Lekarze Ginekolog

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Medin Klinika
Częstochowska 54
45-424 Opole

Nowoczesna metoda, dzięki której udało się mi się pokonać problem nie trzymania moczu po porodzie, więc jak dla mnie super sprawa.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Andrzej Wróbel

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Witam serdecznie. W dniu wczorajszym byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Tak naprawdę nie miałam możliwości się zapisać więc poszłam po prostu na oddział. Oczywiście Pan doktor znalazł chwilę i dla mnie. I jest jedno wazne słowo, które go opisuje: niezwykłą dokładność. Po każdym jego słowie widać wiedzę jaką posiada. Zaufałam mu. Dobrze się czułam przy nim. Zrobił mi usg, ponieważ u innego lekarza wyszło mi że mam mięśniaki i ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr Radosław Rodzoch

Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endoterapia
Waryńskiego 10A
00-631 Warszawa

Byłam pierwszy raz u doktora. Ale muszę powiedzieć, że jestem pod dużym wrażeniem, profesjonalista, wyjaśnia każdy szczegół badania USG. W gabinecie atmosfera jest bardzo miła, p. Doktor szczegółowo przeprowadza wywiad, nigdzie się nie spieszy.
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Magda Piechowicz

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Pani doktor prowadziła moją ciążę w SCM clinic i jestem z niej bardzo zadowolona. Każda wizyta odbyła się w miłej, przyjaznej atmosferze. To była moja pierwsza ciąża, więc miałam mnóstwo pytań, a Pani doktor wszystkie wątpliwości szczegółowo tłumaczyła. Z nią czułam się bezpiecznie i tak było, urodziłam zdrową córkę. Po ciąży również do niej chodzę i tak pozostanie.
Opinia dodana przez: Pola

lekarz Sylwia Koryga-Wszołek

ulica Karmelicka 8
31-133 Kraków

Najlepsza! Będę chwalić i polecać każdej kobiecie, w każdym wieku 🙂 planującej ciążę i nie tylko. Atmosfera w gabinecie - nie da się opisać, tego trzeba doświadczyć. Bez skrępowania. Kompetentna, ciepła, życzliwa, troskliwa oraz bardzo radosna. Niesamowite podejście do pacjentki(jak sama mówi, traktuje pacjentki tak jak sama chciałaby być traktowana w gabinecie lekarskim), p. Sylwia prowadziła moją ciążę i jeśli będzie mi dane, poprowadzi każdą kolejną. Zaufanie od pierwszej wizyty. ...
Opinia dodana przez: Kasia

Józef Kokoszka

Warszawska 20/5
30-133 Kraków

to lekarz z powolana zawsze trafna diagnoza leczy moja corke od 13 lat i dzis dzieki dok moja corka ma ma 2 letnego slicznego synka godny polecena

lekarz Danuta Czaplicka

Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie
ulica 3 Maja 17
11-600 Węgorzewo

Pani Doktor Danuta Czaplicka jest wspaniałym lekarzem,stwarza wyjątkowo miłą atmosferę w gabinecie,szczegółowo odpowiada na wszystkie zadane pytania.Dba o komfort pacjentki w czasie badania.Delikatnie bada co jest bardzo ważne u kobiet w ciąży.Zawsze znajdzie czas dla pacjentki i do każdego problemu podchodzi bardzo poważnie.Ja prowadzę u Pani Doktor drugą ciąże.Jestem zachwycona podejściem do sprawy.Przez co czuję się bezpiecznie i pewnie.W gabinet bardzo czysty i zadbany.Wzorowy Lekarz!Serdecznie polecam!

dr Katarzyna Buzdygan

ulica Waszyngtona 50/54/24
42-200 Częstochowa

Ja również polecam ,dzięki niej mam synusia i ciąża przebiegła znakomicie a przy porodzie bardzo pomogła.Zawsze miła i uśmiechnięta
Opinia dodana przez: marta
Jestem pacjentką doktora Szymczyka od kilkunastu lat. Złego słowa nie powiem. Kompetentny, rzeczowy zawsze wszystko objaśnia. To On wykrył u mnie że dr Z... niedokładnie wykonał zabieg łyżeczkowania i trzeba było wykonać zabieg jeszcze raz. Dziś dr Szymczyk prowadzi moją ciążę i oby tak było do szczęśliwego rozwiązania. Z czystym sumieniem polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Iwona Hlcman

Ginekolog, Ginekolog położnik

powiatowy szpital
pck
38-700 Lesko

Miałam przyjemność poznać panią doktor w sobotę. Przebywałam na urlopie w Polańczyku, dostałam silnego krwawienia. Pojechałam do szpitala do Leska. Pani doktor mną się odpowiednio zajęła. Świetne podejście do pacjenta, bardzo miła i uprzejma kobieta. Dodatkowo widać, że zna się na tym co robi. Przebadała mnie, wykonała usg. Nie musiałam długo czekać w ciągu niecałej godziny wyszłam ze szpitala. Polecam jak najbardziej :)
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Ewa Nojek

