Lekarze Wrocław

lekarz Alicja Kostecka-Pokryszko

Internista, Kardiolog

ul. Św Mikołaja 51
Wrocław

Bardzo dobra, miła, opiekuńcza, dobrze tłumaczy i udziela rad

lekarz Wanda Siudak

Hematolog

Dobrzyńska
Wrocław

To lekarz z powołania. Wszystkim pacjentom życzę takiego lekarza prowadzącego. Ma niesamowitą pamięć i po kilku miesiącach pamięta szczegóły z życia pacjenta. Potrafi SŁUCHAĆ i zawsze dobrze doradzi. Leki wybiera niedrogie, ale skuteczne.
Opinia dodana przez: Jax

Alicja Włodarczyk

Kluczborska 26
50-322 Wrocław

Zdecydowanie polecam. Bardzo solidna i dokładna. Od wizyty u Pani Alicji nie przeraża mnie już leczenie kanałowe :)Pani Alicja przyjmuje prywatnie i na NFZ.

Monika Puzio

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

Lekarz rewelacja, wiedza I kompetencja Ida w parze. Polecam szczegolnie tym , ktorzy boja sie dentysty. Cala nasza czworka leczy sie u pani Moniki I jestesmy pelni podziwu dla jej nieustannego poglebiania wiedzy

mgr Adam Mazurkiewicz

Fizjoterapeuta

4WSKzP
Wrocław

Bardzo skuteczna rehabilitacja cudowna postać,potrafi dotrzec do czlowieka w prosty sposob,ogromna wiedza i fachowosc Wzór do nasladowania.Bezinteresownie skupiony na pacjencie, pogodny i uśmiechnięty, a przy tym niezwykle profesjonalny z pewnością jest godnym zaufania od razu zastrzegł, że leczenie będzie wymagało ode mnie zaangażowania i poświęcenia czasu pomiędzy wizytami - a przede wszystkim trzeba było regularnie wykonywać zalecone ćwiczenia.Jest nie tylko znakomitym fizjoterapeutą, jest też świetnym psychologiem. Przez całe leczenie mogłam ...
Jestem zachwycony wiedzą, postawą, zainteresowaniem przebiegiem leczenia i podejściem do pacjenta - polecam.

dr n. med. Wojciech Stupinski

Kardiochirurg

4WSK
ul.kasztelanska 12/5
51-200 Wrocław

Miałem przeprowadzoną operację bajpasów (cztery tętnice) w sierpniu 2003 roku. Szanowny Panie Doktorze Stupiński, serduszko chodzi jak zegarek. Serdeczne dzięki.
Opinia dodana przez: Mieczysław. S

mgr Aldona Kostecka

Psychoterapeuta

Wrocławskie Centrum Terapii
Al. Wiśniowa 33
53-137 Wrocław

Miałam dużo szczęścia, że do niej trafiłam. Znowu potrafię cieszyć się tym co mam i jestem szczęśliwa.

lekarz Łukasz Duda-Barcik

Perfectvision
ul.Przyjaźni 34c/u1, Wrocław
53-030 Wrocław

Najlepszy specjalista we Wrocławiu. Jestem jego pacjentką od wielu lat i za kazdym razem wychodzę zadowolona. Wygladam dzięki niemu młodziej o 10 lat. Wszystkie zabiegi wykonywane są z najwyższą precyzją a doktor potrafi świetnie dobrac rodzaj zabiegu tak aby wyglądać świeżo i młodo. Polecam!
Opinia dodana przez: AGATA T.

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Chirurg onkolog, Urolog dziecięcy

Widok 8
50-052 Wrocław

Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Marta Michalewicz-Pawełka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

LUXMED
54-203 Wrocław

Pozytywnym przykładem jaki udało mi się odnaleźć w Centrum Medycznym LUXMED, to stomatologia, a właściwie Pani doktor Marta Michalewicz-Pawełka. W przypadku Pani doktor naprawdę brak mi słów uznania. Tak profesjonalnego stomatologa jeszcze nie udało mi sie spotkać. Pani doktor posiada również unikalne zdolności do łagodzenia stresu związanego zwizytą u stomatologa, co sprawia że wizyta przestaje być traumatycznym przrzyciem. Robert Grobelny

Andżelika Szymonajtis

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

Uwielbiam dr Szymonajtis za jej cierpliwość i fachową wiedzę. Jest nie tylko świetnym fachowcem ale też umie rozmawiać z pacjentami, jest otwarta i ciepła. Nie spieszy się podczas wykonywania zabiegu, atmosfera jest przyjazna i na prawdę komfortowa. Polecam wszystkim, którzy boją się stomatologów!!! :)
Świetny fachowiec, cierpliwy, z ogromną wiedzą którą potrafi podzielić się z pacjentką tak aby wszystko było zrozumiałe i by czuła się bezpieczna i dobrze prowadzona. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za fachową i skuteczną pomoc. Polecam :)

dr hab. n. med. Rafał Matkowski

Onkolog

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Jednym słowem przecudowny lekarz. U doktora Matkowskiego leczę się od kilku lat i naprawdę z czystym sumieniem polecam go każdemu.Jest to osoba kompetentna, troskliwa, profesjonalna w swoim fachu.I najważniejsze że w 1000% szanuje swojego pacjenta.
Opinia dodana przez: kasiek

dr n. med. Agnieszka Ignatowicz-Pacyna

Radioterapeuta

Dolnośląskie Centrum Onkologii
Wrocław

Lekarz pełen empatii. Bardzo dobrze tlumaczy chorobę i sposób leczenia. Uprzejmy, wzbudza zaufanie. Godny polecenia.
Bardzo szybko przyjmuje pacjentów - bez zbędnego oczekiwania
Opinia dodana przez: Ela Prive

lekarz Maciej Mazurec

Centrum Zdrowia Kobiety "CORFAMED" sp. z o.o.
Kluczborska 37
50-322 Wrocław

Polecam wszystkim kobietom, które potrzebują lekarza konkretnego, a przy tym miłego i sympatycznego.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Dariusz Sroczek

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Zawsze miły i uśmiechnięty. Zaraża spokojem. Nie naciąga na niepotrzebne badania. Zawsze poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Niezależnie czy jest to prywatna wizyta czy płaci za nią NFZ.
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Justyna Miller

Specjalistyczne Centrum Stomatologii "GEODENT"
Galla Anonima 2
51-162 Wrocław

super fajnie polecam yooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooloooooooooooooooiooooooooooooooooo

lekarz Paweł Rogóż

ulica Kazimierska 3/6
51-657 Wrocław

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, wspaniały człowiek i specjalista. Fantastyczne podejście do pacjenta, olbrzymia wiedza i doświadczenie sprawiły, że powierzyłam mu swoje zdrowie. Polecam wszystkim:-).
Opinia dodana przez: monika