Lekarze Dermatolog

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Dermea
ul. Filtrowa 62 lok. 62a
02-057 Warszawa

Pani Ivana wyleczyła nasze dziecko z naczyniaka umiejscowionego tuż pod oczkiem. Rzeczowo i skutecznie, mimo pierwszej wizyty i zbliżających się świąt- wykonała pierwszy zabieg laserem, który to po kilku razach przyniósł znaczącą poprawę i nasze dziecko już tylko na zdjęciach może zobaczyć owego "potworka". Dodam tylko, że w Centrum Zdrowia Matki i Dziecka mimo zabiegu chirurgicznego, naszego i dziecka stresu oraz kilku wizyt z dojazdem - naczyniak odnawiał się i ...

lekarz Jolanta Konopka

Konopka Jolanta Poradnia Dermatologiczna
Lubelska 38
21-560 Międzyrzec Podlaski

Miałam koszmarny trądzik. Pani dermatolog wybrała leki idealnie i dzięki temu pozbyłam się problem w zadziwiająco krótkim czasie. Jestem w stu procentach zadowolona i szczerze polecam.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog estetyczny
                                       dr n. med. Maciej Krajewski

dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

Klinika Krajewski Warszawa-Mokotów
Bukowińska 22A/3
02-703 Warszawa

Zdecydowanie nie polecam !!! „Lekarz zainteresowany jedynie stanem swego portfela, a nie pacjentem.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Arkadiusz Walczyński

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarzy Rodzinnych s.c.
Pleszew ul. Poznańska 58
63-300 Pleszew

Kompetentny, życzliwy, empatyczny, nastawiony na dobro pacjenta, człowiek o wielkim sercu… mogłabym tak wymieniać bez końca.. polecam każdemu, z problemami dermatologicznymi. Poza trafną diagnoza i udanemu leczeniu, Pan Doktor zawsze wspiera dobrym słowem, dzięki czemu z gabinetu wychodzę podbudowana - jest wspaniałym psychologiem.
Opinia dodana przez: Michalina

dr n. med. Regina Rachowska

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Po latach nieudanego leczenia trądziku u innych lekarzy w końcu trafiłam na Panią doktor Reginę. Pierwszy raz została ze mną przeprowadzona rozmowa i badanie skóry. Po 7 latach wreszcie mogę cieszyć się piękna cera bez trądziku. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Julia

dr n. med. Jan Gawlik

Alergolog, Dermatolog

Ośrodek Mikrochirurgii i Terapii Okulistycznej "OKO M" Jarosław Miśkiewicz
ulica Wandy Rutkiewicz 25 a
Wrocław

Nie polecam, miałam miałam małą plamkę na twarzy a teraz po usunięciu mam dużą wypukłą bliznę,gorzej niż przed zabiegiem

lekarz Jolanta Ciesielska

Na Uboczu 2
Warszawa

Pomaga mi w moich kłopotach ze skórą. Jest wnikliwa. Może przepisuje trochę za dużo leków, ale z drugiej strony, gdy stosuję je ściśle według jej zaleceń, działają. Najlepszy dermatolog, z jakim miałam do czynienia.

lekarz Hanna Pieprzny

Dermatolog, RTG

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

Dr .Hanna Pieprzny,,przemila,kompetentna...mnie pomogla,,jestem jej bardzo wdzieczna!!!..wiecej takich lekarzy jak ona zyczylabym. Owszem dlugie kolejki..to tez o czyms swiadczy!!!..ze jest b.dobrym lekarzem!..polecam!
Opinia dodana przez: danuta

lek. med. Karina Kozak-Gawron

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul.Konopnickiej 30
41-300 Dąbrowa Górnicza

Co tu dużo mówić, leczę się u Pani Doktor pond 15 lat od czasów dziecięcych. W pełni zasługuje na najwyższą ocenę. Brodawki dziecięce na dłoniach - 3 lata mordęgi. Jedna wizyta, umówienie na zabieg, nigdy nie wróciły. Trądzik młodzieńczy, masakryczny, 2 letnia kuracja u Pani Kariny zero śladu, nie musiałem łykać tabletek, maści sterydowych tylko łagodne metody. Aktualnie jestem w trakcie leczenia ,,grzybków naskórnych" i już po pierwszych dawkach leków ...

lekarz Agnieszka Łątkowska

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

pani doktor bardzo miła ale mi po pierwszej wizycie nie pomogło zanieczyszczeń na twarzy trochę przybyło a pryszcze po tych maściach które mi pani doktor poleciła zginęły ale po bardzo długim czasie zarejestruje się na następna wizytę i mam nadzieję że będzie lepiej dam wam znać czy pomogło. Ale na dzień dzisiejszy można tej pani zaufać u mnie widać poprawę:)

lekarz Antonina Kuroszczyk

gen. Berbeckiego 2 lok. 12
44-100 Gliwice

Czy ktoś się orientuję czy Doktor Kuroszczyk jeszcze przyjmuje ? Bo nie mogę się dostać ani telefonicznie dodzownic
Opinia dodana przez: Sabina

dr n. med. Maria Mazurkiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Stefana Batorego 82 b/lok. 1
60-687 Poznań

