Lekarze Sosnowiec

Traumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Agrotex Leszek Gajek
Zegadłowicza 3
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor Magdalena Ciecierska leczy moją mamę po skomplikowanym złamaniu prawej ręki. Bardzo dobre efekty leczenia, Pani Doktor jest przemiłą osobą i znakomitym ortopedą.Pani Doktor jest człowiekiem o ogromnym sercu. Polecam Panią Doktor Magdalenę Ciecierską.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Tomasz Krawczyk

Psychiatra, Wizyty domowe

nie aktualne
Mielecka 14/10
41-219 Sosnowiec

Jestem zadowolona z wizyty. Lekarz miły, kompetentny. Po niedługiej rozmowie prawidłowo ocenił mój problem. Polecam
Opinia dodana przez: Agata

Ewa Rudzka-Jasińska

Psychiatra

Grabowa 8
41-200 Sosnowiec

Pani doktor jest godna poleceniea,bardzo dobry specjalista ,kompetentny od lat pomaga naszej rodzinie zawsze możemy liczyć na poradę i pomoc chciałabym żeby wszyscy specjaliści mieli takie rzeczowe podejście do pacjenta Dziekuje pani doktor

lekarz Ewa Boczkowska-Gaik

"G i S" S.C. Poradnie Specjalistyczne
Zielonogórska 27
41-219 Sosnowiec

Nie polecam, podejście do pacjenta było fatalne czułam się atakowana od samego wejścia przy każdej mojej wypowiedzi, opryskliwość i zero jakiekogolwiek zrozumienia i szacunku do drugiego człowieka, przez całą wizytę nie usłyszałam ani jednej normalnej i spokojnej wypowiedzi w moim kierunku. Pani dr minęła się z powołaniem nie powinna pracować ze zwierzętami a co dopiero z ludźmi.
Opinia dodana przez: Momarc

lek. dent. Katarzyna Chabior

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej M. Chmielewska i I. Mendel-Żyrek S.c. Poradnia Stomatologiczna
Armii Krajowej 76
41-215 Sosnowiec

Chodzę do Pani Doktor Katarzyny Chabior od kilku lat i nie zamieniłabym jej na nikogo innego. Mam pełne zaufanie do jej pracy. Nigdy nie musiałam iść dwa razy z tym samym zębem. Podczas leczenia zawsze tłumaczy mi co będzie robić i do tego jest bardzo delikatna. Przyprowadziłam do niej mojego sędziwego dziadka, któremu poświęciła wiele czasu i cierpliwości, biorąc pod uwagę, że dziadek jest głuchawy, "rozumieli się bez słów" :). ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Jacek Schab

Ginekolog położnik, Ginekolog

"MEDYK" S.C. Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ulica Kaliska 41
41-211 Sosnowiec

Pan dr jest profesjonalistą - konkretny, dokładny, z wyczuciem, leczy mnie od roku. Dziś wróciłam ze szpitala po operacji TOT. Jestem zadowolona z opieki i podejścia do pacjenta. Polecam serdecznie. Jeśli ktoś oczekuje od lekarza głaskania po glowie i opowiadania dyrdymałów to proponuję wizytę z przyjaciółką w kawiarni.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Mirosław Pasierbek

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki nr 5 im. Św. Barbary
Sosnowiec

Dr. pasierbek ,to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu Leczy mnie od wielu lat. Zawsze można liczyć na jego pomoc,super potrafi wytłumaczyć sytuację. Ma podejście do dzieci jak i dorosłych. Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Andrzej Bilewicz

Gastroenterolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec

Wizyta i badanie jakby na czas , 0 kontaktu wzrokowego ,szybko ciągle mówi wchodzisz do gabinetu stawia diagnozę,( tym razem mylną po badaniu wyszło co innego)dr. mówi do ciebie siedząc tyłem i pisząc w komputerze nie polecam
Opinia dodana przez: Misza

lekarz Albert Mieczyński

Psychiatra

zoz Warszawa
ul.sienkiewicza 38
05-071 Sosnowiec

"Skoro jest już lepiej, to po co pani przyszła" tyle mogło by wystarczyć. Dawno nie czułam się, tak źle. Jak przyszłam do domu, to tylko atak paniki, zdenerowanie i teraz mogę powiedzieć, że "czuję się gorzej" Pan jest nieprofesjonalny, nie raczy nawet spojrzeć, zero empatii i zrozumienia. Jakbym wiedziała, czemu jest mi źle, czemu się tak zachowuje a nie inaczej, dlaczego mam zmienne nastroje i tysiąc innych rzeczy to bym ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Ewa Widala

