Lekarze Ginekolog

dr n. med. Konrad Futyma

IMEDICA Centrum Medyczne
Leszczyńskiego 60 lok 58 (wejście od ul. Długosza)
20-068 Lublin

Sposób w jaki profesor Futyma traktuje pacjentki jest rzadko spotykany. To czy lekarz faktycznie jest dobrym lekarzem można dopiero zweryfikować będąc w szpitalu i widząc jak traktuje drugiego człowieka. Daje ogromne poczucie bezpieczeństwa, spokój i poczucie, że wie co robi, można mu zupełnie zaufać. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem Pana doktora, jego wiedzy i empatii. Perfekcyjnie też wykonuje operacje, a to już nie tylko moja opinia, ale też kilku innych ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Andrzej Ratoń

22-400 Zamość

Sympatyczny, kompetentny, uprzejmy, ludzki. Jestem Zadowolona ze to właśnie Pan Dr. Prowadzi moja druga ciąże. Jestem wdzięczna Bogu że natrafiłam na niego. Ze nie e jest jak inni lekarze co kase biorą za nic nie robienie.
Opinia dodana przez: Patrycja
Pan doktor Wojciech Głąbowski jako jedyny sięgnął przyczyny moich problemów i pomógł mi (z kobiecym problemem). Lekarz ten specjalizuje się w leczeniu niepłodności co dodatkowo podnosi jego kompeteencje. Jako lekarz pierwszego kontaktu jest dokładny, każdy opisany przez nas objaw dokładnie analizuje. Aby dobrać leki przeprowadza liczne badania (jako jeden z niewielu z którymi sie do tej pory spotkałam). Każdej kobiecie która w przyszłości chce założyć rodzinę polecam go!
Opinia dodana przez: ehhh

Piotr Ostrowski

NZOZ Przychodnia Piaskowa Góra
58-309 Wałbrzych

Uprzejmy, rzeczowy, z troską podchodzi do pacjenta. Tłumaczy, rozwiewa wątpliwości. Polecam wizytę u dr. Ostrowskiego.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Andrzej Chyliński

Moniuszki 54
06-200 Maków Mazowiecki

Bardzo rzeczowy Pan doktr. Prowadzilam u Niego ciaze i raz jak nie moglam przyjsc na wizyte to bardzo sie o mnie zmartwil. nada jestem Jego pacjentka:) polecam
Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Anna Gąsiorowska - Szot

LaserMed
ul. Jana Kilińskiego 5A
34-400 Nowy Targ

Pani Doktor jest specjalistą godnym polecenia ! Poświęciła mi dużo czasu, by zrozumieć moje problemy i odpowiedzieć na wszsytkie moje pytania. Wykazała się ogromnym zrozumieniem i troską. Kompleksowo zajęła się moim leczeniem i dała wiele cennych rad. Czułam po wizycie, że jestem w dobrych rękach i mogę tej osobie zaufać ! Na pewno wielokrotnie do Pani Doktor wrócę, polecam serdecznie ! :)
Opinia dodana przez: Adrianna

lek. med. Małgorzata Kaczmarczyk

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

To moja kolejna wizyta u Pani doktor w SCM clinic i z całą pewnością mogę polecić tego specjalistkę. Lekarka bardzo zaangażowana i wnikliwa. Nie postawiła mi diagnozy w ciemno, drążyła, aż w końcu znalazła przyczynę moich problemów zdrowotnych. Leczenie przyniosło już pozytywne zmiany. Takiego lekarza właśnie szukałam.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Beata Maćkowiak-Matejczyk

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny
Kard. St. Wyszyńskiego 8B/32
15-888 Białystok

Konkretna polecana osoba szczegółowo wyjasni na czym będzie polegało leczenie bardzo polecam wszystkim już na drugiej wizycie skierowała do szpitala nie to co inni lekarze eksperymentują latami a choroba się rozwija pani doktor szybko reaguje. Bardzo chciałabym podziękować za zajęcie się moim przypadkiem. Gorąco polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Krzysztof Podsiadło

