Lekarze Dermatolog

dr n. med. Małgorzata Olszewska

Specjaliści Dermatolodzy - Euderm
Grójecka 186/309
02-392 Warszawa

Pani doktor Olszewska to nie tylko wspaniała, profesjonalna lekarka, ale przede wszystkim cudowny człowiek. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, z wielką empatią angażuje się w jego problem, widzi go jako całość - tzn. analizuje wszystkie ewentualne schorzenia tak żeby nie zaszkodzić (większość lekarzy jest zainteresowana wyłącznie swoją działką i nic innego ich nie interesuje, a w organizmie przecież wszytsko jest połączone...). Zastosowała leczenie, które w krótkim czasie pozbawiło mnie problemu, którym ...

lekarz Beata Wasylkowska

Chopina 21 lok. 28
65-032 Zielona Góra

Lekarz zdecydowanie warty polecenia. Pani doktor poswieciła mi 40 minut i wytłumaczyła chorobe. Przepisane leki równiez działają. Ma poważne podejscie do pacjenta. Szkoda tylko ze nie przyjmuje na nfz ale i tak warto.
Opinia dodana przez: aaaa
Jestem zadowolona z przebiegu wizyt i efektów leczenia. Myślę że jest to bardzo dobra specjalistka od terapii mocnego trądziku. A najważniejsze, że cały czas czuję, że jej zależy i wybiera to co dla mnie najlepsze.
Opinia dodana przez: anita
Moze mi ktos powiedziec gdzie ten lekarz przyjmuje i podac jakis kontakt do niego ? bo nigdzie w internecie na ten temat niestety nie moge znalezc;/

lekarz Lucyna Sanocka

Krakowska 13 lok. 34
38-400 Krosno

bardzo dawno byłam u tej Pani na wizycie, ale wiem jedno wyszłam bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: mil
Lekarz to nie tylko powołanie, ale także wiedza, doświadczenie, i serce dla pacjenta. Pani doktor wiele razy pomogła mojej rodzinie i znajomym. Swoje diagnozy poprzedza bardzo dokładnym badaniem. Polecam wszystkim, bo w tej dziedzinie medycyny bardzo trudno o dobrego lekarza, a takim właśnie jest Pani doktor.
Opinia dodana przez: 42na

lekarz Maria Krzyżaniak

MEDICOR Sp. z o.o.
pl. Władysława Andersa 5
61-894 Poznań

wszystkim pacjentom, również korzystającym z usług lekarzy innych specjalności, życzę takiego lekarza, jak pani Maria Krzyżaniak. Jestem jej pacjentką od kilku lat ( z różnych powodów) i zawsze jestem zadowolona
Opinia dodana przez: Kinga

dr n. med. Urszula Gunia-Rorat

GABINET DERMATOLOGICZNY
ŁOKIETKA 13/29
Kraków

zdecydowanie polecam. lekarz z ogromnym stażem i dośwaidczeniem klinicznym!!!

lekarz Liliana Felisiak

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

świetny lekarz. Chodzę do niej razem z dziećmi. Mam do niej zaufanie, bo ma dobre podejście i są efekty. Pozdrawiam i polecam

lekarz Izabela Toporska-Łukaszuk

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Gabinet Ginekologiczno- Położniczy
Hallera 2a/1a
80-401 Gdańsk

Polecam każdemu bez wyjątku. Leczę się dermatologicznie pod opieką Pani Izabeli i jestem zachwycona. Dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie, poświęca pacjentom dużo czasu. Jest niezwykle uprzejma a atmosfera w gabinecie to coś niezwykłego - wizyty u lekarzy bywają stresujące, a tutaj można poczuć się jak na spotkaniu z dobrą przyjaciółką. Naprawdę ciężko jest dzisiaj spotkać takich lekarzy - kompetentnych a jednocześnie nie wywyższających się, traktujących pacjenta na równi z sobą.