Internista, Endokrynolog

Czeladzka 49 lok. 9
41-200 Sosnowiec

Byłam u Pani doktor na dwóch wizytach. Na pierwszej wizycie pani doktor zrobiła na mnie dobre wrażenie. W gabinecie czułam się swobodnie, a to dlatego, ze Pani doktor bardzo otwarcie i swobodnie opowiadała o swoich osobistych przeżyciach, o swojej rodzinie itp. Wydało mi się to bardzo sympatyczne i pozwoliło poczuć się swobodnie. Pani doktor, po zapoznaniu się z moimi wynikami opowiedziała szczegółowo o tym co mi dolega, jakie są przyczyny, ...

lek. med. Krzysztof Chyrek

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

Jeśli ktoś szuka pewnej i profesjonalnej informacji o swoim zdrowiu - polecam z całym sercem Pana doktora Krzysztofa. Szczegółowe podejście do pacjenta, dociekliwość, duża ilość informacji, zrozumiałe wytłumaczenie wyników, a przy tym swobodny humor, który wprowadza Pan doktor od wejścia do gabinetu. No i Panie w recepcji - przemiłe. Niezwykle polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Lena Cichoń

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu - Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne
Gabrieli Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec

Bardzo dobry specjalista. Opinie negatywne zawsze się znajdą ale najczęściej wynika to ze złośliwości pacjentów. Jedyna lekarka, która na prawdę mi pomogła i dzisiaj żyje jak kiedyś - bez przykrych objawów i myśli. Podejście do pacjenta zawsze z uśmiechem, zrozumieniem. Nigdy nie zadawałam pytań, bo Pani doktor zawsze wszystko tłumaczyła.

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Sante Clinic
Aleja Wolności 6
41-219 Sosnowiec

Na wizyte zapisalam swoja babcie miala to byc konsultacja wraz z usg konczyn dolnych , lekarz wykonal badanie doppler ( prywatnie ) - po badaniu babcia zostala odeslana do rejestracji lekarz nie wyjasnil babci czy badanie wykazalo nieprawidlowosci - zero komunikacji , kiedy babcia probowala mu wyjasnic co dokladnie jej dolega nie chcial jej sluchac -tego lekarza nie polecam nikomu kto szanuje swoje zdrowie i pieniadze .
Opinia dodana przez: Magdalena
Rzeczowy, wrażliwy, kompetentny lekarz, cudowny człowiek. Podejście do pacjenta oraz trafność diagnoz i podjętych decyzji uratowały wzrok zapewne wielu osobom. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: paul

lekarz Ewa Karoń

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Doktor Ewą Karoń jest godnym polecenia okulistą. Fachowo i rzetelnie zajęła się moją mamą, której cierpliwie wszystko wyjaśniła, spokojnie i fachowo. Mama przeszla zabieg usuniecia zaćmy w Szpitalu Powiatiwym w Zawierciu. Z całego serca polecam tę okulistkę, mam do niej pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Ewa Dedo-Gawior

Ewa Dedo-Gawior Ginekolog-Położnik-Cytolog
Jagiellońska 13b
41-200 Sosnowiec

Odradzam tego człowieka (nie zasługuje na miano lekarza) . Byłam pacjentka tej pani dość długo jako młoda dziewczyna. Na ostatniej wizycie skarzylam się na ból jajników, na co Pani ta powiedziała, że muszę pójść do szpitala nr 1 w Sosnowcu i tam za 60 zł robią usg. Stać mnie na to, natomiast poprosiłam jeszcze raz, nierozumiałam dlaczego nie mogę dostać skierowania na usg, skoro jestem na wizycie w gabinecie ginekologiczny ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Justyna Krzyżak

przychodnia kolejowa
sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Chodzę do Pani doktor ponad 28 lat, prowadziła obie moje ciąże, odbierała przy porodzie obie moje córki. Uważam, że jest bardzo dobrym, kompetentnym lekarzem. Jeśli tylko będę miała możliwość to przyprowadzę do niej kiedyś także swoje córki!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Aleksandra Jarząbek-Stępniak

Neurolog

Gabinet Aleksandra Jarząbek-Stępniak
Zwycięstwa 11
41-200 Sosnowiec

Przewinąłem się przez parę placówek zdrowotnych oraz gabinetów prywatnych. Mogę stwierdzić, że trafiłem na specjalistę z której jestem zadowolony, przypuszczalna diiagnoza po wykonaniu badań potwierdziła się. Po wprowadzeniu odpowiednich leków znaczna poprawa stąd ocena wystawiona po 4 tygodniach od pierwszej wizyty. Polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Franciszek

Dermatolog

zoz Warszawa
ul.sienkiewicza 38
05-071 Sosnowiec

Najbardziej profesjonalny lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Po wielu wizytach u innych lekarzy, którzy nie potrafili mi pomóc, Pani Doktor postawiła trafną diagnozę i wyleczyła mnie z choroby z którą zmagałam się od kilku miesięcy. Pani Doktor jest bardzo miłą i uprzejmą osobą. Poczułam że mogę jej zaufać i pomimo ze była to wizyta w przychodni poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do Pani Doktor. ...
Opinia dodana przez: Magdalena