Położna, Ginekolog położnik

Indywidualna Praktyka Lekarska W Miejscu Wezwania Nojek Ewa
51-354 Wrocław

Pani doktor Nojek jest rzadkością ( niestety) wśród dzisiejszych lekarzy. Kompetencja, dobroć, delikatność i empatia to pani doktor Nojek. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: beata

lekarz Ewa Jakuczek kowalczyk

Ginekolog, Ginekolog położnik

Centrum Multi-Medica Sp. z o.o.
Józefa Poniatowskiego 97
05-220 Zielonka

Potwierdzam wcześniejsze opinie - pani dr jest bardzo ciepłą osobą, cierpliwą, każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu, ile dana osoba potrzebuje. Wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia, żadnego pytania nie pozostawia bez odpowiedzi, a przy tym jest niezwykle delikatna, dzięki czemu wizyty zawsze są przyjemne i zupełnie bezstresowe.
Opinia dodana przez: Natalia

dr Małgorzata Hejnar szczerbińska

Gabinety Lekarskie i USG
Radom ul.Szewska5
26-600 Radom

Chodziłam do pani doktor na początku pierwszej ciąży i byłam z niej bardzo zadowolona i polecam wszystkim, którzy szukają fachowej porady i diagnozy... jak by nie fakt ze musiałam płacić za wszystkie badania to pewnie bym kontynuowała wizyty u pani doktor, no ale niestety nie było mnie na to stać:-( Ale lekarz naprawdę godny polecenia

lekarz Marta Stanisławska

Dentifem
Złota 26
Kielce

Wspaniały lekarz,ginekolog najlepsza w kielcach. Wszystko doskonale tłumaczy,jest serdeczna,wyrozumiała.Bardzo polecam
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Marek Buciński

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
Aleja Jana Pawła II 120 A
07-417 Ostrołęka

Zgodzę się z moimi przedmòwniczkami. Lekarz Buciński mimo iż nie ma zbyt wielu tytułòw z przodu nazwiska jest profesjonalnym lekarzem. Nie bagatelizuje żadnego objawu,sam dopytuje o stan zdrowia pacjentki i odczucia w stosunku do ciąży co osobiście uważam za bardzo ważną zaletę . Każdy wywiad lekarski winien opierać się ròwnież na odczuciach pacjentki a nie na dziwnych spekulacjach niedoświadczonych lekarzy i śmianiu się pacjentce w oczy lub poza co gorsza ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Katarzyna Bandrowska

gabinet prywatny
Podgórna 45
65-001 Zielona Góra

Pani Kasia Bandrowska jest lekarzem z powołania. Kompetentna, profesjonalna, przy tym bardzo empatyczna. Badanie jest dokładne, a jednocześnie delikatne. Pani doktor wyjaśnia, odpowiada na pytania, jest bardzo cierpliwa. Polecam w 100 procentach.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Antoni Sierant

Krakowska 5
27-640 Klimontów

Bardzo polecam! Nie spotkałam się jeszcze z taką kulturą osobistą i kulturą pracy, jak u Pana Doktora Antoniego na wizycie. Trafiłam tam z polecenia, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Niestety, od początku nie było szans na utrzymanie ciąży - skończyło się poronieniem. Niemniej jednak, Pan Doktor skierował nas do szpitala i zaopiekował się nami. Byłam na 3 wizytach, a Pan Doktor nie wziął od nas pieniędzy za 2 ...
Opinia dodana przez: Martyna
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Ginekolog
                                       lekarz Dorota Kozłowska

lekarz Dorota Kozłowska

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Pani doktor bardzo miła. Czuć, że praca dla pani doktor nie jest tylko obowiązkiem. Bardzo dobrze oceniam wizytę. Polecam szczególnie przyszłym mamom.

lekarz Mateusz Posłowski

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Pana dr. Posłowskiego spokojnie można zaliczyć do grona najlepszych lekarz- ginekologów w Kielcach . Wizyty u doktora przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze, doktor tłumaczy wszystko dokładnie i odpowiada cierpliwie nawet na najgłupsze pytania pacjentki . Badanie jest bardzo dokładne i na każdym jego etapie doktor wszystko na bieżąco tłumaczy i wyjaśnia . Duża wiedza i kompetencje rzadko spotykane u tak młodych lekarzy . Pan doktor prowadził moją pierwszą dość skomplikowaną ...
Opinia dodana przez: Daria

dr Marek Pikul

szpital w lubartowie
ul.cicha
21-100 Lubartów

Z pewnością najlepszy doktor z jakim miałam do czynienia w całym swoim życiu. Jest bardzo miły, ma powołanie i pasję jako doktor.. Przewspaniały lekarz- cierpliwy, doświadczony, kulturalny. Przecudowny człowiek. Wszystko bardzo dobrze tłumaczy, bardzo pomocny, poświęca swój czas. Dba o pacjenta, jakby to był ktoś z jego rodziny. Polecam go gorąco.
Opinia dodana przez: Anna