Lekarze Katowice

lekarz Barbara Kunsdorf-Bochnia

Lekarz medycyny ratunkowej, Pediatra

Krucza 24 lok. 45
40-758 Katowice

Efektywna lekarka - obsługuje w szpitalu kilka osób na raz. Dokładna - jak trzeba ponawia badania. Przy czym uprzejma, choć konkretna. Dobrze zdiagnozowala mają 4 letnia córkę, choć objawy wskazywały na co innego, przez co lekarz rodzinny nie był w stanie pomoc.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Marek Knast

Praktyka Lekarsko Dentystyczna Marek Knast
40-181 Katowice

Rewelacyjny stomatolog. Polecił mi go znajomy w beznadziejnej sytuacji. Kanałowe trawało prawie 1,5 godziny ale przebiegło bezboleśnie i ząb został uratowany po wcześniejszym beznadziejnym leczeniu u innego lekarza. Mam do tego Pana 100% zaufanie. Polecam
Opinia dodana przez: ANONIM

lek. dent. Katarzyna Ściskała

LUX MED
ul. Sokolska 29, (budynek Citibank - Handlowy - V piętro)
40-086 Katowice

W skali od 1 do 5 daję 6 :-) Oprócz profesjonalizmu i zawodowej uprzejmości jest coś jeszcze - wspaniałe podejście do pacjenta, zadawanie pytań, uważne słuchanie i reagowanie na to co pacjent mówi, nieudawane zainteresowanie, troska i chęć pomocy także w dziedzinach medycyny innych niż stomatologia. To widać nawet podczas krótkich wizyt. Nigdy dotąd nie pisałem żadnych takich opinii ale Pani Doktor na to w pełni zasługuje.
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Ewa Ignasiak

ulica Szeptyckiego 1
40-281 Katowice

super lekarz, super lekarz, super lekarz,super lekarz,super lekarz super lekarz,super lekarz,super lekarz. I człowiek
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Alina Suberlak

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ NOWMED Zbigniew Nowak, Michał Nowak Sp. J.
ulica Legnicka 7
40-628 Katowice

Pani Doktor jest osobą naprawdę godną polecenia. Rzeczowa i fachowa a jednocześnie bardzo sympatyczna.
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. dent. Marek Kowalczewski

ulica Tysiąclecia 88/28
40-871 Katowice

Ten człowiek dokonuje cudów, odbudować potrafi całkowicie zniszczony ząb, wszystko profesjonalnie, specjalista w swojej klasie i najlepszy dentysta jakiego miałem. Dziwi mnie, że nie ma tutaj wystawionych opinii, bo w pełni na nie zasługuje. Ceny są przy tym ludzkie i przystępne, a wszystko połączone z ujmującą skromnością oraz uprzejmością, bez zbędnych ceregieli - dlatego też chciałem dać zaledwie 4 pkt jeśli chodzi o tłumaczenie leczenia oraz ilość poświęconego czasu. Tylko, ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Grzegorz Ćmiel

ulica Szeptyckiego 1
40-281 Katowice

Super lekarz nie ma takiego drugiego na świecie. Jednym słowem skarb. Lekarz który poswieca cala swoja prace i serce pacjentom ktorzy go potrzebuja

lekarz Katarzyna Szczygieł

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych im. Grzegorza Załogi
ul. Bartosza Głowackiego 10
40-051 Katowice

Pani doktor zajmowała się żoną po udarze. Wiedza, kompetencja i profesjonalizm Polecam z czystym sumieniem.

lekarz Małgorzata Fiala

ulica Kazimiery Iłłakowiczówny 21/9
40-134 Katowice

Dzięki szybkiej reakcji Pani Doktor nasz synek Mareczek został szybko skierowany na operację ratująca życie. W tej chwili dochodzi do siebie i każdego dnia modlimy się o jego zdrowie. Lekarze tacy jak dr Fiala sprawiają, że można odzyskać zaufanie do sluzby zdrowia i wiarę w to, że będzie lepiej. Dziękujemy.
Opinia dodana przez: J.

lekarz Tomasz Horzelski

Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Chorób Kobiecych oraz Schorzeń Sutka TOMMED Szpital Wielospecjalistyczny
Aleksandra Fredry 22
40-662 Katowice