Ginekolog położnik, Androlog

Noskowskiego 13
61-704 Poznań

Prowadziłam u doktora ciążę, wszystko przebiegło jak należy, fantastyczny lekarz, bardzo zaangażowany i profesjonalny. Czułam się wysłuchana i zaopiekowana. Każde badanie wykonane bezboleśnie. Obecnie jestem szczęśliwą mamą córeczki. Polecam Pana doktora przyszłym mamusiom
Opinia dodana przez: Wanesa
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog onkolog
                                       lekarz Andrzej Miaśkiewicz

lekarz Andrzej Miaśkiewicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ulica Siemiradzkiego 16/5
31-137 Kraków

Do Pana doktora trafiłam z polecenia ok.30 lat temu, chodzę nadal i nie zmieniłabym lekarza na innego. A potem córka korzystała z opieki Pana doktora. To Pan doktor przyjął na świat mojego wnuka. Dziękuję za każdy poświęcony czas. Za wspaniałą opiekę i dokładne wytłumaczenie problemu zdrowotnego. Serdecznie polecam!!!!
Opinia dodana przez: renata
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

CM Babka Medica (Śródmieście)
Słomińskiego 19/517
00-195 Warszawa

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze ...
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Filip Bydliński

Ginekolog onkolog

nowa med
Katowice

Ogromnie się cieszę że trafiłam do Pana Filipa. Byłam u wielu różnych ginekologów ale nigdy nie spotkałam się z taką serdecznością, profesjonalizmem i rzetelnością. Dzięki Panu Filipowi czuję się „prowadzona za rękę” przez moją chorobę. Wiem, że mam lekarza na którego mogę liczyć i czuję się prawdziwie zaopiekowana. Pan doktor zawsze wszystko szczegółowo tłumaczy i uzyskałam od niego wiele cennych wskazówek dotyczących mojej choroby. Co ważne opieka Pana doktora nie ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Dariusz Andruszko

Ginekolog położnik, Ginekolog

Cmentarna 56 / 3
Nowa Ruda

byłam u Niego pierwszy raz i miło mnie zaskoczył

lekarz Stefan Białęski

Niepodległości 114/1
Wałbrzych

Wszystko ok. Gdy miałam problemy z ciążą przyjął mnie późnym wieczorem bez problemu,uspokoił mnie szczegółowo odpowiadając na moje pytania-przykro mi.

dr n. med. Andrzej Nienartowicz

marsz. Piłsudskiego 13 lok. 4
73-110 Stargard Szczeciński

Jeden z lepszych lekarzy jakich w zyciu poznalam. Mieszkalam w kilku krajach i korzystalam z lokalnych uslug wiec mam z kim porownywac, prowdzi mnie od lat.

dr hab. n. med. Michał Pawlaczyk

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Wawrzyniaka 31/1
Poznań

Jeśli ktoś poszukuje lekarza, który jest kompetentny z doświadczeniem i wiedzą, to bardzo polecam. Z grona wielu ginekologów, których poznałam, tylko ten zasługuje na "5".

lekarz Stanisław Sokołowski

Gabinet Ginekologiczny Stanisław Sokołowski
Jaracza 36a lok. 8
90-252 Łódź

super lekarz. chodzilam do kilku ginekologow wczesniej a dopiero ten okazal sie kompetentny i znajacy sie na rzeczy. to profesjonalny lekarz. serdecznie polecam

lekarz Lakshman Maleuwe

Wschowa

Profesjonalny, konkretny, serdeczny i pełen pozytywnej energii. Godny polecenia. Mm nadzieję, że nie da się pożreć polskiej biurokracji i systemowi punktowemu NFZ:》Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

Małgorzata Olejnik-Menderek

Mysłowice

najlepszy ginekolog jakiego znam. prowadziła pani Urbaniak moja ciąże . wspierała na każdej wizycie bo czasem było ciężko.
Prowadziłam u Pani Doktor dwie ciąże, gdy przyjmowała ona jeszcze w publicznej służbie zdrowia. A właściwie trzy. Na kolejnej wizycie w 12. tygodniu ciąży Pani Doktor nie mogła wysłuchać serca dziecka i dała mi skierowanie na cito na USG. Lekarz wykonujący badanie pozwolił sobie na lekceważącą uwagę: W 12. tygodniu pani doktor nie słyszy serca i daje skierowanie na cito?! Ale jak zaczął badanie, już nic nie mówił... Lubiłam wizyty ...