Lekarze Dermatolog

lekarz Janina Nowakowska

ul. Partyzantów 3a
23-400 Biłgoraj

Wracam do Pani Doktor od lat. Mila i usmiechnieta, zawsze pomocna. Czlowiek z powolaniem do swojego zawodu i ogromna wiedza.

lekarz Joanna Stec

al. 3 Maja 36/38
Piotrków Trybunalski

Super lekarz jedyny który pomógł mi wyleczyć trądzik. Pomogła również moim dziecią które miały problemy skórne. Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Diana Gadt-Frączek

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDKUR L-P Sp. z o.o.
ulica Reymonta 5
43-300 Bielsko-Biała

Pani Doktor pomogła mojemu dziecku wyleczyć chorobę skory, która powodowała duże kompleksy u nastolatka. Wizyta na NFZ wiec nie spodziewałam się aż takiej atencji. Jestem miłe zaskoczona, ze spotkałam lekarza z prawdziwego powołania.
Opinia dodana przez: LaetitiaF

dr n. med. Gerhard Krakowski

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Perfekcyjne podejście do problemów pacjenta. Pogodna atmosfera podczas wizyty, miły i sympatyczny .Serdecznie polecam.

lekarz Aneta Wysoczańska

ulica Polna 7
72-344 Rewal

Bardzo miłe zaskoczenie. Pani Doktor dokładnie zbadała, wysłuchała, przeprowadziła wnikliwy wywiad na temat schorzenia. Wytłumaczyła jak zaczynamy leczenie, wszystko rozpisała. Naprawdę lekarz z powołania. Polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Ewa Niebudek

Poradnia Dermatologiczna
Al.Wolnoœci 2
34-300 Żywiec

piąteczka gwiazdek jak nic aż miło się idzie do lekarza ;) czasu nie ma bo by się posiedziało polecam sama atmosfera w gabinecie sprawia ze juz sie robi lepiej
Opinia dodana przez: Locoid emulsiano

lekarz Izabela Piłat

Wenerolog, Dermatolog

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor.Przyjeła mnie bez kolejki (nie musialem sie rejestrowac czy tam dzwonic wczesniej) z podejrzeniem czerniaka ktory na szczescie nim sie nie okazal.Traktuje pacjenta z szacunkiem i udziela fachowych rad,W ogole mlode panie w recepcji tez sympatyczne i wyrozumiale.Taka powinna byc przychodnia, nie zaplacilem ani grosza a dowiedzialem sie ze czerniaka nie mam (rozwiali moje watpliwosci).Wzor przychodni dla innych placowek w Stalowej.
Rewelacyjna Pani dr. Przez rok leczyłam się prywatnie, płacąc za każde badania. Już po pierwszej wizycie Pani doktor skierowała mnie na dodatkowe bezpłatne badania. Bardzo miła, pierwszy raz lekarz przeprowadził ze mną tak długi wywiad na temat ewentualnych przyczyn choroby :)Polecam. Polecam.

lek. med. Małgorzata Łukaszyk-Ruchała

ul. Marcelińska 62 B/5
60-354 Poznań

Bardzo kompetentna. Stosuje skuteczne metody leczenia.Ma właściwe podejście do pacjenta i jego problemów. Wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania. W dodatku ciepła, miła i cierpliwa. Polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

prof. dr hab. n. med. Wioletta Barańska-Rybak

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Moja żona poszła do Pani Wioletty z trądzikiem i od razu dostała receptę na antybiotyk. Praktycznie brak wywiadu, brak pytań o ciążę, styl życia, dietę czy sprawy hormonalne. Brak JAKICHKOLWIEK badań. Leczenie objawowe przyniosło umiarkowany efekt, ale potem pani doktor zmieniła leki na mniej skuteczne. Na koniec najlepsze - gdyby Pani Wioletta postanowiła zbadać hormony, to moja żona od roku wiedziałaby o swoich problemach z tarczycą. Szkoda niemałych pieniędzy na ...
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Beata Larczyńska-Rogowska

Beauty Derm Instytut
Świętojańska 139
81-392 Gdynia

Z zabiegu korzystała moja żona. Ja byłem tylko osobą towarzyszącą. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do propozycji żony ,która planowała konsultację i ewentualne poddanie się zabiegowi. Jednak efekt końcowy był rewelacyjny.Sam chcę poddać się terapii by pozbyć się defektu który jest przyczyna moich kompleksów.Bardzo polecam wszystkim którzy nie wiedzą co zrobić ze swoim defektem na twarzy.