NIE SPOTKAŁEM TAKIEGO PODEJŚCIA DO PACJENTA-MILA ,SYMPATYCZNA, I PRZEDE WSZYSTKIM WIEDZA-POLECAM WSZYSTKIM Z PROBLEMAMI SKÓRNYMI
Opinia dodana przez: JAROSLAW

lekarz Agata Sosnowska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Wspaniałą lekarka,empatyczna ,profesjonalna i uprzejmą. Badania kontrolne wyznaczane bez problemu co roku. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Maria Przybysz

Jana III Sobieskiego 227 lok. 8
Wejherowo

Polecam zdecydowanie te panią doktor. Wyleczyła mnie jako jedyna dermatolog z bardzo trudnego trądziku. Gdyby nie jej pomoc byłabym oszpecona. Przeszłam przez wielu dermatologów i nikt mi nie pomógł. Od pierwszego spotkania trądzik zaczął ustępować aż do całkowitego wyleczenia. Leczyłam się w sumie 2 lata około 15 lat temu. Miło wspominam i milo jest mi wystawić pozytywną opinię.
Opinia dodana przez: Pacjentka sprzed lat

Grażyna Frąckowiak

Kostytucji 3 - go Maja 3
Olsztyn

Jestem wdzięczna, że są tak profesjonalni specjaliści, mogę tylko w samych superlatywach wypowiedzieć się o Pani doktor. Fachowa wiedza, a przy tym ludzkie podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Wenerolog
                                       lek. med. Dorota Bystrzanowska

lek. med. Dorota Bystrzanowska

Wenerolog, Dermatolog

Przychodnia Specjalistyczna HIGH-MED
ul. Kasprowicza27/2
01-817 Warszawa

Zgadzam się z jedną z opinii - lekarz, jak lekarz. Pani doktor wysłuchała co mi dolega, wszystko sobie zapisała, następnie przepisała leki i objaśniła metodę ich używania. Wizyta trwała nie dłużej niż 15 min. Za leki zapłaciłem sporo, bo ponad 120 zł, ale muszę przyznać, że bardzo szybko pomogły, już po paru dniach wszystko wróciło do normy. Ogólnie rzecz biorąc, polecam panią doktor, gdyż widać, że jest kompetentnym i godnym ...

lekarz Jadwiga Kołakowska

Oświecenia 25
42-520 Dąbrowa Górnicza

ZNAM PANIA DOKTOR 30 LAT KIEDY TO WYLECZYLA MOJEGO KILKUMIESIECZNEGO SYNA.WYTLUMACZYLA MI CO MAM ZROBIC I OBESZLO SIE BEZ SKALPELA CHIRURGICZNEGO.MAM ZAUFANIE DO DOKTOR.CALA MOJA RODZINA SIE LECZY I WSZYSCY SA ZADOWOLENI.A OSOBY KTORYM POWIEDZIALAM O DOKTOR SA MI WDZIECZNE BO SA ROWNIEZ ZADOWOLONE.I TO CHYBA W ZYCIU JEST WAZNE.ZYCZYMY ZDROWIA PANI DOKTOR BO TAKICH LEKARZY JEST MALO.

dr n. med. Jacek Toboła

Wenerolog, Dermatolog

Świętojańska 135 lok. 2
81-404 Gdynia

Poszedłem dzisiaj do lekarza. Wszystkim bardzo się podobało. Bardzo profesjonalne podejście. Lekarz wszystko wyjaśnił, opowiedział, wydał wniosek. polecam
Opinia dodana przez: Andrei

dr n. med. Dorota Trzmiel

indywidualna praktyka lekarska
ul.Jagiellońska
41-200 Sosnowiec

Od dwóch lat mam różne problemy skórne. Byłam już u czterech dermatologów, stosowałam zgodnie z zaleceniami wiele leków dermatologicznych, jednak nie przyniosły one pożądanej poprawy. Pani dr Trzmiel została mi polecona jako”ostatnia deska ratunku”.Pani doktor po bardzo rzetelnym badaniu,wysłuchaniu historii moich zmagań,prześledzeniu dotychczasowej terapii zdiagnozowała moje dolegliwości, a leki, które mi przepisała, już po krótkim okresie stosowania przyniosły widoczną poprawę.Ponadto zostałam bardzo wnikliwie zbadana dermatoskopem i Pani Doktor uspokoiła mnie,że ...
Opinia dodana przez: Michalina
{'id': 8089, 'name': u'P\u0142o\u0144sk'} Dermatolog
                                       lekarz Iwona Konca

lekarz Iwona Konca

Dermatolog

Gabinet Dermatologiczny, Przychodnia "Eskulap"
ul. Grunwaldzka 11a
Płońsk

Mam 16 lat, do pani doktor przyszłam z trądzikiem. Leki przepisane przez panią doktor bardzo poprawiły stan mojej skóry. Oprócz leków pani doktor wytłumaczyła mi jak pielegnować skórę. Następną wizytę mam za miesiąc. Jestem zadowolona z wizyt. Polecam. :)
Opinia dodana przez: Sandra