Lekarze Katowice

lekarz Jan Szczotka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej -"Luks Med."
ulica Ligocka 3/A
40-570 Katowice

Pana Doktora znam jako pacjent kilka lat, jego cechą jest empatia okazywana pacjentom, cierpliwość i szczera udzielenia fachowej pomocy. Byłem też świadkiem jak starszemu niepełnosprawnemu pacjentowi osobiście przekazał wózek inwalidzki, by osoba ta mogła z piętra, gdzie jest gabinet doktora, dostać się na parking przed budynkiem przychodni w Woli. Również rejestratorka i pielęgniarka w jednej osobie, życzliwie traktuje pacjentów i w tej przychodni chirurgicznej nie ma problemu z uzyskaniem terminu ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Czesław Kilka

40-024 Katowice

Lekarz z powołania. Profesjonalista. Zdecydowanie i błyskawicznie podjął decyzję o zabiegu, który uratował życie mojemu teściowi. Panie doktorze, dziękujemy z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bogdan Zieliński

Stomatologia Barbara i Tomasz Śmigiel
św. Jacka 14
40-019 Katowice

Przyszłam do doktora w sprawie konsultacji poważnej wady zgryzu. Lekarz przeprowadził potrzebne badania, doradził, wyjaśnił problem i dał namiary na specjalistę, który podjąłby się operacyjnej korekty wady. Profesjonalizm, miła atmosfera, pomocna asysta i zainteresowanie pacjentem. Polecam lekarza z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Danuta Sosnowska-Nowak

Anestezjolog

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Pani Doktor - jest super; ciepła serdeczna i profesjonalna. Znieczulała mnie do zabiegu. Zadbała o moje bezpieczeństwo
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Elżbieta Drzewiecka

Kamed
Bocheńskiego 38A
42-200 Katowice

Polecam! Uratowala zycie mojej siostrze!!!! Wybitna specjalistka!!! .

dr n. med. Agnieszka Witkowska

Kotlarza 6
40-161 Katowice

Jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia Pani doktor. Wiem że nie zawsze efekt zabiegu jest do przewidzenia, ale w moim przypadku wszystko zostało wykonane jak powinno. Dlatego polecam tę osobę, warto! :)
Nasze dziecko nie tylko że nie płakało na wizycie to jeszcze następnego dnia chciało wrócić !! Dziękuję !!! Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Krzysztof Jabłoński

ul. Armii Krajowowej 196/2
40-750 Katowice

Bardzo dobry dentysta. Ceny też na bardzo przyzwoitym poziomie. Nie wiem czy go tu polecać bo będzie jeszcze większy problem z zapisaniem się na wizytę. ;)

lekarz Joanna Ciosek

Internista, Kardiolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Żeby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Ciosek... Fachowa, uprzejma, chce i umie wytłumaczyć na czym polega problem i jego leczenie (co dodatkowo świadczy o kompetencji). Uprzejma i miła. Potrafi też powiedzieć "to nie ja, z tym proszę do specjalisty xy"..
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Krystian Wita

Internista, Kardiolog

Przychodnia Stomatologiczna
Armii Krajowej 82 A
40-671 Katowice

Polecam. Jestem i będę wdzięczna. Nikt wcześniej nie tłumaczył mi z taką precyzją tego co się dzieje i co może się wydarzyć.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Beata Stella-Hołowiecka

Internista, Hematolog

Gallusa 5
Katowice

bylam u pani dr pare lat temu w innym gabinecie.zaskoczyla mnie jej zyczliwosc i autentyczna chec pomocy.poswiecila miduzo czasu mimo faktycznego braku czasu.jestem jej za to wdzieczna do dzisiaj,bo wielu lekarzy traktuje pacjenta byle zbyc

lekarz Michał Holecki

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne
Ziołowa 45/47, Katowice - Ochojec
40-635 Katowice

Pan profesor to specjalista z najwyższej półki. Ma szeroką wiedzę nawet przy rzadkich genetycznych przypadłościach, a przy tym zachowuje wszystkie cechy człowieka poczciwego. Ewenement. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Joanna Nalewajka-Kołodziejczak

Kolista 33/47
40-486 Katowice

Cały perdone Dąbrowskiego centrum onkologii jest uśmiechnięty i pomocny a Pani doktor nad wyraz empatyczns
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Robert Krawczyk

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

lekarz godny polecenia uprzejmy wytlumaczy dokladnie leczenie nie liczy poswieconego czasu bardzo dobre podejscie do dzieci

lekarz Wojciech Ficek

Krzyżowa 8 D/67
40-111 Katowice

Wspaniały lekarz, miły, taktowny, niezwykle uprzejmy. Bardzo kompetentny i godny polecenia. Tłumaczy i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania.

lekarz Wioletta Graczyk

"MEDICINE" Twoi Lekarze Sp. z o.o.
Armii Krajowej 44
40-698 Katowice

Pani doktor to lekarz z powołania, jest mądra , kompetentna, dokształcona , dociekliwa .Nigdy nie zostawi rodziców bez rzeczowej porady .Działa na rodziców jak uspakajający kompres .Zawsze odbierze telefon i poradzi co dalej .Serdecznie polecam Panią Doktor bo to najlepszy pediatra we Włocławku.Mama Jasia i Marty.
Opinia dodana przez: niezadowolona

lekarz Krzysztof Fuchs

40-024 Katowice

Przypadkiem trafiłam na pana doktora na izbie przyjęć.Byłam tam że swoją 90-letnią mamą,która była wycieńczona wielodniową jelitówką. Byłam mile zaskoczona podejściem.Pan doktor jest osobą wysoce empatyczną,dociekliwą,profesjonalną i przede wszystkim zdrowo myślącą.Życzyłabym sobie i innym pacjentom więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wojciech Eysymontt

Psychiatra

Załęska 49/25
40-572 Katowice

Najbardziej profesjonale podejście do pacjenta i jego rodziny .Pan doktor ,fachowiec i specjalista godny polecenia.Mieliśmy szczęście że możemy leczyć u Pana naszego syna. Dziękujemy.

lekarz Zbigniew Lamch

Pulmonolog

40-024 Katowice

Pan dr Lamch to specjalista z prawdziwego zdarzenia. Kompleksowe podejście do pacjenta, zaangażowanie i ilość poświęconego czasu, stawiają pana dr w ścisłej czołówce specjalistów z którymi miałem do czynienia. Niezwykle dokładny, ostrożny, bardzo profesjonalne podejście. Przy tym całkiem sympatyczny człowiek. Dziękuje Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Barbara Kunsdorf-Bochnia

Lekarz medycyny ratunkowej, Pediatra

Krucza 24 lok. 45
40-758 Katowice

Efektywna lekarka - obsługuje w szpitalu kilka osób na raz. Dokładna - jak trzeba ponawia badania. Przy czym uprzejma, choć konkretna. Dobrze zdiagnozowala mają 4 letnia córkę, choć objawy wskazywały na co innego, przez co lekarz rodzinny nie był w stanie pomoc.
Opinia dodana przez: Agnieszka