Lekarze Sosnowiec

Endokrynolog

"MEDYK" S.C. Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ulica Kaliska 41
41-211 Sosnowiec

Leczyłam się u tej pani przy nadczynności tarczycy, miałam guzki. Straciłam mnóstwo pieniędzy, pani sugerowała mi od razu zabieg jodowania, jednak tłumaczyła, że guzki nie znikną, tylko się skurczą. Zrezygnowałam z wizyt u tej pani, dziś jestem zdrową kobietą po operacji usunięcia guzków, za niedługo przestanę brać tabletki ;) gdybym trzymała się diagnozy tej Pani, dziś nie miałabym tarczycy i brałabym leki do końca życia..

dr n. med. Grzegorz Pojda

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Jestem tuż po wizycie u doktora i przyznam, że żałuję, że nie przeczytałam powyższych opinii. Jeśli chodzi o wiedzę, to wiem, że ją ma. Został mi polecony przez innego, zaufanego specjalistę. Badanie przeprowadzone dokładnie, wieloetapowo. Nie leczę dzieci "państwowo" więc wiem, ile kosztuje wizyta u specjalisty. Ta wizyta należała do jednej z najtańszych. Mówię to z pełną wiedzą w temacie. Pan doktor ma jednak choleryczny charakter, jest gburem i mówi, ...
Opinia dodana przez: monika

lekarz Jacek Magierowski

Endokrynolog, Ginekolog

Gwiezdna
marszałka Rydza-Śmigłego 7
41-200 Sosnowiec

Niestety byłam dziś na wizycie u tego "lekarza". Na wizytę zostałam umówiona w lipcu na termin listopadowy w Szpitalu NFZ na Medyków w Katowicach. Wizytę miałam umówioną na godzinę 10. lekarz do gabinetu wszedł o 10.30.. następnie przez ok 40 minut rozmawiał w gabinecie przez telefon komórkowy. Do gabinetu weszłam jako 4 pacjentka, bo 3.5h oczekiwania na swoją kolej. Od razu dostałam upomnienie, że dlaczego nie mam zrobionych badań (wzrost, ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Beata Gimlewicz-Pięta

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor bardzo miła, wizyta umówiona na godzinę równa się z godziną przyjęcia do gabinetu, szczegółowo przeprowadzony wywiad, dokładne oględziny zmian na skórze, diagnoza szybka. Na wszystkie moje (liczne) pytania otrzymałam dokładną odpowiedź, tok leczenia omówiony, instrukcja zażywania lekarstw zapisana jasno, wszystko wytłumaczone, zostałam zaopatrzona w recepty z wytycznymi do dalszego, ewentualnego leczenia u lekarza pierwszego kontaktu. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Monika
Józef Krupiński- wyjątkowo nieuprzejmy, a momentami nawet chamski lekarz. Odreagowuje swoje stresy w pracy i wyżywa się na pacjentach. Przyszedłem na wycięcie ósemki i podczas całego zabiegu lekarz i jego asystentka rozmawiali o wczorajszej kłótni w placówce. Chirurg zaczął nawet przeklinać przy pacjencie! Cały zabieg wykonywany był bardzo szybko, nerwowo, jakby na czas. Raz zakrztusiłem się krwią i asystentka zapytała mnie, czy wszystko w porządku, a lekarz: "Facet nie stresuj ...

lekarz Małgorzata Długoszowska

Pulmonolog, Alergolog

Kilińskiego 50 lok. 4
Sosnowiec

Nie polecam !!!!! W szczególności nie polecam dla dzieci. Dziecko miało robione testy alergiczne z krwi (dziecko które panicznie boi się pobierania krwi ) do pierwszego pobrania podchodzilismmy trzy razy aż wkoncu udało się pobrać krew , przyszły wyniki i tu się zaczęło badania zostały pomylone , wykonane powtórne które już mamy . Za kilka miesięcy druga próba pobrania krwi tak samo kilka prób udało się,zaznaczone wykrzyknikami przez Panią która ...
Opinia dodana przez: Xxx

dr n. med. Grzegorz Chromy

ul.Orląt Lwowskich 32
41-204 Sosnowiec

Świetny specjalista, lekarz z powołania o wielkim sercu, zawsze pomocny, nigdy nie zostawi swojej pacjentki. Lekarz bardzo wysokiej klasy z ogromnym zaangażowaniem którego można w 100 % obdarzyć zaufaniem. Nie lubi arogancji i chamstwa. Zawsze należy się stosować do udzielanych wskazówek. Cena wizyty może wydawać się wysoka jednakże zdrowie jest bezcenne. Pan doktor nawet w najtrudniejszych przypadkach wykazuje pełen profesjonalizm.

lekarz Iwona Stadnicka

Neurolog

Szpital Miejski
Szpitalna
41-200 Sosnowiec

Bardzo nieprzyjemna, pracę swoją wykonuję za karę, nie wiadomo jak sie odezwać by człowieka nie zjechała.. nie polecam.. odechciewa sie wizyt w szpitalu po czymś takim..

