Lekarze Ginekolog

lekarz Artur Wroński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FEMINA
82-500 Kwidzyn

Lekarz godny polecenia. Jedyny specjalista który do mojego problemu podszedł poważnie i z zaangażowaniem

dr n. med. Paweł Radwan

Klinika Leczenia Niepłodności Gameta Szpital
ul. Rudzka 34/36
Rzgów

Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty. Wszystkie potrzebne badania wykonane. Teraz czekać na efekty :)

dr n. hum. Łukasz Szczudlik

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Tak jak większość pacjentek , które trafiły pod opiekę do Pana doktora mogę powiedzieć jedno BARDZO SIĘ CIESZĘ , że trafiłam do doktora .Bardzo życzliwy , z ogromną cierpliwością i wiedzą . W dzisiejszych trudnych czasach COVIDU pomógł mi bardzo i jestem mu za to wdzięczna . Zawsze odebrał telefon lub oddzwonił , gdy miałam jakiekolwiek pytania .Wiem z całą pewnością , że dalsze ewentualne leczenie czy też regularne wizyty ...
Opinia dodana przez: Kasia
Anioł a nie człowiek! Trafiłam do niego sfrustrowana wielomiesięcznymi bezskutecznymi staraniami o dziecko - wysłuchał mnie, kompleksowo przebadał, zlecił komplet badań, zdiagnozował, wyjaśnił czemu akurat takie leczenie a nie inne - dosłownie płakać ze szczęścia mi się chciało na wizycie - z radości, że ktoś wreszcie chce mi pomóc. W pierwszym cyklu z leczeniem zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym. Niestety radość trwała chwilę, ponieważ poroniłam, ale i tutaj Pan ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. med. Krzysztof Waszkiewicz

Gabinet ginekologiczny
Plac Stefana Żeromskiego 5/1
Strzelce Opolskie

Bardzo polecam Pana Doktora! Lekarz z powołania - sympatyczny, rzetelny, cierpliwy, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Do prowadzenia ciąży, jak i podstawowej opieki nad pacjentką. Serdecznie polecam, nie zamieniłabym na żadnego innego. Atmosfera, gabinet i sprzęt diagnostyczny na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Arkadiusz Czekański

Chełmońskiego 4/-
99-400 Łowicz

Bardzo kompetentny , życzliwy , uprzejmy lekarz , wszystko dokładnie wyjaśnia i poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile potrzebuje , czasami nie zdążę zapytać a Pan doktor już udziela odpowiedzi na pytanie ;) polecam !
Opinia dodana przez: Joanna
Bardzo dobra, uprzejma i delikatna Pani doktor. Posiadająca ogromną wiedzę. Na wszystkie pytania Pani doktor odpowiada wyczerpująco.

lek. med. Kamila Dudzik

Centrum Medicover Graniczna
Graniczna 54
40-018 Katowice

Polecam Panią Kamilę jest cudowną lekarką. Ma serce czas i chęci dla każdego pacjenta poświęca mu tyle uwagi ile tylko jest potrzebne. Pomaga w każdej sytuacji można na Panią doktor polegać jak na przyjaciółce świetnie doradzi podpowie pomoże. Prowadziła moją ciąże i poronienie i gdy rodziłam w szpitalu w którym pracuje czułam się cudownie przez nią zaopiekowaną zainteresowana moją osobą moim samopoczuciem. Kobieta anioł jednym słowem. Każdemu życzę tak cudownego ...

lekarz Jacek Jędra

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED Edyta Jacek Paulina Jędra Spółka Cywilna
Słoneczna 7 A
05-090 Raszyn

Wspaniały lekarz, najlepszy u jakiego byłam. Zawsze świetnie wydawał diagnozy, podchodzi do sprawy leczniczo a nie doraźnie - wyleczył mi powracajace grzybice i od lat mam spokój. Szkoda, że nie pracuje w żadnym szpitalu położniczym bo prowadziłabym u Niego moje dwie ciąże. Niezwykle uprzejmy, zwykłe profilaktyczne wizyty trawają około 40-60 min. Rozmowa, rzeczowość, nie ma tematów tabu. POLECAM !