dr Bożena Palka

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Nie tylko zajęłą się diagnozą mojej przypadłości, ale także poradziła jakie kosmetyki stosować do mojego typu skóry. Otrzymałam też poradę z zakresu dermatologii estetycznej co mnie mile zaskoczyło.
Opinia dodana przez: optir

lekarz Krystyna Klasicka

M.Konopnickiej 6
Bystrzyca Kłodzka

no nie wiem nie mam zdanie ale jest fajna ;)

lekarz Piotr Brzeziński

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Dąbrowszczaków 4/36
76-270 Ustka

Polecam Pana Piotra Brzezińskiego to dobry specjalista. Do pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie, poświęca mu dużo czasu. Nigdy nie odmówił mi pomocy - nawet telefonicznie doradził "co i jak". Bardzo ostrożny co do dawkowania leków - nieraz może zbyt ostrożny. Polecam.

lekarz Zbigniew Samochodzi

Fabryczna 2c
05-270 Marki

Polecam, może mało sympatyczny, ale kompetentny i godny zaufania. Dobry fachowiec.

lekarz Aneta Ptak

Dermatolog estetyczny

Instytut Medycyny Anti-Aging Krzysztof Ptak
Polarna 15
43-300 Bielsko-Biała

Wielki profesjonalizm, kultura osobista. Świetny sprzęt. Pani Doktor podchodzi całościowo do człowieka. Zatrzymuje się i po prostu pomaga.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Izabela Kowalkowska

Akson
Rakowicza 4
Toruń

Polecam panią dr z całego serca ! Byłam z synkiem u kilku dermatologów (AZS) dawali leki które pomogły na chwilowe plamy nic więcej nie tłumaczyli, wizyta się kończyła... U Pani dr wizyta trwała o wiele dłużej, pani dokładnie zbadała synka ,ogląda ciało synka ,zadawała dużo pytań, powiedziała jak pielęgnować i kapać dziecko z AZS oraz zapisała leczenie które na drugi dzień przyniosło poprawę. Napewno będziemy wracać do Pani dr jeśli ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Marianna Kucewicz

Dermatolog, Pediatra

Sportowa 23
05-090 Raszyn

Wielokrotnie byłam u Pani Doktor Dermatolog, byłam bardzo zadowolona z usług, pewnego razu zadzwoniłam, aby umówić się na następną wizytę, powiedziała, że nie przyjmuje zapisów.. przyczyny nie znam. Czy teraz to się zmieniło, czy Pani Doktor już przyjmuje zapisy?
Opinia dodana przez: N

dr n. med. Andrzej Kamiński

Dermatolog, Wenerolog

Nowowiejska 10 lok. 69
Warszawa

Jeżeli chodzi o wenerologii, polecam Pana Doktora. Wszystko tłumaczy, prowadzi wywiad, nie przypisuje drogich leków, dla kontrolnych badań nie mówił przychodzić do niego i znów płacić za wizytę, a tylko skierował do laboratorium. Byłam u Pana Doktora już po dwóch lekarzy: z LIM i ALFA LEK. Ci dali mi mocne antybiotyki, po 90 zł, które w ogóle nie działa na moją infekcję, męczyłam się przez miesiąc, wywaliłam kasę w błoto. ...

dr n. med. Barbara Nowak

Alergolog, Dermatolog

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Pani doktor jest najlepszym dermatologiem z jakim dotychczas się spotkałam. Podejście do pacjenta profesjonalne, potrafi idealnie dobrać leczenie które z miesiąca na miesiąc przynosi coraz lepsze efekty. Wierzę, że dzięki Pani doktor wyleczę trądzik do końca <3
Opinia dodana przez: Oliwia

lekarz Jan Szczurek

ul. Henryka Sienkiewicza 13/11
30-033 Kraków

Lekarz bardzo kompetentny, zna się na tym co robi. Szybko postawiona diagnoza. Wizyta przeprowadzona szybko i konkretnie. Szkoda, że nie ma zaznaczonej informacji, że przyjmuje także na ul. Zdrowej 1/2 w medycynie zdrowia i urody. Gdyby nie moja koleżanka pewnie nadal bym chodziła po różnych lekarzach i nie znalazła tak świetnego specjalisty, jakim jest doktor Szczurek. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Marzena