z problemem trądzikowym oraz znamionami. Pani doktor odrazu wprowadziła leczenie i umowila kolejną wizyte. Każde znamie ktorych syn ma dużo były zdiagnozowane i nie musiałam pokazywac palcem gdzie są tak jak w przypadku innych lekarzy, a pani doktor doslownie od stóp do głów oglądała znamiona wszystko przy tym dokładnie tłumacząc. Co do trądziko problem u poprzedniego lekarza byl zbagatelizowana, tutaj odrazu zostało ...
Opinia dodana przez: Pacjentka z Przemyśla

lekarz Anna Kupijaj-Kasprzak

Wenerolog, Dermatolog

Sieroszewice

Polecam, bardzo konkretne i efektywne podejście do sprawy. Szybko zdiagnozowany problem i skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: Milena

dr n. med. Małgorzata Olszewska

Specjaliści Dermatolodzy - Euderm
Grójecka 186/309
02-392 Warszawa

Pani doktor Olszewska to nie tylko wspaniała, profesjonalna lekarka, ale przede wszystkim cudowny człowiek. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, z wielką empatią angażuje się w jego problem, widzi go jako całość - tzn. analizuje wszystkie ewentualne schorzenia tak żeby nie zaszkodzić (większość lekarzy jest zainteresowana wyłącznie swoją działką i nic innego ich nie interesuje, a w organizmie przecież wszytsko jest połączone...). Zastosowała leczenie, które w krótkim czasie pozbawiło mnie problemu, którym ...

lekarz Beata Wasylkowska

Chopina 21 lok. 28
65-032 Zielona Góra

Lekarz zdecydowanie warty polecenia. Pani doktor poswieciła mi 40 minut i wytłumaczyła chorobe. Przepisane leki równiez działają. Ma poważne podejscie do pacjenta. Szkoda tylko ze nie przyjmuje na nfz ale i tak warto.
Opinia dodana przez: aaaa
Jestem zadowolona z przebiegu wizyt i efektów leczenia. Myślę że jest to bardzo dobra specjalistka od terapii mocnego trądziku. A najważniejsze, że cały czas czuję, że jej zależy i wybiera to co dla mnie najlepsze.
Opinia dodana przez: anita
Moze mi ktos powiedziec gdzie ten lekarz przyjmuje i podac jakis kontakt do niego ? bo nigdzie w internecie na ten temat niestety nie moge znalezc;/

lekarz Lucyna Sanocka

Krakowska 13 lok. 34
38-400 Krosno

bardzo dawno byłam u tej Pani na wizycie, ale wiem jedno wyszłam bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: mil
Lekarz to nie tylko powołanie, ale także wiedza, doświadczenie, i serce dla pacjenta. Pani doktor wiele razy pomogła mojej rodzinie i znajomym. Swoje diagnozy poprzedza bardzo dokładnym badaniem. Polecam wszystkim, bo w tej dziedzinie medycyny bardzo trudno o dobrego lekarza, a takim właśnie jest Pani doktor.
Opinia dodana przez: 42na

lekarz Maria Krzyżaniak

MEDICOR Sp. z o.o.
pl. Władysława Andersa 5
61-894 Poznań

wszystkim pacjentom, również korzystającym z usług lekarzy innych specjalności, życzę takiego lekarza, jak pani Maria Krzyżaniak. Jestem jej pacjentką od kilku lat ( z różnych powodów) i zawsze jestem zadowolona
Opinia dodana przez: Kinga

dr n. med. Urszula Gunia-Rorat

GABINET DERMATOLOGICZNY
ŁOKIETKA 13/29
Kraków

zdecydowanie polecam. lekarz z ogromnym stażem i dośwaidczeniem klinicznym!!!

lekarz Liliana Felisiak

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

świetny lekarz. Chodzę do niej razem z dziećmi. Mam do niej zaufanie, bo ma dobre podejście i są efekty. Pozdrawiam i polecam

lekarz Izabela Toporska-Łukaszuk

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Gabinet Ginekologiczno- Położniczy
Hallera 2a/1a
80-401 Gdańsk

Polecam każdemu bez wyjątku. Leczę się dermatologicznie pod opieką Pani Izabeli i jestem zachwycona. Dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie, poświęca pacjentom dużo czasu. Jest niezwykle uprzejma a atmosfera w gabinecie to coś niezwykłego - wizyty u lekarzy bywają stresujące, a tutaj można poczuć się jak na spotkaniu z dobrą przyjaciółką. Naprawdę ciężko jest dzisiaj spotkać takich lekarzy - kompetentnych a jednocześnie nie wywyższających się, traktujących pacjenta na równi z sobą.

dr Bożena Palka

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Nie tylko zajęłą się diagnozą mojej przypadłości, ale także poradziła jakie kosmetyki stosować do mojego typu skóry. Otrzymałam też poradę z zakresu dermatologii estetycznej co mnie mile zaskoczyło.
Opinia dodana przez: optir

lekarz Krystyna Klasicka

M.Konopnickiej 6
Bystrzyca Kłodzka

no nie wiem nie mam zdanie ale jest fajna ;)