Lekarze Endokrynolog

dr n. med. Adam Nazim

ulica Łużycka
30-658 Kraków

uważam że, warto było czekać te kilka miesięcy na wizytę do tego specjalisty. Konkretna wizyta. Dobrze dobrane leczenie + za możliwość kontaktowania się z lekarzem pomiędzy wizytami online. całość oceniam na 10
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Wojciech Śliwiński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Doktor Wojciech Śliwiński to, według mnie, specjalista najwyższej klasy. Trafiłam do niego z polecenia innego ginekologa na Pomorzu. Z Doktorem Śliwińskim szybko opracowaliśmy plan działań w zakresie in vitro. Udało mi się zajść w ciążę w drugim transferze (niestety, poroniłam, z racji zaawansowanego wieku - 42 lata i wadliwego zarodka). Pan Doktor zawsze cierpliwie odpowiada na pytania i rozwiewa wątpliwości (doceniam jego szczerość i stanowcze "opiórkowywanie" kobiet czerpiących swoje mądrości ...
Opinia dodana przez: Agata B.

dr n. med. Katarzyna Skórzewska

Gabinet Ginekologii i Endokrynologii Ginekologicznej
Saska 61 lok. 211
03-914 Warszawa

Jestem wielką fanką dr Skórzewskiej, leczę się u niej (teraz to już tylko kontrole) od 6 lat. Pomogła mi niesamowicie przy trądziku wyprowadzając mnie z niego w sposób spójny z działaniami dermatologa (leczenie równoległe u ginekologa-endokrynologa i dermatologa), a później wzorowo poprowadziła ciążę. Fakt, dr Skórzewska nie ma aparatury do USG w gabinecie, ale odsyła do najlepszych ekspertów nie udając alfy i omegi w każdym temacie. Jest przy tym bardzo ...

dr n. med. Małgorzata Wilczyńska

Endokrynolog, Diabetolog

Centrum Opieki Diabetologiczno - Endokrynologicznej i Ginekologiczno - Położniczej
Miarki 6
50-306 Wrocław

Nie polecam. Brak profesjonalizmu. Udałam się z mamą w celu wydania skierowania na sensor Libre. Lekarka odmówiła wypadania jak również odmówiła udzielenia informacji jak możemy to załatwić bez refundacji tłumacząc że to skomplikowane i że nie ma wiedzy na ten temat. Dramat. Aparat jest regulowany od stycznia tego roku a lekarz nie ma wiedzy i odmawia udzielnie informacji. Nie polecam. Pieniądze zmarnowane. Lekarka nie kompetentna.
Opinia dodana przez: DEH

lekarz Ryszard Ratajczak

Endokrynolog, Pediatra

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Odbyłem sam wiele konsultacji w różnych aspektach oraz poleciłem kilku znajomym. Jak dotąd wszyscy zadowoleni.
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Irena Maruk-Kertyńska

Endokrynolog, Ginekolog

Gabinet ginekologiczny i ginekologii dziewczęcej
M. Skłodowskiej-Curie 15/26
Wrocław

Polecam panią doktor. Jest to niezwykle życzliwa i dobra osoba. Po usunięciu tarczycy jako jedyny lekarz dobrze ustawiła mi leczenie hormonalne. Kiedy od długiego czasu staraliśmy się z mężem o dziecko i już prawie straciliśmy nadzieję, zleciła mnie masę badań, wdrożyła leczenie i dzisiaj jestem mamą. W ciąży odpowiadała na każdą wiadomość, pomimo tego że nie byłam wtedy jej pacjentką. Pani doktor to złoty człowiek. W trakcie wizyty nie przyspiesza, ...
Opinia dodana przez: Dominik
Bylam u pani doktor pierwszy raz i jestem pod wrazeniem,ze trafilam do lekarza z prawdziwego zdarzenia.Dr oddana pacjentowi,poswieca tyle czasu,na ile wymaga dana sytyacja,a to jest istotne,aby postawic wlasciwa diagnoze.Slucha pacjenta i stara sie pomoc,to sie czuje.Polecam z calego serca i zycze p.doktor duuuzo zdrowia do pacjentow,poniewaz sa bardzo rozni.Beata.
jestem pacjentka dr kuziemskiej juz jakis czas jestem zadowolona gdyz 1. wytlumaczyla na czym polega moja choroba 2. zlecila badania ,oraz dobrze dobrala leki polecam :)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Małgorzata Brzozowska

Endokrynolog, Diabetolog

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Leczę się w poradni u dr. Brzozowskiej od paru lat. Jestem bardzo zadowolona. Super lekarz! Miła, ciepła osoba, a do tego z ogromną wiedzą. Inny lekarz, u którego byłam wcześniej twierdził, że wszystko jest ze mną ok, a ja czułam się bardzo źle. Dopiero dr. Brzozowska zdiagnozowała co mi dolega i podjęła się leczenia. Od tego czasu czuje się o niebo lepiej. Także polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Aneta Gawlik