dr Urszula Brocka-Zakrzewska

Enel-Med
Warszawa

Pani doktor jest najlepszym ginekologiem i jednym z najlepszych lekarzy, jakich kiedykolwiek spotkałam. Jest profesjonalna, bardzo dobrze diagnozuje, zawsze dokładnie odpowiada na pytania, opowiada ze szczegółami, doradza i odradza. Mam zawsze poczucie, że pani doktor jest opiekuńcza oraz zawsze miła i uśmiechnięta. Minusem tego, że jest tak świetna jest to, że ma bardzo dużo pacjentek :) W Enel Med, gdzie ją poznałam nie ma do niej terminów na 3 miesiące ...
Opinia dodana przez: Urszula

Tomasz Jakóbek

89-300 Wyrzysk

wzbudza zaufanie,tłumaczy chorobę i metodę leczenia,jest kompetentny,jest uprzejmy,spełnił moje oczekiwania,poleciłabym tego lekarza znajomemu

prof. dr hab. Jerzy Plewiński

Ul Toruńska Inowrocław
88-100 Krobia

Bardzo miły i uprzejmy lekarz,mialam z nim kontakt bedąc w leszczyńskim szpitalu nikt tak jak on nie zajął się mną, wzbudza zaufanie
PROFESJONALNIE prowadzona ciąża oraz opieka popołogowa! Podczas każdej wizyty mogłam liczyć na odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Każde poruszone zagadnienie wyjaśnione i omówione bez najmniejszych wątpliwości. Niesamowite uczucie spokoju w okresie ciąży pomimo "niespodzianki" - na początku ciąży dowiedziałam sie, ze mam ogromnego mięśniaka (13cm średnicy). Jeśli ktoś szuka FACHOWEJ opieki medycznej w okresie ciąży i nie tylko ... powinien koniecznie wybrać sie z wizytą do Pani Dr Bobrowskiej.
Opinia dodana przez: Agnieszka2

lekarz Monika Stankowska

Bielsko-Biała

Szczerze polecam Panią Monikę ;-) Był to mój pierwszy ginekolog i nie zamierzam jej zmieniać, Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, zawsze przyjmuje z uśmiechem (Szpital Pod Bukami), chętnie odpowiada na pytania, zleca wszystkie konieczne badania. Wizyty są bardzo przyjemne i rzeczowe ;-) Również jestem zadowolona z opieki i polecam każdej młodej dziewczynie i przyszłym mamom
Opinia dodana przez: Izka
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Ginekolog onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Jan Kotarski

prof. dr hab. n. med. Jan Kotarski

Ginekolog onkolog

ulica Północna 20/III
20-062 Lublin

Profesor Kotarski to wspaniały lekarz i cudowny,ciepły człowiek.Jego wiedza,profesjonalizm i kultura osobista,której powinien uczyć się niejeden lekarz sprawiają,że polecam Pana Profesora każdej kobiecie,która zmaga się z problemami ginekologicznymi.Jestem pewna, że Pan Profesor nie zostawi żadnej z nas bez pomocy.
Opinia dodana przez: Renata
Pani doktor bardzo kompetentna, spokojna, wszystko dobrze tłumaczy. Nie boi się odpowiadać na pytania, jeśli pacjentka czymś się martwi. Poświęca dużo czasu pacjentkom. Miła osoba, naprawdę gorąco polecam wizyty u pani doktor, pełen profesjonalizm.

lekarz Zbigniew Szarejko

Ginekolog, Ginekolog położnik

Jagiellończyka 4
Olsztyn

Wspaniały lekarz. Dzięki Panu doktorowi wreszcie mamy nasze upragnione dzieciątko.

lekarz Marek Rzewuski

SZPZLO Warszawa - Praga Południe
ulica Krypska 39
04-082 Warszawa

Pan Marek prowadzi moją drugą ciążę, lekarz idealny, nigdy nie znałam lepszego! Zajmie sie lepiej niż rodzina :D pozdrawiam Ania

lekarz Włodzimierz Sajdak

Jedności Narodowej 36/90
76-100 Sławno

Rewelacyjny lekarz! Kulturalny, uprzejmy, cierpliwy, kompetentny. Oby więcej takich! Wizyta bez stresu, rozluźniona poczuciem humoru doktora. Wyszłam z gabinetu z pełną wiedzą, schematem leczenia, na wszystkie pytania dostałam odpowiedz. Ogromny komfort badania i jakości wizyty! Super! Pierwsza klasa!
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Marek Grzechnik

ul. Partyzantów 3a
23-400 Biłgoraj

Z czystym sumieniem polecam dr.Grzechnika. Pełen profesjonalizm, wiedza , siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia przebiegu choroby,