Lekarze Ginekolog

lekarz Andrzej Opalski

ulica Floriańska 24/3
31-021 Kraków

Pana Doktora znam od prawie 20 lat. Byłam pacjentką Doktora Andrzeja OPALSKIEGO, wiele razy. Kilka razy, byłam operowana. Jest bardzo dobrym diagnostą i świetnym operatorem. Jest to najlepszy lekarz-ginekolog w Królewskim Mieście Krakowie. Jest cudownym człowiekiem z wyjątkowym podejściem do pacjentek. POLECAM!!! Danuta N.
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Piotr Pierzyński

Centrum Medyczne Q Medica Medicover
15-304 Białystok

Świetny lekarz! Wie, jak rozmawiać z pacjentką, aby jej nie krępować, a jednocześnie trafnie diagnozuje i skutecznie leczy. Empatyczny i miły, nie taktuje pacjentki lekceważąco. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Eryk Pięcikowski

Pracownia diagnostyczna
Baranki 24
19-300 Ełk

Nawet nie wiem od czego zacząć. Lekarz NAJLEPSZY ze wszystkich, do tego CUDOWNY człowiek. Z ludzkim podejściem, empatyczny, żartowniś z klasą. Bardzo kulturalny i uprzejmy. Taktowny. Tłumaczy bardzo zrozumiale co, po co i dlaczego. Oby zdrowie dopisywało mu jak najdłużej. Lepszego nie znajdziecie.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Alina Kardasz-Cywoniuk

Madalińskiego 57/10
02-544 Warszawa

Lekarz jak najbardziej zasługujący na pochwałę, a przede wszystkim godny polecenia, świetny specjalista. Wspaniała, rzeczowa i bardzo empatyczna ginekolog. Pani Doktor wszytko bardzo dokładnie tłumaczy, a sama wizyta przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, bez pośpiechu. Badanie USG (tendencja do torbieli) wykonane z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Cieszę się, że trafiłam na tak kompetentnego lekarza z powołaniem. Z całego serca polecam!
Opinia dodana przez: Ewa Błaszczyk

lekarz Sławomir Piwowarczyk

Ujastek sp. z o.o. sp. komandytowa
ulica Ujastek 3
31-752 Kraków

Pana doktora Sławomira Piwowarczyka mogę określić jako wysokiej klasy specjalistę. Prowadził moje dwie ciąże (w tym jedną bliźniaczą) i nie mogę sobie wyobrazić innego lekarza, któremu mogłabym tak zawierzyć nie tylko swoje, ale i moich dzieci zdrowie. Pan doktor przeprowadził także u mnie jedno cesarskie cięcie i jestem z tego bardzo zadowolona, rana została zszyta z wielką starannością dzięki czemu bardzo szybko się wszystko goiło. Jest bardzo dokładny i sumienny. ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Dorota Przeklasa

Sienkiewicza 17
34-730 Mszana Dolna

Niemoge absolutnie powiedzieć złego słowa o p.doktor.Jest naprawdę w porządku bardzo dba o swoje pacjentki .jest sympatyczna i bardzo bardzo miła.P.doktor poznałam przypadkowo na oddziale ginekologi w Myslenicach gdzie spędziłam kilka tygodni bendac w ciazy i mimo iz wtedy niebylam pacjentka p.doktor-bardzo grzecznie podchodzila do mojej osoby.Mimo iz minęło sporo lat teraz jestem pacjętką pani doktor. Mam do p.doktor Przeklasy ogromne zaufanie SZCZERZE POLECAM tego lekarza 😊 a- nonimka.

lekarz Stanisław Łupiński

DERMED
ul. Stefana Jaracza 14
Łódź

Do tej pory chodziłam do pani doktor ktora straciła moje zaufanie. Pan doktor jest bardzo mily a podrugie delikatny przy badaniu. Jezeli bym miała pana doktora polecić to z chęcią.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Mariusz Śmiłowski

Łoniów 81
27-670 Łoniów

W stu procentach polecam Świetny lekarz i specjalista Bardzo miły i kulturalny Jestem bardzo zadowolona z leczenia

lekarz Leszek Suda

Dworcowa 1d (Medicus 2)
Jastrzębie-Zdrój

Polecam doktora na 100% prowadził moja pierwsza ciążę i teraz druga. Wszystko bez problemu wizyta co 3 tygodnie. Co 6 tygodni badania kontrolne. Lekarz pyta jak się czuje czy biorę witaminy, na wszystko bez problemu odpowiada. USG bardzo dokładne:)
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog położnik
                                       lek. med. Anna Totko

lek. med. Anna Totko

Ginekolog położnik, Ginekolog

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3
31-216 Kraków

Trafiłam do Pani doktor przy końcu ciąży , mimo to bardzo mnie poważnie potraktowała , posiada bardzo duże doświadczenie , miła sympatyczna żeczowo o wszystkim opowiada lekarz z powołania . Zostaje jej pacjentka na stałe .
Opinia dodana przez: GABRYSIA

lekarz Halina Wołkowińska

Truskawkowa 4
53-007 Wrocław

Bardzo dobra ginekolog. Polecam. Pyta się o wszystko. Ma czas żeby wysłuchać. Dokładnie bada i wysyła na dodatkowe badania. Korzystam w przechodni Skrocki.
Opinia dodana przez: Ushi

lekarz Katarzyna Sokołowska

1 Maja 2
56-300 Milicz

Bardzo miła Pani Doktor. Wcześniej kilka razy odwiedzałam innego lekarza ginekologa, ale teraz zobaczyłam, że wizyta może być przyjemna. Podejście podczas badań bardzo troskliwe, dokładne i dociekliwe. Wyposażenie gabinetu w pełni profesjonalne wraz z klimatyzacją, więc nie ma obaw, że będzie wstyd rozebrać sie spoconą. Podejście do pacjentek bardzo pozytywne i w miłej atmosferze. Po ilości pacjentek w poczekalni, można łatwo wywnioskować, że Pani Doktor, cieszy się dużym zaufaniem i ...

lekarz Joanna Chęć

Chodkiewicza 46
82-200 Malbork

Świetna specjalistka i do tego ogromnie empatyczny, ciepły człowiek. Pani Doktor pracuje w szpitalu Wojewódzkim w Elblągu. Ogromnie polecam.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Marek Gospodaryk

Centrum Usług Medycznych SONOLOGISTIC Obuchowicz Dariusz
ulica Peowiaków 1b
22-400 Zamość

Bardzo miły lekarz podchodzi indywidualnie do karzego pacjenta. Widać że to lekarz z powołaniem I pasja który wie co robi. Jestem Młoda osobą która ma dużo pytań mimo tego lekarz z cierpliwością odpowiada mi na każde pytanie. Nie ocenia pacjentów po ich wyglądzie, zachowaniu tak jak inni lekarze. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Młoda kobieta

lekarz Marzena Madej-Jędrzejczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MED-KOL" s.c.
ulica Przejazd 6
95-040 Koluszki

Pani Doktor Madej-Jędrzejczak uratowała moje życie, dlatego też chętnie podzielę się recenzją. Przed przyjściem do Pani Doktor, miałam liczne porady lekarskie, niestety nikt nie miał pomysłu, czasu czy tyle empatii co Pani Doktor. Miałam silne bóle, diagnozowali mnie różni lekarze, aż w końcu udałam się na rutynową konsultację z ginekologiem, podczas której Pani Doktor była bardzo dociekliwa, zostały zlecone mi przeróżne badania i wspólnie probowaliśmy się dowiedzieć, co mi dolega. ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Alina Wesołowska-Przystupa

Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o
ulica Zwycięska 6 A
20-055 Lublin

Wspaniała, cudowna i ciepła Pani doktor. Byłam dziś na wizycie i polecam z całego serca. Wytłumaczyła, wysłuchała, skierowała na dalszą diagnostykę. Pierwszy lekarz, który pobrał mi materiał do badania cytologicznego tak że nic nie czułam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Elżbieta Nowakuńska-Fachinetti

"LEK-MED"
Synów Pułku 9
01-354 Warszawa

Pani doktor prowadziła mnie przez cały okres ciazy. Serdecznie polecam. Powinno byc więcej takich lekarzy.

lekarz Jerzy Jefimik

Kamienna 3 lok. 30
03-441 Warszawa

JEST MIŁYM CIEPŁYM LEKARZEM, WSZYSTKO WYTŁUMACZY NAWET NARYSUJĘ :) POLECAM WSZYSKIM KOBIETKOM. POZDRAWIAM

lekarz Jerzy Marszał

Krasińskiego 35a
37-700 Przemyśl

Bardzo to nieaktualne, Pan doktor nich spoczywa w pokoju (')

lekarz Mirosława Grzegorzewicz

Duńska 25
70-685 Szczecin

Bardzo miła i delikatna Pani dr. Wzbudza zaufanie, zdecydowanie polecam ją swoim znajomym.