Lekarze Ginekolog

lekarz Rafał Betcher

Kłobuck

Jest naprawde wspaniałym lekarzem.Dzieki jego djagnozie i odpowiednim leczeniu będe mogla miec dzieci a to jest dla mnie najważniejsze.Widać bylo że przejoł sie moja chorobą tak samo jak ja.Duży szacunek dla Panna Betchera.Niech pann dalej pomaga Kobietą bo my tego Potrzebujemy dobrego lekarza takiego jak PAN.Pozdrawiam
Również ja uważam, że to był świetny, młody lekarz, o bardzo dużych zdolnościach i wysokiej kulturze osobistej. Bardzo żałuję, że już nie przyjmuje na miejscu, pewnie miejscowe kliki go zniszczyły. Pierwszy raz spotkałam się z tak miłym, uprzejmym i pomocnym kobiecie lekarzem a do tego najwyższej klasy fachowcem. Byłam u niego 2 razy. Zainteresował się moim problemem, choć były to wizyty publiczne. Bardzo szybko mi pomógł. Jest bezinteresowny, w odróżnieniu ...
świetny, spokojny lekarz z powołania. Wszystko dokładnie i konpetentnie wyjaśnił i wytłumaczył. Spokojnie przygotował mnie do operacji. Po zabiegu poświęcał naprawdę sporo czasu. Gorąco polecam panią pacjętkom. Dziękuję panie doktorze.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Elżbieta Kubasiewicz

Ogrodowa 1
95-200 Pabianice

Pani doktor prowadziła mnie przez cały okres ciazy. Serdecznie polecam. Powinno byc więcej takich lekarzy.

lekarz Przemysław Sokołowski

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

byl bardzo dobrym lekarzem W dzisiejszych czasach malo takich lekarzy sie spotyka . Zal tylko ze brak go wsrod nas. Zawsze bede go milo wspominac bo wiem ze niejedno zycie uratowal. I niejedno przyja na swiat.Bedziesz nazawsze w naszych sercach

lekarz Lech Cylkowski

Kościuszki 150
82-300 Elbląg

Bardzo skuteczne leczenie. Przyszłam z przewlekłą infekcja grzybicza z która borykałam się już jakiś czas. Dostałam skuteczne leczenie i mój partner też.

Bartłomiej Kuczera

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Okręgowy Szpital Kolejowy
Katowice

Super lekarz z powołania, naprawdę delikatny i rzeczowy. pomoże w każdej sytuacji, nawet o północy.

dr n. med. Maciej Ziętek

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo kompetentny, mily, rzeczowy lekarz. Z duza wiedza i doswiadczeniem. Jest konkretny, nie martwi pacjentek niepotrzebnie na zapas. Leczy konkretna rzecz, bez filozofowania. Jest bardzo lojalny i uczciwy,nie lubi naciagac pacjentow na dodatkowe koszty jesli nie ma takiej potrzeby. ZDECYDOWANIE lekarz godny polecenia!

dr n. med. Paweł Derlatka

Onkolog, Ginekolog

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7
02-672 Warszawa

Dr Paweł leczył mnie i operował. Jest niesłychanie zdolny i ma "złote ręce". Olbrzymi spokój, cierpliwość i wiele empatii. Mieliśmy 3 letnią wspólną przygodę i jestem zdrowa. Dr Paweł od początku do końca zajmował się mną jak najbliższym członkiem rodziny. Miałam ogromne szczęście, że przez całkowity przypadek trafiłam do lekarza przez wielkie "L". Rozmawiałam też z innymi pacjentami i każda z Pań miała identyczną co ja opinię o Dr Pawle. ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Paulina Skowronek

Międzyleski Szpital Specjalistyczny
04-749 Warszawa

Cudowny lekarz z powolaniem ciepla o wysokiej kulturze osobistej.Niedawno poronilam i Pani doktor akurat byla na dyzurze jestem jej wdzieczna za delikatnosc i udzielanie odpowiedzi na kazde pytanie. Jest godna zaufania takich lekarzy nam brakuje

dr n. med. Waldemar Turkowski

gabinet ginekologiczny
Starowiejska 1A/1
Poznań

Bardzo dobry lekarz, a przy tym fajny facet!

lekarz Małgorzata Gronowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Medical Prestige
61-244

