Lekarze Ginekolog

dr n. med. Andrzej Wojcieszek

Ginekolog onkolog, Radioterapeuta

Goethego 12 lok. 1
41-800 Zabrze

Uważam, że doskonały doktor. Po raz pierwszy miałam okazję spotkać doktora Andrzeja Wojcieszka oraz jego brata doktora Krzysztofa Wojcieszka 30 lat temu na oddziale ginekologii w Klinice w Zabrzu.,gdzie byłam kilkakrotnie hospitalizowana na chroniczne obustronne zapalenie przydatków.Wtedy byłam pacjentką ordynatora adiunkta Z. Wojdały, Nie przypuszczałam ,że po latach znajdę się w Instytucie Onkologii z diagnozą raka trzonu macicy i ku mojemu miłemu zdziwieniu trafię właśnie do doktora Andrzeja Wojcieszka . ...
Opinia dodana przez: Joanna Kasia

lekarz Grzegorz Marciniak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Wejherowo

Dr Grzegorz Marciniak prowadził moje dwie ciąże, ma super podejście, nawet udało mi się trafić na dr na porodówce, czekał aż urodze, przez co musiał troszke dłużej na dyżurze zostać :) Bardzo uprzejmy, pomocny, wszystko tłumaczy. Szkoda że odszedł z Wejherowa :(
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Anna Sienkiewicz

prywatny gabinet
Zelów ul.Żeromskiego 38A/18
97-425 Bełchatów

Bardzo kompetentna i uprzejma pani doktor. Polecam

dr Andrzej Skrętek

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pińczów

Dr. Skrętek prowadzil moje 2 ciaze i jestem zadowolona z jego opieki w tym czasie.

Patrycja Lisiecka-Strupiechowska

Indywidualna Praktyka Lekarska
Włocławek

Polecam z całego serca! Pani doktor jest bardzo miła, delikatna, wszystko ładnie wytłumaczy. Jak iść do ginekologa to tylko do Pani Lisieckiej

Mieczysław Wętka

Okręgowy Szpital Kolejowy
Katowice

Bardzo kompetentny, profesjonalny i konkretny lekarz. Prowadził moją ciąże praktycznie od samego początku, odpowiadał na każde moje pytania (czasem pewnie głupie :) ), na bieżąco rozwiewał każde moje wątpliwości. Do wszystkiego podchodził zdroworozsądkowo. W dodatku, tak po ludzku, po prostu normalny człowiek i niesamowity jajcarz :) Na finiszu to on podjął się cesarskiego cięcia, które przebiegło sprawnie i bezproblemowo, a pozostały po nim ślad jest praktycznie niewidoczny (cięcie było perfekcyjne ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Krzysztof Rusin

Przychodnia
al. 3 Maja 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Polecam Pan Doktor z powołania 🙂 Miły, kompetentny, potrafi pomóc w problematyczne ciąży, wszystko dokładnie wyjaśnia.

lekarz Krzysztof Miciński

Szpital Powiatowy w Zawierciu
ulica Miodowa 14
42-400 Zawiercie

Jestem pacjentką dra Micińskiego od 15 lat. Leczyłam się u niego ginekologicznie, prowadził moją jedyną ciążę. Zawsze uśmiechnięty, z humorem, na luzie. W poradni i szpitalu lubiany przez pacjentki. Polecam!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Zdzisław Fidelus

Centrum Zdrowia InterMed
ulica Orkana 19
34-400 Nowy Targ

Pan doktor Fidelus to lekarz z powołania. Wyrozumiały, uprzejmy, zaangażowany. Polecam pana doktora.

lekarz Ewa Turniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Remedium"sp.c. Głucha-Wojdak Zofia Rozumek Kazimierz
ulica Kolejowa 2
48-300 Nysa

Przemiła Pani doktor. Wszystko dokładnie tłumaczy rozpisuje i dopytuje czy wszystko jest jasne. Oby więcej takich lekarzy. Na wizytę długo się nie czeka.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Leszek Wysocki

Kościuszki 49
Ostrołęka

Polecam.Nie tylko dobry lekarz,ale i wspaniały człowiek.Jestem b.zadowolona.Wszystko wytłumaczy na spokojnie,życzliwy,miły,powiem taki swojski chłop.Aczkolwiek ubolewam,że nie będzie już przyjmował w przasnyszu w poradni.No cóż takie życie.Rozważam wizyty w Łysych.choć mam kawałek do przejechania.Ale pocieszam się tym,że jeszcze przez jakiś czas będzie na oddziale ginekol.-położniczym.A przy następnej ciąży będe musiała wybrać kogoś innego.Ale kogo?Doktor Nałęcz nie.Doktora Hubisza też nie.Mam do nich ogromną nie chęć i brak zaufania.
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Arkadiusz Gawryluk

