Lekarze Katowice

lekarz Paweł Wieja

Topolowa 5/4
40-167 Katowice

Nic więcej. Tylko DZIĘKUJĘ za uratowanie mi życia. Mając 60 lat po raz pierwszy spotkałem takiego młodego specjalistę z takim podejściem do pacjenta. Błyskawiczna reakcja,diagnoza i zabieg. Profesjonalizm. Dziękuję. Andrzej Frączkowski.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maria Lipczyk

Lekarz rodzinny

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

Pani doktor to skarb jeśli chodzi o lekarza rodzinnego. Prawidłowa i trafna diagnoza (chłoniak) - spowodowała, że odrazu trafiłem w dobre ręce z rekomendacja Pani doktor jaki szpital najlepiej wybrać (być może dzięki Pani doktor nadal żyje) , nie patyczkuje się jeśli chodzi o skierowania, jeśli potrzeba. Polecam
Opinia dodana przez: S
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Karolina Żurek

lek. dent. Karolina Żurek

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

STOMATOLOGIA-BRYNÓW
Brynowska 86
40-584 Katowice

Napisze tylko ze 2 lata po wizycie u pani Karoliny, moja 8 letnia obecnie córka mówi, ze chce iść znów do cioci Karoliny naprawić ząbki. Świetne podejscie do dzieci , uśmiech i serdeczność.
Opinia dodana przez: Kolon

lek. dent. Anna Greń

Grażyńskiego 12/1
40-123 Katowice

Nie mam w zwyczaju dzielić się swoimi opiniami w internecie, ale tu z radością zrobię wyjątek, na który zresztą Pani Anna zasługuje jak mało kto. Dzięki Pani Annie bowiem, nie tylko odzyskałem wiarę w stomatologię, ale też przestałem drżeć przed wizytą u dentysty, a tych do tej pory niemal panicznie się bałem. Nie będę tu wchodzić w zbędne szczegóły, a powiem tylko, że jeśli szukacie dobrego dentysty, który wie, jak ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Grzegorz Swalarz

Chirurg dziecięcy

GabinetyMed.pl
Kościuszki 175
Katowice

Lekarz z wieloma opiniami w Internecie- wszystkie prawdziwe - godny polecenia. Przyjmuje w Katowicach ul Kościuszki 175 GabinetyMed.pl
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Michał Świerszcz

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Pan doktor z profesjonalnym podejściem. Dokładnie zbadał. Mówił jasno, bez niezrozumiałych komunikatów, wszystko dokładnie wytłumaczył. Wizyta przebiegła miło i bez stresu. Z całego serca polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Karol Koczy

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Bardzo dobry, pewny tego, co robi lekarz. Jak trafiłem kiedyś na niego w Oświęcimiu, podjął na SOR tego szpitala decyzję błyskawiczną, jak się okazuje trafną. Serdecznie polecam. Mało kto wie, ale jest on anestezjologiem, a w tej specjalizacji często przecież jest tak, że trafna lub nietrafiona, szybko podjęta decyzja dla pacjenta oznacza żyć albo umrzeć. Młody, ale bardzo ambitny, dobry medyk.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Kornelia Staś-Rzendkowska

Anestezjolog

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Mikołowska 53
40-065 Katowice

leczyła mnie 16 lat lecz odeszła z Ligoty Katowice i nie wiem gdzie teraz przyjmuje ale nie narzekałem na panią doktor poświęcała mi czas mimo i leczyła mimo bólu ale takiego że szło funkcjonować zanim podiołem leczenie byłem załamany i rozdarty z bólu pani dr. doprowadziła że mogłem funkcjonować a teraz jak jej niema stałem się królikiem doświadczalnym dla pani kierownik poradni Pysz........... ból znowu mi nie daje żyć miejscami ...
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Stanisław Bajdel

Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego
ulica Strzelecka 9
40-073 Katowice

Jestem wręcz zaskoczona serdecznością i troskliwością Pana Doktora. Mimo niedzieli i nagłego wezwania wizyta odbyła się natychmiast, otrzymałam trafną diagnozę i skuteczne leczenie. Mogę w pełni polecić innym osobom.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Jerzy Sikora

