Lekarze Ginekolog

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Gabinet Ginekologiczny Piotr Olender
Al. Wojska Polskiego 107 A/3
Szczecin

Dr Piotr Olender jest bardzo sympatycznym i otwartym lekarzem, który szczegółowo przeprowadza badania oraz dokładnie i jasno wszystko tłumaczy. Ma indywidualne podejście do każdej pacjentki, jest profesjonalny w swoim zawodzie. To bardzo dobry lekarz, do którego chodzi się ze świadomością, iż oddaje się w dobre ręce. Chodzę do niego od ponad 10 lat, gdzie miałam wizyty u innych ginekologów przed wyborem właśnie tego, jak i w trakcie. Natomiast właśnie ten ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Zbigniew Szychowski

72-200 Nowogard

Kobieta czuje się zaopiekowana i bezpiecznie w ciąży. Na wszystkie wątpliwości, pytania Pan doktor zawsze udzieli porady. Trafiłam do doktora z polecenia od znajomych i rowniez na swoim przykładzie w 100% polecam.
Opinia dodana przez: Aldi

lek. med. Marta Ciosek

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

poznałam Pania Marte w szpitalu na madalińskieg jako pacjientka onkologiczna na kontroli..Muszę przyznać że rzadko spotyka sie tak serdecznego i pomocnego lekarza .Nie ma takich słów aby opisać jak dobrze czułam sie na wizycie. Serdecznie dziekuję i polecam z całego serca, niech inni lekarze maja panią za przykład,
Opinia dodana przez: ELZBIETA
Lekarz godny zaufania Przez wiele lat leczyłam się u różnych lekarzy i nikt nie dawał mi nadziei na wyleczenie Dzięki doktorowi Bielickiemu dostałam nie tylko nadzieje ,ale i tez odzyskałam zdrowie Trafna diagnoza już na pierwszej wizycie poparta badaniami umożliwiła mi pozbyć się dolegliwości i zajść w ciąże Dziekuje
Opinia dodana przez: Kaśka

dr Krzysztof Zydlewski

Ceglana 18a
08-110 Siedlce

Najlepszy lekarz u jakiegokolwiek bylam. Swietna opieka, mnostwo cierpliwosci i odpowiedzi na kazde pytania rowniez te 'glupiutkie' :) polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Zdzisław Wojdała

Wolności 287 lok. 6
41-800 Zabrze

Po 15 latach starań o dziecko to właśnie Pan Doktor nam pomógł. Jesteśmy bardzo wdzięczni za indywidualne podejście do naszej trudnej sprawy. To Pan Doktor swoim doświadczeniem i niezwykłym przekonaniem przeprowadził nas przez czas oczekiwania na szczęście. Mamy cudownego syna który aktualnie jest lekarzem ginekologiem. Zawsze mu opowiadałam że to właśnie dzięki tak wspaniałemu doktorowi jesteśmy razem. Zawsze wdzięczna pacjentka

lek. med. Mirosław Sztejter

Ginekolog, Ginekolog położnik

Sejny

Lekarz wzbudzający zaufanie. Poświęca pacjentce tyle czasu, ile trzeba, aby omówić problem. Uprzejmy i rozmowny. Polecam

dr Leszek Ernst

Gniezno

Wspaniały lekarz z przeogromną wiedzą, poswiecajacy pacjentce tyle czasu ile potrzeba, Dzięki Panu Doktorowi nasza córeczka żyje
Opinia dodana przez: Katarzyna
Pani dr Jurczak-Czaplicka to najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Przez wiele lat miałam dużo problemów ginekologicznych I leczyło mnie wielu lekarzy. Jadnak tak merytorycznych, sumiennych I empatycznych lekarzy jak Pani Doktor zwyczajnie nie ma. Moja historia jest bardzo smutna, ale I takim sytuacjom lekarz musi czasami stawiać czoło. Pani Doktor prowadziła moją ciążę z dużą uwagą. Czułam się bardzo zaopiekowana. Ciąża była wysokiego ryzyka, ale miałam poczucie bezpieczeństwa, że Pani doktor ...
Opinia dodana przez: KM

dr n. med. Joanna Gonet-Sebastianka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Medicus" Sp.p.
Wojska Polskiego 43
38-400 Krosno

SUPER DOKTORKA BARDZO MIŁA :)UPRZEJMA DORADZI WSZYSTKO SZCZERA USMIECHNIĘTA SUPEROWAAAAAAAA:)!POLECAM

dr Roman Abramowicz

Chirurg ogólny, Ginekolog

Przychodnia Tczew
Kościuszki 11
83-110 Tczew

super lekarz najlepszy -taki lekarz jest godny polecenia i zaufania.Konkretny, miły zawsze ma czas by kogoś przyjąć po godzinach nawet na NFZ.
W zasadzie to nie wiem od czego zacząć, ponieważ cokolwiek powiem o Pani doktor będzie bardzo pozytywne. Gdyby nie ona, nie byłabym tak szczęśliwą mamą. Dziękuję jej za cierpliwość - zawsze odpowiedziała nawet na absurdalne pytania ... Dziękuję za zrozumienie, ciepło - Bo to nie tylko lekarz, ale anioł. Profesjonalizm, wzorowe podejście do pacjenta, kompetencje. Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciąże i za to jestem jej wdzięczna z całego serca, ...
Opinia dodana przez: P

lek. med. Anna Kominko

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom

Pani dr Anna przesympatyczna osoba bardzo pomocna rozwiewa wszystkie wątpliwości bardzo dokładną nie lekceważy kompletnie nic ....od pierwszego spotkania z Panią dr.w szpitalu w Bytomiu podeszła do mnie bardzo miło przebadała dokładnie wytłumaczyła cały strach że mnie wszedł ....nawet Pani dr.operowala mnie zawdzięczam jej bardzo dużo i dziękuję że właśnie w tym czasie miała dyżur to był cud ...polecam z całego serca taki lekarz to perełka która zdążą się raz ...
Opinia dodana przez: Gizela

lekarz Joanna Borzęcka - Klec

USG dzieci, Ginekolog onkolog

Bardzo mądra i miła Pani Dr. Ordynator. Ma bardzo dobre podejście do człowieka. Zainteresowała się moimi wynikami, wytłumaczyła, że jest potrzebny zabieg, zoperowała mnie, przez co być może uniknęłam poważnej choroby. Jestem jej bardzo wdzięczna i polecam wszystkim kobietom. A dodatkowo ma swoje zasady, które powodują, że jest nie tylko dobrym lekarzem ale i dobrym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Maria

lek. med. Piotr Stec

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Lekarz z powołaniem, empatyczny i z duża wiedzą, rzadko się zdarza u lekarzy połączyć te wszystkie cechy , a ten lekarz to potrafi. Przy tym jest bardzo taktowny i delikatny zarówno przy badaniu pacjentki, jak również w przekazywaniu jej informacji na temat jej stanu zdrowia. Polecam tego lekarza w 100%.
Opinia dodana przez: L.M

lekarz Alfons Zillmann

Śląska 15 lok. 5
85-235 Bydgoszcz

Super lekarz. Prowadził moją poorzednią ciążę. Teraz orowadzi obecną. Nie wyobrażam sobie innego lekarza w tej roli. Pan doktor to nie tylko wspaniały specjalista, ale także wspaniały człowiek. Umie doradzic nie tylko z perspektywy lekarza, ale również człowieka. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata
ŚWIETNY LEKARZ. PROWADZIŁ MOJE DWIE CIĄŻE,OD 28LAT JEST MOIM GINEKOLOGIEM, A OD KILKU LAT RÓWNIEŻ MOJEJ CÓRKI KTÓRĄ ZNA PRAWIE OD POCZĘCIA (MOJA PIERWSZA CIĄŻA).ZAWSZE POLECAŁAM JEGO OSOBĘ MOIM ZNAJOMYM, CZĘŚĆ Z TYCH PAŃ JEST PACJENTKAMI DOKTORA GOLISZA.BYŁ I JEST ZAWSZE GDY GO POTRZEBA. DLA MNIE OSOBIŚCIE NIEOCENIONY AUTORYTET WSRÓD LEKARZY.

lekarz Maciej Jenek

61-011 Poznań

Zaangażowany, pomocny, zawsze można do niego zadzwonić poradzić się, szczególnie w ciąży. W czasie każdej wizyty zbiera szczegółowe informacje, poświęca tyle czasu ile trzeba.
Opinia dodana przez: M

lekarz Jerzy Morylowski

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Od kiedy zaszłam w ciąże zapisałam się do doktora Morylowskiego. Jestem bardzo zadowolona z podejścia i wnikliwości podczas ciąży. Bardzo sympatyczny i miły. Z czystym sumieniem mogę polecać tego specjalistę, ponieważ z opini moich koleżanek, mój naprawdę się wyróżnia.
Opinia dodana przez: Ilona

dr Mariusz Grzesiak

Radwańska 16 lok. 9
90-453 Łódź

Cudowny człowiek, wspaniały lekarz niezwykle spokojny opanowany do każdego pacjenta podchodzi z sercem niezwykłym spokojem i ogromem wiedzy. Prowadził moją ciążę bliźniaczą od początku do końca. Zawsze bede Go polecała.
Opinia dodana przez: JoannaRz