Jestem pod wrażeniem ,jak profesjonalnie zajęła się Pani Doktor moim przypadkiem.Po wizycie zaczęłam wierzyć , że są lekarze z powołania i szanują pacjenta. Bardzo polecam!!!!!!!
Opinia dodana przez: Barbara

Tomasz Kapturski

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet lekarski
25-014 Kielce

Pan doktor bardzo profesjonalny, serdeczny, delikatny. i cierpliwy.Dokładnie zbadał, zrobiĺ USG i wszystko dokładnie wytłumaczyĺ i cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, bo mało jest takich uprzjmych, dokładnych i uczciwych lekarzy

lekarz Tadeusz Russek

Wojska Polskiego 49/18
25-375 Kielce

Niesamowicie ciepły, cierpliwy, kompetentny lekarz. Pierwszy raz w życiu zostałam naprawdę przyjęta i zbadana bez pośpiechu, pan doktor wszystko wyjaśnił, pokazał na monitorze, opowiedział. BARDZO POLECAM!
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Aleksander Ilski

Sobańskiego 95
40-663 Katowice

Wspaniały lekarz. Byliśmy u niego z mężem na badaniach prenatalnych. Wszystko wyjaśniał, wszystko dokładnie pokazywał. Dawno nie miałam styczności z tak profesjonalnym podejściem w stosunku do mnie, jak i do męża. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Kinga

lek. med. Piotr Broda

Ośrodek Wsparcia Płodności Naprotechnologia
Klasztorna 4
60-461 Licheń Stary

Do tej pory przez żadnego lekarza nie czułam się tak otoczona wszechstronną opieką, jak przez Pana Doktora. Jest osobą bardzo kompetentną, podczas pierwszej wizyty poświęcił mi bardzo dużo czasu, wykraczając daleko poza ramy zwykłej wizyty. Wsłuchuje się w pacjentkę, wnikliwie analizuje usłyszane informacje. Cenię pana doktora za holistyczne spojrzenie na moje przypadłości, bardzo duży szacunek, sympatię i wysoką kulturę osobistą, która z niego emanuje w stosunku do ludzi. Wspaniały Fachowiec, ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Joanna Chwiłowicz-Faryan

ulica Opolska 36B
47-100 Strzelce Opolskie

Jestem pozytywnie zaskoczona. Pani doktor bardzo miła, uprzejma, delikatna i przede wszystkim kompetentna. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Karolina

Andrzej Małek

gabinet
Bydgoszcz

Byłam u pana doktora tylko raz, gdyż takie było moje założenie, potrzebowałam po prostu konsultacji z lekarzem z innego, większego miasta, gdyż można powiedzieć "mieszkam na prowincji" jeśli idzie o szpitale. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, cierpliwie wysłuchał i dokładnie odpowiadał. Wzbudził moje zaufanie a było mi to bardzo potrzebne wobec problemu, z którym przyjechałam. I to za co jestem najbardziej wdzięczna - dał namiary na innego lekarza specjalizującego ...
Opinia dodana przez: magdaplit8

dr n. med. Andrzej Wojcieszek

Ginekolog onkolog, Radioterapeuta

Goethego 12 lok. 1
41-800 Zabrze

Uważam, że doskonały doktor. Po raz pierwszy miałam okazję spotkać doktora Andrzeja Wojcieszka oraz jego brata doktora Krzysztofa Wojcieszka 30 lat temu na oddziale ginekologii w Klinice w Zabrzu.,gdzie byłam kilkakrotnie hospitalizowana na chroniczne obustronne zapalenie przydatków.Wtedy byłam pacjentką ordynatora adiunkta Z. Wojdały, Nie przypuszczałam ,że po latach znajdę się w Instytucie Onkologii z diagnozą raka trzonu macicy i ku mojemu miłemu zdziwieniu trafię właśnie do doktora Andrzeja Wojcieszka . ...
Opinia dodana przez: Joanna Kasia

lekarz Grzegorz Marciniak

Wejherowo

Dr Grzegorz Marciniak prowadził moje dwie ciąże, ma super podejście, nawet udało mi się trafić na dr na porodówce, czekał aż urodze, przez co musiał troszke dłużej na dyżurze zostać :) Bardzo uprzejmy, pomocny, wszystko tłumaczy. Szkoda że odszedł z Wejherowa :(
Opinia dodana przez: Justyna