lekarz Anita Lewartowska-Białek

Dermatolog

REHDOM
Partyzantów 11/157
41-200 Sosnowiec

A ja uważam, ze trafił swój na swego. Jestem zadowolona z wizyty u Pani dr. zwłaszcza, że jestem nastawiona bardzo sceptycznie po wizycie u niezliczonej liczby dermatologów i też uznałam, że Pani dr jest ostatnim dermatologiem do którego idę. Bez sterydów, antybiotyków, leków przeciwhistaminowym...tylko nawilżanie skóry, naturalne kosmetyki, zdrowa dieta.. Dało się? Dało. Polecam :)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Włodzimierz Janic

Ortopeda, Chirurg ogólny

Sosnowiec

dobry lekarz, wspaniale wytłumaczył mi istotę choroby, był miły, a leki zalecone od razu mi pomogły.

lekarz Anna Janik-Moszant

Onkolog dziecięcy, Pediatra

NZOZ Nasza Przychodnia
ul. Stefana Kisielewskiego 2
41-200 Sosnowiec

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Dawno nie spotkałam tak spokojnego i miłego lekarza ze świetnym podejściem do dziecka. Pani Doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła, uspokoiła, odpowiedziała na każde moje pytanie.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Dariusz Tomsia

Miejski Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnienia od Alkoholu
3 Maja 33
41-200 Sosnowiec

Prawdziwy lekarz, dla którego najważniejszy jest pacjent! Kompetentny, dobrze zorganizowany, z właściwym podejściem do chorego - w dzisiejszych czasach rzadkość. Serdeczne podziękowania od Natalii "z deską".
Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Anna Świątek-Baczkowska

Reumatolog, Pediatra

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu - Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne
Gabrieli Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec

Przemiła pani doktor. Miła i bardzo kompetentna. Rzeczowa oraz cierpliwa. Wytłumaczyła nam wszystko. Przeprowadziły długi wywiad oraz badanie. Dopytywała o wszystko. Udzieliła nam kompleksowej porady, wytłumaczyła zalecenia, pokierowała nas na dodatkowy tor myślenia i wskazała kierunki dalszego leczenia. Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Krzysztof Klinke

Psychiatra

zoz Warszawa
ul.sienkiewicza 38
05-071 Sosnowiec

Dzień dobry Super lekarz. Zna się na tym czym się zajmuje a wiem o tym bo przed nim zwiedziłem kilku psychiatrów. Jestem bardzo zadowolony
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Teresa Barańska-Lis

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor jest przewspaniałą osobą. Jest to lekarz z bardzo dobrą wiedzą. Leczy moją mamę od 3 miesięcy i ani razu nie odmówiła jej pomocy. Na początku leczyłyśmy się w szpitalu górniczym w Sosnowcu, później (obecnie) w przychodni na Syberce w Będzinie. Co najważniejsze terminy oczekiwania na wizytę u dobrego reumatologa są okrutnie długie natomiast Pani Doktor jako ortopeda podeszła do choroby mojej mamy kompleksowo. Nadal walczymy bo schorzenie niestety ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Monika Brzezińska

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetna delikatna pani chirurg, całą rodzinką usuwaliśmy przed wiosną pieprzyki i znamionka, i dzieci b. zadowolone i my z mężem także, nie ma śladu, albo niezauważalne, bezboleśnie, czyściutko, pani doktor bardzo delikatna i sympatyczna, ma doświadczenie ponoć zza granicy w chirurgii plastycznej, wszystkim chcę polecić, zapłaciliśmy niedużo,bo rodzinnie:-)

lek. dent. Bartosz Mosler

ul. Franciszka Zabłockiego 1
41-219 Sosnowiec

Z całego serca polecam Pana Moslera! Jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Zawsze bałam się chodzić do stomatologa, jednak u tego Pana już nie korzystam w ogóle ze znieczulenia. Leczenie zębów to prawie przyjemność :) nie wspomnę również o świetnej atmosferze w trakcie całej wizyty. Tak jak w poprzednim komentarzu również Pani Anetka jest przesympatyczną osobą i umila czas spędzony w gabinecie. Polecam na 1000000%. A to że Pan doktor nie ...
Opinia dodana przez: Kinga

dr n. med. Przemysław Besser

Gastrolog, Gastroenterolog

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

POLECAM! leczę się u Doktora Bessera ponad 10 lat i zawdzięczam mu życie i zdrowie. Leczy całego człowieka a nie zajmuje się tylko jednym organem pacjenta, robi to na podstawie wynikow zleconych badan. Lekarz z powolania

lekarz Ireneusz Jelonek

Psychiatra

Centrum Pediatrii w Sosnowcu
Zapolskiej 3
Sosnowiec

Lekarz bardzo kompetentny i uważny na pacjenta. Ma czas dla pacjenta, przejmuje się jego odczuciami. Uważnie słucha rodziny, jeśli chory przychodzi z kimś. Stara się tak dopasować leki, żeby pacjent nie musiał trafić do szpitala. Szpital to ostateczność w ostrej fazie choroby. Polecam
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Mirosław Wanik

Neurochirurg

Szpital nr 5 im. św. Barbary
41-200 Sosnowiec

Wizyta w ZUS: dr obejrzał mój rezonans po operacji kręgosłupa szyjnego, pokazal co widzi i wytłumaczył. Powiedział to czego się nie dowiedziałem od lekarza prowadzącego, też neurochirurga. To była jedna z najlepszych rozmów z lekarzem pomimo tego, że dla mnie niezbyt dobra, ale wiem czego się spodziewać w przyszłości. Ja polecam.
Opinia dodana przez: Sebastian