Lekarze Katowice

Internista, Diabetolog

SP ZLA Moja Przychodnia
ul. PCK 1
40-053 Katowice

Mila , uprzejma,dobry fachowiec i dobry czlowiek. Bardzo pomogla mnie po zabiegu w dniu wczorajszym i dzisiejszym w klinice jednego dnia w Katowicach ul.A. Mickiewicza9. Dziekuje. Sosnowiec 25 listopad 2017

Leszek Kostrz

Chirurg ogólny, Onkolog

Epione, Centrum Chirurgii Krótkoterminowej
40-723 Katowice

Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Przy tym też normalny człowiek , trochę zasadniczy ale kontaktowy z duża dozą empatii i zrozumienia dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Stanisław

Marta Targowska

Pielęgniarka

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Pani Marta Targowska pracuje w Klinice Chirurgii Przewodu Pokarmowego CSK w Katowicach Ligocie na 3 Oddziale. Jest mistrzynią Polski południowej w zwalczaniu zakażeń pooperacyjnych. Jest kompetentna, oddana swojej pracy, kontaktowa, odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Wzbudza zaufanie. Poleciłbym ją każdemu.
Opinia dodana przez: edward

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze! Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Maciej Kohut

Internista, Gastrolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
40-053 Katowice

Polecam, dobry lekarz, kontaktowy dla pacjenta, miałam robione badanie kolonoskopii -Pan doktor podszedł naprawdę do tego z sercem . Małgorzata.

lekarz Artur Caban

Chirurg ogólny, Transplantolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIZJO-MED II"
Żelazna 1
40-851 Katowice

Lekarz godny polecenia. Rzetelny, dobry specjalista. Wspaniały człowiek z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Ewa M

lekarz Piotr Loska

ZOZ Aresztu Śledczego w Katowicach
ul. Mikołowska 10 A
40-126 Katowice

Bardzo dobry lekarz i godny polecenia. Pomimo stresu jaki towarzyszyl mi przed operacja potrafil mnie uspokoić i rozluźnić atmosfere na sali operacyjnej.

lekarz Janusz Sznajder

ulica Hallera 28F/10
40-321 Katowice

Pan doktor Janusz Sznajder to ostoja spokoju i profesjonalizm w pełni słowa znaczeniu.Wspaniały chirurg-onkolog ceniony przez pacjentów.Wyrazy głębokiego szacunku i uznania dla Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Tomasz Lebda-Wyborny

Radiolog

ulica Medyków 14
40-752 Katowice

To było moje kolejne badanie w placówce w Siemianowicach Śląskich,w której miałam wykonywany MR kręgosłupa szyjnego,lędźwiowego, stawu kolanowego i mózgu. Dr Tomasz Lebda–Wyborny rzeczywiście jest doskonały. Jest fantastycznym diagnostą .Tak wnikliwie i szczegółowo interpretuje każdy najmniejszy szczegół ,że właściwie lekarz neurolog dostaje do ręki gotowy materiał diagnostyczny.Przede mną kolejne badanie, zasugerowane przez dra w epikryzie .Cztery placówki Resonicy, najbliżej mi do Rudy ,niestety ,opis pani Katarzyny M-P. był tak pobieżny ...
Opinia dodana przez: Gabi

lekarz Maciej Broszkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Badań Profilaktycznych
al. Wojciecha Korfantego 2
40-004 Katowice

Lekarz z bardzo dużą wiedzą. Godny polecenia. Zawsze podchodzi do pacjenta z szacunkiem, wysłucha i dokładnie zbada. Opowie o sposobie leczenia i dalszym postępowaniu. Lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Masia

Marek Ociepka

Laryngolog

Gabinet Lekarski
40-832 Katowice

Profesjonalny. Rzeczowy. Uprzejmy. Fachowiec w każdym calu. Gorąco polecam. W listopadzie 2013 Pan Doktor zakładał synkowi dren i usuwany trzeci migdał. Poszło szybko i bez problemów. To co ważne - miałam wyjaśnione przed zabiegiem co Kubuś będzie miał robione, a po w jakim stanie było ucho i migdał. Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Doktor chętnie odpowiadał na moje dość dociekliwe pytania:). Potrafił uzasadnić i przekonać mnie o potrzebie drenu tylko ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Leszek Stachaczyk

Internista, Kardiolog

ulica Radockiego Marcina 292/6
40-645 Katowice

Wspaniały lekarz! Bardzo polecam pacjentom po zawałach i udarach serca. Gdy zachorowałem na zapalenie płuc i w płucach pozostał płyn on farmakologicznie go usunął.

lekarz Barbara Kaczor

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

Pani Doktor jest najlepszym pediatrą na jakiego dotychczas trafiłam, jest zdecydowanie godna polecenia.

lekarz Katarzyna Kściuk-Szojda

Lekarz rodzinny, Pediatra

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice

Pani doktor prowadzila mnie od zawsze i uważam ze jest najlepsza w Katowicach wiele osób sobie chwali wizyty u Pani i będę jej wierna dlatego swoje dzieci równiezzapiszę do doktor Szojdy będą miały należytą opieke i bardzo skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: Nicole

lekarz Michał Jędryczka

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Katowice
Dąbrówki 10
40-081 Katowice

Lekarz godny polecenia. Uprzejmość życzliwość tego lekarza a także wrażliwość na ból sprawia że idę na wizytę bez żadnych obaw.

lekarz Jarosław Lenart

Lekarz rodzinny

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

LEKARZ z powołania. Konkretny, bardzo uprzejmy, trafne leczenie, dobrze pamięta swojego pacjenta i jego schorzenie, a przychodząc na wizytę do tego doktora stres znika, a człowiek ma wrażenie, że jest u dobrego znajomego. Polecam
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Artur Chwalba

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach
ulica Powstańców 52
40-038 Katowice

Bardzo uprzejmy, kompetentny, posiadający intuicję co do diagnozy. Potrafi w zrozumiały sposób wytłumaczyć postawioną diagnozę, zastosowane leczenie. Gorąco polecam...
Opinia dodana przez: Ignacy

lekarz Małgorzata Wiśniowska

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

SUPER MEGA sympatyczny, empatyczny LEKARZ!! Nie spodziewałem się, aż tak zaangażowanego LEKARZA na dyżurze - bardzo dziękuję. Spokojnie, jasno, cierpliwie wszystko tłumaczy, jak widzi, że się czegoś nie rozumie tłumaczy inaczej - człowiek czuje kompleksowość i wyjątkowość podejścia. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Bożena Kozubowska

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - Zespół Nr 1
ulica Raciborska 27, 28
40-074 Katowice

Bardzo sympatyczny lekarz. Tłumaczy wszystko wyczerpująco, zleca bez zwłoki niezbędne badania, a przy tym jest bardzo uprzejma i kulturalna. Mocno polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Krzysztof Ochalik

Klinika Chirurgii Endowaskularnej NZOZ „EuroMedic”
Rolna 18
Katowice

Super podejście do pacjenta idealnie dobranie soczewki pełen profesjonalizm gorąco polecam w razie problemów dostępny telefonicznie
Opinia dodana przez: Janusz