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

Bardzo kompetentna pani doktor, lekarz z powołania. Bardzo pomogła mojej córce, nadzorując odpowiednie leczenie. Jestem jej bardzo wdzięczna, bardzo dziękuję za pomoc.

lekarz Danuta Kuriata

Gabinet endokrynologiczny
Batorego 24/5
81-366 Gdynia

Leczę się u pani doktor ponad rok. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor poświęca swoim pacjentom mnóstwo uwagi, czasu i w razie jakichkolwiek wątpliwości sięgając po nowoczesne leki-słusznie się upewnia. Zawsze informuje o kosztach z jakimi mogą wiązać się przypisane środki. Kieruje na specjalistyczne badania sugerując które są niezbędne a które ponad normę. Poszukując endokrynologa kierowałam się dostępnością lekarza. Pani doktor w trzy minuty ułożyła swój grafik znajdując dla mnie czas. ...

dr Jadwiga Szymczak

gabinet prywatny
Wrocław ul.Kościuszki 33/3
71-730 Wrocław

Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia u p. doktor. Mąż miał zrobione wszystkie badania dot. tarczycy. W przypadku spraw spornych został umieszczony w klinice. Rozpoznanie prawidłowe, w tej chwili mąż jest po operacji. Ustalamy dawkę euthyroxu i czekamy na wizytę w Gliwicach.

lekarz Wioletta Jakubas-Kwiatkowska

Władysława Hermana 2 D/13 A
02-496 Warszawa

pani doktor najlepsza pełny profesjonalizm troska opieka Pani doktor wobec pacjentów troskliwa opiekuńcza zawsze uśmiechnięta życzliwa lekarz z powołania najlepsza najlepsza opieka lekarz cudowna jest zawsze pomocna polecam wszystkim nie ma lepszego lekarza jak Pani doktor
Opinia dodana przez: Ewa

dr Ewa Śmiertka

Al. KEN 19 lok. 99
02-797 Warszawa

Bardzo polecam. Pani doktor jest miła, życzliwa i kompetentna. Żaden inny ginekolog nie wzbudził we mnie takiego zaufania. Bardzo poważnie podchodzi do problemu, zleca badania, nie przepisuje leków w ciemno. Na tle lekarzy ginekologów, z którymi miałam wcześniej do czynienia jest naprawdę rewelacyjna.

lek. med. Anna Malinowska

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

NZOZ STREFA ZDROWIA
Żegańska 48
04-736 Warszawa

Czołem, jako, ze brak jest opinii tutaj, wklejam link - NIE MOJĄ OPINIĘ z innego portalu: https://www.znanylekarz.pl/lokalizacja/warszawa/anna-malinowska
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Katarzyna Chełmińska

Prywatnie
81-813 Sopot

Bardzo miła, kompetentna i zainteresowana pacjentem Pani doktor. Wywiad przeprowadzony bardzo szczegółowo,omówienie dolegliwości bez pośpiechu. Pani doktor stawia Pacjenta na pierwszym miejscu a to jest najważniejsze. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Elżbieta Ostrowska-Ciskowska

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Żwirki i Wigury 18E
84-230 Rumia

Panią doktor Elżbieta Ostrowską-Ciskowską znam od 20 lat Trafiłam na Nią przez przypadek gdyż pełniła dyżur w zastępstwie innej Pani ginekolog ,u której byłam pod katrolą.Przez ten przypadek zyskałam wspaniałą opiekę u Pani doktor.Jestem pod kontrolą wspaniałej Ginekolo- endokrynolog, która około 2 mcy temu zleciła badanie .W rezultacie zostały wykryte zmiany, które dadzą się wyleczyć. Fachowiec na 1000% . Fakt Pani doktor ma specyficzne podejście,ale zawsze pomocna , życzliwa i ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr hab. n. med. Beata Kos-Kudła

FEMINA Centrum Medyczne
Różana 10
Katowice

Polecam panią profesor, zawsze bardzo miła i pogodna, w mojej chorobie bardzo mi pomogła za co jestem bardzo wdzięczna, wszystkie badania i wizyty u lekarzy dodatkowych organizuje klinika którą nadzoruje i wszystko zorganizowane jest bardzo dobrze, nie trzeba się martwić i samemu chodzić, stać w kolejkach i wyszukiwać specjalistów do wykonania danego badania. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Monika

dr hab. n. med. Ryszard Waśko

os. Czwartaków 24h
62-020 Swarzędz

Miałam do czynienia z 5 endokrynologami i wizyty u doktora wspominam najlepiej. Nie patrzy tylko na wyniki, ale również na samopoczucie pacjenta. Na moje wszystkie pytania zawsze odpowiada rzeczowo i szczerze. Fakt, że nie robi usg. No cóż, przynajmniej nie udaje, że zna się na wszystkim.
Opinia dodana przez: Dori

dr n. med. Aleksandra Baumann-Antczak

3 Maja 47
61-728 Poznań

Poświęca dużo czasu pacjentowi, tłumaczy wszystko skrupulatnie, w razie potrzeby nie ma problemu z badaniami