Szczęśliwicka 23 B/24
02-353 Warszawa

Przesympatyczny,kulturalny,rzeczowy ,konkretny . Doktor przeprowadzał CC ,czułam się bezpiecznie ,zaopiekowana a przede wszystkim spokojna.. Dr absolutnie zaraza spokojem:) Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Urszula Nizio

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3
31-216 Kraków

Spotkałam panią Urszulę Nizio na oddziale patologii ciąży na Ujastku w Krakowie. Pani doktor otoczyła mnie serdecznością i opieką. Na kolejną ciążę wybrałam ją jako mojego lekarza prowadzącego. Przez cały okres ciąży czułam się spokojna i zaopiekowana mimo wielu przypadłości (cukrzyca ciążowa, wysokie ciśnienie, niedoczynność tarczycy i podejrzenie wąsy serca u dziecka). Z całego serca polecam panią doktor! :)
Opinia dodana przez: Ewelina
Drogie Panie, polecam doktora Laskowskiego. Pojawiłam się u niego po dłuższej przerwie i długo szukałam kogoś kto spełni moje oczekiwania - nie pomyliłam się i bardzo się cieszę że trafiłam właśnie na tego Pana. Szczegółowo wyjaśnia stan zdrowia, przeprowadza dokładne badania, doradza i objaśnia etapy leczenia. Wizyty są przeprowadzane w miłej atmosferze, bardzo kulturalny, delikatny, nawet jeśli może zaboleć to uprzedza o tym. Polecam wizytę :)
Opinia dodana przez: Aldona

lekarz Krystyna Miller

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Po urodzeniu dziecka zrezygnowałam z kontynuowania wizyt u mojego poprzedniego ginekologa (dr Pasiak-Owczarek). Po kilku miesiącach dostałam zatrzymania okresu. Trafiłam do pani dr Millerowej zupełnie przypadkowo - zapisałam się do pierwszego ginekologa, który był wolny w Prywatnym Instytucie Zdrowia i Urody na Sobieskiego. Pani doktor była niezwykle delikatna i taktowna, a przy tym rzeczowa i konkretna, zrozumiale wszystko tłumacząc. Oprócz standardowego badania ginekologicznego (wykluczyła ciążę), przeprowadziła badanie piersi (pierwszy lekarz, ...

lekarz Barbara Gerber

Cienista 5
40-779 Katowice

Pani dr. Gerber jest najlepszym lekarzem jakiego miałam do tej pory - ciepła, grzeczna, wyrozumiała a w dodatku chętnie służy poradą. Do każdej pacjentki podchodzi profesjonalnie i rzeczowo. Bardzo polecam

lekarz Andrzej Radomski

Gabinet Andrzej Radomski
Katedralna 4
78-100 Kołobrzeg

Miałam problem w sobotę i dzwoniłam do 5 lekarzy .Tylko Radomski specjalnie dla mnie przyjechał i mi pomógł.Gdyby nie on byłabym już prawdopodobnie na tamtym świecie. Nie wiem czego oczekują inne kobiety ,ja jestem szczęśliwa ,że na niego trafiłam. To wyjątkowy ,życzliwy i nie drogi ginekolog w Kołobrzegu.

lekarz Maria Urbaniak-Iwanowska

Zespół Lekarzy Rodzinnych "Medica" s.c.
1 Maja 30
64-965 Okonek

Delikatna, nie tylko jako położnik, ginekolog i jest ludzka, "naryta" wiedzą, ma podejście do pacjenta,potrafi rozmawiać z pacjentami. Maryniu, przepraszam. Minęło tyle lat a moje chamstwo mnie gryzie
Opinia dodana przez: Stasiu

dr Adam Szczepański

Armii Krajowej 11g lok. 3
59-400 Jawor

Jest naprawdę świetnym lekarzem,gdy cos się dzieje,to potrafi przyjąć o każdej porze,nie patrzy na zegarek tylko poświęca dużo czasu dla pacjenta,polecam wszyskim
Trafiłam do Pani Doktor z polecenia koleżanki ze studiów. Długo szukałam kompetentnego lekarza. Staraliśmy się z mężem 3 lata o potomstwo i dopiero z Panią Doktor się udało! Cała ciąża szczęśliwie przebiega książkowo! Oby tak dalej! Termin już niebawem :)
Opinia dodana przez: Beata