Lekarze Katowice

lek. dent. Ewa Solarska-Słonicz

Mariacka 36 lok. 6
40-014 Katowice

Bardzo profesjonalnie, wysokiej klasy specjalisrka a dodatkowo o dużej kulturze osobistej. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Katarzyna Łabno-Kirszniok

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Cierpliwie słucha pacjenta, dokładnie tłumaczy przyczyny i objawy choroby, zaangażowana w leczenie pacjenta.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Andrzej Hoffmann

Internista, Kardiolog

ulica Koszarowa 5/5
40-068 Katowice

Bardzo dziękuję dr Andrzejowi Hoffmanowi za profesjonalne przeprowadzenie ablacji w dniu 16.08.2022 r.

lekarz Anna Psurek-Gogol

LUX-MED Sp.z o.o.
ul. Mieczysława Karłowicza 11
40-145 Katowice

Próbuję się zdiagnozować od pół roku. Na razie bezskutecznie. Pani Doktor zaskoczyła mnie swoim podejściem i uwagą. Dawno nie miałam do czynienia z takim lekarzem, który faktycznie słucha pacjenta i widać, że chce pomóc. Analizowała wszystkie fakty, przeprowadziła obszerny wywiad, przebadała. Wizyta trwała prawie godzinę. Wyszłam z gabinetu pełna nadziei bo wreszcie zostałam faktycznie przebadana a mój "przypadek" został przeanalizowany. Wiedza, którą posiada pani doktor z różnych dziedzin również budzi ...
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Maria Zowada-Gruszka

Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EPIONE"
ulica Kijowska 71
40-755 Katowice

świetna pani doktor poświęca dużo czasu pacjentom dokładnie odpowiada na każde pytanie i tłumaczy wszystko rzetelnie.POLECAM Z CAŁYCH SIŁ!!!!!złodziejski NFZ nie przedłużył kontraktu na 2011 rok ale wizyta prywatna to tylko 50 złotych.przyjmuje na ulicy Kijowskiej w Katowicach EPIONE

dr n. med. Zbigniew Gruszka

ulica Gen. Jankego 149
40-617 Katowice

Pacjentem był głuchoniemy , o obniżonej sprawności intelektualnej starszy mężczyzna mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej ,któremu towarzyszyłam jako osoba wspierająca . Wizyta odbyła się 18 pażdziernika 2023 w „Dermedical” w Katowicach przy ulicy Generała Jankego 145. Już pierwsza chwila w gabinecie sprawiła, że poczułam się , że to jest lekarz , który z zaangażowaniem i cierpliwością pochyli się nad pacjentem specjalnej troski. Tak też się stało. Widoczna empatia w stosunku do ...
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Mariusz Nowak

Reumatolog, Internista

ulica Barlickiego 8C
40-820 Katowice

mily i sympatyczny lekarz moga sie schylac nawet sznurowac buty i mniej boli gratulacje panie doktorze
Opinia dodana przez: agnieszks
polecam jako wspaniałego specjalistę,lekarz z powołania, potrafi wysłuchac pacjenta

lekarz Elżbieta Wilejto-Cierpisz

Diabetolog

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Wspaniała lekarka,leczę sie u niej już prawie 15 lat i dzieki niej mam w miare ustabilizowaną cukrzycę!

lekarz Sławomir Domagała

Anestezjolog

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

najlepszy anestezjolog w csk, kompetentny,

dr n. med. Barbara Grzybek

Kardiolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki
40-048 Katowice

Polecam lekarkę, ponieważ ma wielkie doświadczenie, dobre podejście do pacjenta i jest kompetentna.
Opinia dodana przez: tourmente

lekarz Krystyna Namysłowska

Jerzyków 26
Katowice

..osoba pogodna działająca jak najlepszy środek przeciwbólowy .... osobowosc ciepla ....pogodna

mgr Katarzyna Chmiel

Dietetyk

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Polecam panią dietetyk Chmiel. Dwa lata temu trafiłam do niej na wizytę. Miła, konkretna, kompetentna, kontakt telefoniczny i e-mailowy zachowany przy leczeniu. Polecam! Od dawna już nie chodzę na wizyty, ale wciąż pamiętam o wytycznych pani dietetyk i do tej pory utrzymuję wagę na tym samym poziomie, do którego wspólnie doszłyśmy. Wytyczne pani dietetyk + chęci i mobilizacja pacjenta = SUKCES! Bożena

lekarz Dominik Bałuka

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14
40-751 Katowice

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

lekarz Maria Benita Macura

Dermatolog, Wenerolog

Gabinet dermatologiczny
40-689 Katowice

Wspaniała lekarka. Bardzo rzeczowa, poświęca wiele uwagi pacjentowi. Leczyliśmy grzybicę u dziecka u wielu dermatologów, leczenie było nieraz bolesne, drogie i trwało długo, po czym grzybica powracała. Ta Pani w ciągu jednego tygodnia sprawiła, że stopy są teoretycznie wyleczone( leczymy dalej bo grzybica to trudna sprawa)kolejne wizyty kontrolne to cena od 20-50 zł. Leki niedrogie i bardzo skuteczne. Naprawdę polecam.

dr n. med. Alina Glinko

Dermatolog, Wenerolog

NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe
ul Warszawska 40
40-008 Katowice

doktor z duża wiedzą , zawsze trafna diagnoza, miła, konkretna szybkie rozpoznanie leczenie skuteczne. polecam
Opinia dodana przez: EWA

lekarz Tomasz Kargul

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne
Ziołowa 45/47, Katowice - Ochojec
40-635 Katowice

Wspaniały lekarz, profesjonalista z powołaniem do niesienia pomocy. Wyrazy podziękowania i uznania za dobrze wykonaną operację by-passów.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Marcin Musiewicz

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Doktor Marcin jest bardzo dobrym chirurgiem , fantastycznym człowiekiem o wielkim sercu ,swoją pracę wykonuje profesjonalnie i z charakterem potrafi bardzo ale to bardzo dobrze zaopiekować się bardzo chorymi ludźmi , a do tego w różnych sytuacjach potrafi pozytywnie podejść do rodziny chorego pacjenta i dać iskierkę nadziei. Mnie właśnie tego kopa pozytywu brakowało za to bardzo Panie Doktorze Marcinie dziękuję .Jednak gdyby okazało się kiedyś że będę potrzebować chirurga ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Agata Bigewska

Anestezjolog

Klinika Chirurgii Endowaskularnej NZOZ „EuroMedic”
Rolna 18
Katowice

Najlepsza Pani doktor! Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta, miła przyjazna atmosfera. Pani doktor uśmiechnięta szczegółowo wyjaśniła jak będzie przebiegało znieczulenie oraz zebrała wywiad medyczny. W trakcie operacji tłumaczyła co robi. Dzięki Pani Doktor stres przedoperacyjny i trakcie operacji był minimalny. Dziękuję i bardzo polecam ❤️
Opinia dodana przez: Dominika

mgr Maria Marquardt

Psycholog, Psychoterapeuta

NZOZ JUWENA- FILIA
ul. Franciszkańska 27
40-708 Katowice

Osoba godna zaufania!! Z niesamowitym doświadczeniem oraz umiejetnoscia słuchania. Pani Maria pomogła nam w sytuacji, która przerosła nasze rodzicielskie kompetencje i jesteśmy jej za to wdzięczni. Była do naszej dyspozycji, niezależnie od godziny i dnia. Gorąco polecamy!!!
Opinia dodana przez: Ewa