lekarz Karolina Mędrek

chałubińskiego
Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. doktor. Była bardzo uprzejma dla mnie i bardzo dobrze potraktowała mojego 15 miesięcznego synka. Wytłumaczyła dokładnie co i jak a nie tak jak niektórzy lekarze- wypisać receptę, otworzyć drzwi i do widzenia. Tutaj było NORMALNIE, czyli tak jak powinno być u lekarza. Pani młoda ale wg mnie bardzo kompetentna, zna się na tym co robi. POLECAM

lekarz Krystyna Zagórska

Wenerolog, Dermatolog

MEDICUS
Żeromskiego 22/1a
Bytom

Wszystko zaczęło się od brodawki, która wyskoczyła na stopie mojej córki. Udałyśmy się do dermatologa, który na każdej wizycie coś z brodawką robił, lub raczej udawał że robi. Brodawka zamieniła się w 14 rozsianych na połowie stopy. Wydałyśmy na wizyty i leki przeszło 1000zł. W końcu dostałam namiary na dr Zagórską. 1 wizyta, 1 lekarstwo - po 2 tygodniach wszystkie brodawki zniknęły.Pani doktor jest świetnym specjalistą. Poświęca każdemu pacjentowi około ...

lekarz Nadzieja Łobos

Langiewicza 10
Zgorzelec

Rewelacyjna Lekarka przez wielkie L!!! Byłam u tej Pani tylko raz ok. 3 lat temu, miałam ogromne problemy z alergią-egzemą. Leczyłam się u wielu dermatologów przez kilka lat-bez efektów. Wszyscy leczyli mnie mocnymi maściami ze sterydami, jak wiadomo skóra przyzwyczaja się do nich i uodparnia. Pani Łoboś przepisała mi odpowiednie maści (wbrew pozoro niedrogie), dała kilka rad i wyleczyła mnie. Żałuję tylko, że wczesniej nie zgłosiłam się do ww. lekarki. ...

lekarz Monika Sikorska

Akademia Medyczna
Gdańsk

Z przyjemnością oddałem się dziś w ręce Pani Doktor. To młoda lekarka, chociaż Ona tak dziewczęco temu zaprzecza, ale to bardzo kompetentna i gruntownie wykształcona Doktor i ... taka ciepła. Pacjent czuje się u niej najważniejszy. Polecam Ją, zwłaszcza mężczyznom, bo to - wbrew pozorom - takie delikatne istoty. U Pani Doktor Moniki znikną Wasze problemy.
Opinia dodana przez: Zygmunt
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty.Pani doktor cierpliwie tłumaczyła,z czego mój problem wynika,jakie mam możliwości leczenia,dokładnie obejrzała twarz. Bardzo dobry kontakt z pacjentem,wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

dr n. med. Krzysztof Krakowiak

Lekarz medycyny pracy, Wenerolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Senatorska 12
81-411 Gdynia

Z usług Pana doktora korzystałam nieraz i zawsze diagnoza była trafna w 100% a przepisane leki dawały szybka poprawę. Pomógł m.in. mojemu 2 letniemy synkowi który przez ok. rok borykał się z wysypka na twarzy, dwie wizyty u Pana doktora i wysypka już nigdy nie wróciła. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Agnieszka

Magdalena Łopuszyńska

BELLA-DERM
Warszawa

Wreszcie wyszłam na plażę bez chustki pareo i innego zakrywacza. Wystarczyło mi 5 zabiegów VENUS LEGACY żeby pozbyć się cellulitu i napiąć skórę na udach i pośladkach. Zabieg robiłam w gabinecie Bella w Warszawie przy ulicy pięknej 20 ,jestem zachwycona. Wreszcie coś zadziałało.
Opinia dodana przez: filusia

lekarz Henryk Celej

Piłsudskiego 45 B
63-900 Rawicz

Miałam problemy ze skórą stóp,leczyłam się u różnych lekarzy bez efektu.Po zastosowaniu metody levczenia przez tego dermatologa jestem bardzo zadowolona.Magda.

dr n. med. Maria Strokowska

Onkolog, Dermatolog

Wąska 1a lok. 1
71-407 Szczecin

Pani dr zna się na rzeczy .... polecam bardzo. szkoda jedynie, że nie zajmuje się laserowym usuwaniem znamion