Lisieckiego 4
40070 Katowice

profesjonalista pod każdym względem, nie szczędzi czasu, zawsze odbiera telefony (niestety również podczas wizyt - ale na szczęście są zwięzłe i nigdy towarzyskie), ratował moją mamę, a potem mnie i moją maleńką. POLECAM!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Mateusz Polberg

Neurolog

"MEDICINE" Twoi Lekarze Sp. z o.o.
Armii Krajowej 44
40-698 Katowice

Bardzo miły człowiek . Lekarz z powołania, jakich mało. Dokładnie tłumaczy proponowane leczenie. Bardzo kompetentny, niesamowita wiedza. Bardzo zaangażowany. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Magdalena Gadomska-Bona

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

Nie znam lepszej dentystki od dr Bony! Po traumie z dzieciństwa tylko ona miała do mnie odpowiednie podejście i chodzę do niej do dzisiaj i chodzić będę tak długo dopóki będzie leczyć :) Ma świetne podejście zarówno do dzieci jak i "przerażonych" dorosłych.
Opinia dodana przez: Kinga

lek. dent. Paweł Kubica

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Polecam Doktora , profesjonalnie, przyzwoite ceny i kompleksowo. Doskonałe podejście do pacjenta. Bardzo dziękuje
Opinia dodana przez: KRYSTYNA

mgr Justyna Sordyl-Grajcar

Psychoterapeuta

Stuktura - laboratotium psychoterapii
Pułaskiego 19/3
Katowice

Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Pani Justyna bardzo rzetelnie przykłada się do każdej wizyty. Przez swoją wysoką empatię i ciepło Pani Justyna wytwarza naprawdę ogromne poczucie bezpieczeństwa. Już po pierwszych minutach od wejścia do gabinetu człowiek czuje jak opada z niego stres i wie, że w końcu trafił na kogoś, kto pomoże mu rozwiązać jego problem ale przy tym nie będzie go oceniał. Wiedza Pani Justyny jest przeogromna. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aleksandra Sarnik

Klinika Magnuccy
3 Maja 34
Katowice

Bardzo polecam Panią ginekolog Aleksandrę Sarnik miła atmosfera dokładnie i delikatnie przeprowadziła badanie
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Dominika Janiszewska

Przychodnia EMC Silesia
ulica Morawa 31
40-353 Katowice

Jest lekarzem sumiennym-rzetelnym,posia- dającym dużą wiedzę w zakresie okulistyki a w dodatku jest bardzo uprzejmą osobą.
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Aleksandra Pierzchała-Czekaj

NZOZ "DAN-MED" Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ul. Pawła Kołodzieja 42a
40-749 Katowice

Pani Doktor podczas wizyty rozwiazuje problem od A do Z. Jest pełna wiedzy i kompetencji. W sposob miły i uprzejmy traktuje pacjenta oraz poswięca mu dużo czasu. Polecam.
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Krzysztof Walczak

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice

W lutym 2016 przeprowadził u mnie operację przepukliny pachwinowej prawostronnej metodą Lichtensteina. Po dwóch tygodniach brak powikłań, prawidłowe gojenie.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Ewa Podolecka

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Pani doktor bardzo przyjemna, cierpliwa, uśmiechnięta i rzetelna. Wizyty u niej zawsze należały do przyjemnych. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Małgorzata Wojcieszyn

Gastrolog, Pediatra

Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Chorób Kobiecych oraz Schorzeń Sutka TOMMED Szpital Wielospecjalistyczny
Aleksandra Fredry 22
40-662 Katowice

Dostałam numer telefonu do pani doktor od znajomej, która również leczyła u niej swoje dzieci. Leczyłam u pani doktor dwójkę moich dzieci. Każde z nich miało inny problem. Pani doktor wysłucha, wytlumaczy. Jest bardzo miła. Dzięki pani doktor moje dzieci zostały wyleczone. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna J