Lekarze Wrocław

lekarz Piotr Baranowski

Psychiatra

ul. Kleczkowska
51-167 Wrocław

Pan Doktor jest Człowiekiem i Lekarzem. To mówi wszystko. Poświęcony czas i uwaga. Można zaufać i poczuć się bezpiecznie, ponieważ prowadzi leczenie bardzo profesjonalnie i spokojnie. Pacjent wychodzi z wizyt z wiedzą o sobie i bazą do radzenia sobie w codziennym życiu

mgr Milena Lindmajer

Rehabilitant dziecięcy

Bobath Centrum Rozwoju Dziecka
Długa 28a
51-180 Wrocław

Pani Milena to świetna specjalistka i z czystym sercem polecam ją wszystkim rodzicom! Terapia dobrana indywidualnie dla naszego synka już przynosi efekty zauważalne gołym okiem. Synek na zajęciach jest zadowolony i chętnie poddaje się wykonywanym ćwiczeniom. Polecam!
Opinia dodana przez: Martyna
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       mgr Paulina Dubiel

mgr Paulina Dubiel

Psycholog

Gabinet psychologiczny GAMA
Rakowiecka 23/8
Wrocław

Przesympatyczna Pani, skupia się na tym abym pacjent mógł komfortowo przejść przez badania. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Jaroslaw

lekarz Arkadiusz Bartkowiak

Anestezjologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wargocki i Partnerzy
ulica Mińska 38
54-610 Wrocław

Świetny lekarz, znakomity anestezjolog. Panie doktorze proszę przyjąć podziękowanie za bezinteresowną opiekę i uratowanie mi życia. Jestem panu bardzo wdzięczny. Jarosław Mazur OIOM Koszarowa Wrocław.

lekarz Natasza Kempa-Kamińska

Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu
Ziębicka 34/38
50-507 Wrocław

Najlepsza Pani doktor jaka znam. Wysłucha, doradzi pomoże. Poświęca tyle czasu ile potrzeba nawet w trudnych szpitalnych warunkach. Jest świetna.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Maciej Sroczyński

Praktyka Lekarza Rodzinnego Grażyna Sałaga-Rafajłowicz
Rękodzielnicza 16
54-135 Wrocław

Miałem przetokę jelitową jelita cienkiego.Treść pokarmowa z kwasami żołądka wylewała się tworząc ranę wokół ujścia jelita.Wszyscy lekarze z woj lubelskiego twierdzili, źe ta dolegliwość jest nieoperacyjna. Pozostawało mi żyć w cierpieniu do końca moich dni. Trafiłem do dr Sroczyńskiego, który podjął się wykonania tej bardzo trudnej operacji. Po miesiącu od jej wykonania, po duźej ranie wokół pękniętego jelita, pozostały tylko szwy!! Cieszę się znowu życiem! BARDZO DZIĘKUJĘ DOKTORZE ZA WIELKĄ ...

lekarz Łukasz Stachowski

Przychodnia dla rodziny
ulica Syrokomli 1
51-141 Wrocław

Najlepszy w całej przychodni. Kompetentny, fachowy i uprzejmy. Polecam z całego serca Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Maciej Bogusiak

Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu
Ziębicka 34/38
50-507 Wrocław

Dobre podejście do choroby i pacjenta, lekarz na spokojnie i rzeczowo tłumaczy jak zwalczyć chorobę, warto wspomnieć iż p.Maciej operuje techniką TATME ( laparoskopowa operacja raka odbytnicy).
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Magdalena Żywirska

ulica Wereszyckiego 3
54-704 Wrocław

Już dawno nie spotkałam się z takim profesjonalnym podejściem do problemu . Doktor jest bardzo dokładna i niezwykle uprzejma . Bardzo mi pomogła za ci jestem jej ogromnie wdzięczna.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Grażyna Kruszelnicka

Baciarellego 34/5
51-649 Wrocław

Lekarz, któremu można zaufać! Leczy kompleksowo i ze zrozumieniem pacjenta. Udziela przydatnych porad nie tylko sensu stricto medycznych.

lekarz Anna Komar

Lekarz rodzinny

Nowodworska 53B
Wrocław

Pani Anna jest lekarzem z powołania. Nie ma już takich lekarzy w obecnych czasach. Jest młodą osobą, ale bardzo doświadczoną, wyrozumiałą i słuchająca pacjenta. Po kilku latach bycia pacjentem u Pani Anny Komar, mocno polecam dziękuję Pani Doktor za pomoc.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Marcin Lewicki

LuxMed
Fabryczna 6
52-007 Wrocław

Pan Doktor jest cierpliwy, spokojny i uprzejmy. Najpierw wysłuchał z czym przyszłam, potem zebrał wywiad, zbadał i zlecił badania kontrolne doprecyzowujące źródło problemu. Nie pchał antybiotyków w ciemno, zalecił najpierw poczekać na wyniki. Kolejny bardzo sympatyczny lekarz w LuxMedzie.
Opinia dodana przez: Anika

lekarz Piotr Błasiak

Szpital im. K. Dłuskiego
Grabiszyńska 105
53-439 Wrocław

Wspaniałe podejście do pacjenta, troska i zaangażowanie, cudowny lekarz i niezwykły człowiek, dziękuję
Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Anna Fryń

MARO-DENT
Kręta 22B
50-233 Wrocław

Profesjonalnie, szybko i bezboleśnie. Za każdym razem konkretne i rzeczowe podejście do pacjenta. Polecam

dr n. med. Elwira Metner

Internista, Kardiolog

ulica Horbaczewskiego 21/34
54-130 Wrocław

Doskonała specjalistka, fantastyczny człowiek. Trafna diagnostyka, 100% skuteczność leczenia.

dr n. med. Anna Sobolewska

Protetyk, Stomatolog

gabinet stomatologiczny dr n.med.Anna Sobolewska
Krucza 87m1
53-410 Wrocław

bardzo dobra profesjonalna obsługa na pewno pójdę kolejny raz

mgr Andrzej Studziński

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

KRM sp. z o.o.
Świdnicka 12-16
50-066 Wrocław

Poleca serdecznie Pana Andrzeja! Fachowa wiedza i kompetencje interpersonalne powdója bardzo dobrą opinie na temat fizjoterapeuty. Gabinet nie za duzy ale odnowiny i bardzo elegancki! Nowy sprzęt medyczny i chęc pomocy sprawiły, że wróciłem do niego z kolejnymi dolegwiłościami! na pewnpo do niego wróce w razie potrzeby.

prof. dr hab. Marta Misiuk-Hojło

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

BF Fizjoterapia, Centrum Terapii Manualnej
Świeradowska 47 a
50-559 Wrocław

Wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi i zna się na rzeczy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy przypadłości, żeby pacjent dobrze zrozumiał co mu dolega. Sympatyczny, profesjonalny i skuteczny. Gorąco polecam!

Jolanta Musiałek

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Wrocław

Miałam olbrzymie problemy z odcinkiem krzyżowo-lędźwiowym. Nie miałam czasu na dojazdy do gabinetu rehabilitacji postanowiłam poszukać rehabilitanta, który dojedzie do mnie i znalazłam Panią Jolantę na stronie www.domowyrehabilitant.pl. Po konsultacji Pani Jola postanowiła zastosować tkankowanie (nie wiem czy tak fachowo się mówi) przyznam, że bolało podczas namego zabiegu, ale po 2 dniach stałam na własnych nogach a ból w 90% ustąpił. Po zakończeniu wszystkich zabiegów byłam jak nowo narodzona. POLECAM!!!! ...