Bardzo kompetentny lekarz, widać profesjonalizm i pełne zaangażowanie w przeprowadzane badanie. Podejście bardzo kompleksowe, tłumaczy co będzie robił, po co i określa stopień ewentualnego bólu. Poświęcił mi czas na wyjaśnienie i analizę mojego przypadku, a także zinterpretował wcześniejsze wyniki badań. To bardzo uprzejmy i miły lekarz. Serdecznie polecam. A Panu doktorowi dziękuję za wszystko.
Opinia dodana przez: aleksandra

lek. dent. Małgorzata Wiktor-Jezienicka

Spokojna 45/13
40-641 Katowice

Serdecznie polecam panią doktor. Pierwszy raz chodzę do dentysty bez strachu z uśmiechem na twarzy . bezboleśnie podawane znieczulenie pani doktor bardzo sympatyczna i profesjonalna. 🥰
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Katarzyna Wilgus-Kubica

NZOZ Euroklinika
ul. Stolarska 17
40-767 Katowice

Najlepszy lekarz polecam z całego serca prowadziła dwie moje ciążę zawsze były wszystkie badania wykonywane

lek. med. Małgorzata Kocot-Styn

Kardiolog dziecięcy, Kardiolog

Klinika Chirurgii Endowaskularnej NZOZ „EuroMedic”
Rolna 18
Katowice

Znakomita Pani doktor kompetentna, rzeczowa, bardzo cierpliwa do pacjentów ,wydaje trafne diagnozy ,polecam każdemu
Opinia dodana przez: Irena
Wspaniała lekarka, profesjonalnie, kompleksowo i szczegółowo bada oraz wyjaśnia. Świetne podejście do dzieci zarówno nastolatek, jak i ruchliwych, dociekliwych oraz opornych młodszych. Bardzo uprzejma, a zarazem konkretna. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Tomasz Wilczyński

Centrum Medyczne Angelius Provita
Fabryczna 13d
40-611 Katowice

mam nadzieje ze to super specjalista.....w koncu tyle precyzyjnych operacji zaliczył ze wybieram jego do zabiegu /na siatkowce/.

lekarz Zuzanna Wnuk

Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego
ulica Strzelecka 9
40-073 Katowice

Cudowna Pani dr :) Doskonałe podejście do pacjenta. Kompetentna. No i... barrrdzo ładna <3 :) Polecam.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Katarzyna Wojcieszyn

ulica Tysiąclecia
40-875 Katowice

Bardzo uprzejma,ciepła osoba. Odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy. Nie boi się pacjenta, działa szybko i sprawnie. Jaki efekt zabiegu napisze za jakiś czas.
Opinia dodana przez: J.

lekarz Jakub Kukier

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne
Ziołowa 45/47, Katowice - Ochojec
40-635 Katowice

Wspaniały kompetentny kardiolog. Wiedza i pasja widoczna przy pierwszym spotkaniu. Bardzo pomógł mojej mamie. Podejście do pacjenta niespotykane w naszym szpitalu w Łomży. Przywrócił mi wiarę w człowieka, że jeszcze są tacy wyjątkowi ludzie jak On. Dziękuję bardzo i życzę sukcesów w każdej dziedzinie życia. Barbara Dolecka.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Krystyna Stanek

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie
Zawiszy Czarnego 6
40-872 Katowice

Świetny lekarz, bardzo skuteczny miły i zna się na rzeczy. Jak najbardziej polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Bogna Machecka

NZOZ Przychodnia Pediatryczna
ulica Bieszczadzka
40-738 Katowice

Zdecydowanie polecam. Śliczna, przyjemna Pani doktor, super podejście do dzieci, wizyty są na tyle długie, na ile tego wymaga pacjent. Moje dzieci ja uwielbiają, ja cenie za kompetencje, wiedzę, wysłuchanie rodzica ale również za odpowiedzialne leczenie i budowanie odporności poprzez nie nadużywanie antybiotyków. Radzimy sobie z chorobami dłużej ale skutecznie. Pozdrawiam Panią doktor i dziękujemy za wszystko ☺
Opinia dodana przez: kokulka