Lekarze Katowice

lekarz Wojciech Bacia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
40-053 Katowice

Leczę zęby u p.doktora 10 lat i nie zmienię go.Jest świetnym fachowcem i bardzo ważne,niezwykle delikatnym.Usługi nie należą do najtańszych, ale są warte ceny.

lek. dent. Krzysztof Goral

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

Leczę się u Doktora już ponad 10 lat. Wysoka kultura osobista, uprzejmość, delikatność i fachowość.Polecam :)
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Lucyna Gawlikowicz-Chmiel

Prywatny Gabinet Lekarski
Kotlarza
40-139 Katowice

Pani Lucynka to super stomatolog, polecam każdemu.

lek. med. Anna Olender

Chirurg plastyczny

Uniwersytecka 25 lok. 65
40-007 Katowice

Miałam wykonany zabieg korekcji nosa u dr Olender. Przed operacją mogłam pewnie z powodzeniem wcielić się w teatralną postać czarownicy, dzięki dr Olender mam piękny, delikatny, pasujący do mnie nosek. Jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam tego chirurga.
Opinia dodana przez: Nadia

lekarz Roman Piątek

Anestezjolog

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Najlepszy anestezjolog na świecie:*** Dziękuję Panu bardzo za opiekę, za zainteresowanie, za rozmowę po badaniu... Przy Pana obecności czułam się w 100% bezpiecznie. Pozdrawiam serdecznie (pacjentka z Gastro-Med w dn. 28.07).

lekarz Aleksandra Wawrzak

Sokolska 46 lok. 2
40-086 Katowice

Lekarka z powołania, Najlepsza. To nie tylko moje zdanie, ale całej mojej rodziny, która miała szczęście trafić na dr. Aleksandrę. Zaangażowanie, rzeczowość, a przy tym empatia i wsparcie. Polecam jak najbardziej

lekarz Sybilla Piekarska

ulica Dekerta 2/2
40-143 Katowice

Jak dla mnie Pani Sybila ton bardzo miły ciepły i kompetentny lekarz,po pierwszej wizycie odniosłam właśnie takie wrażenie.

Aleksandra Kierat-Pająk

Internista, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Kierat-Pająk
Katowice

Moja mama jest pacjentką Pani Doktor od lipca 2013r. Od czasu postawienia rozpoznania jest prowadzona bardzo rzetelnie i sumiennie. Pani Doktor ma zawsze dla nas czas, spokojnie i cierpliwie odpowiada na pytania, okazuje zainteresowanie, ma wyjątkowe podejście do osoby starszej. Zawsze możemy na Nią liczyć.Wysoko oceniamy Jej kompetencje zawodowe. Polcamy jako wysokiej klasy specjalistę wszystkim, którzy poszukują bardzo dobrego endokrynologa. Jest wspaniałym lekarzem. :):):)
Opinia dodana przez: córka pacjentki

lekarz Adrianna Laska

Dentim Sp. z o.o.
ulica Johna Baildona 12/3
40-115 Katowice

Witam :) Dr Adrianna Laska to naprawdę bardzo dobry fachowiec,niezwykle kompetentna,do pracy podchodzi z entuzjazmem i zapałem ,poświęca wiele czasu pacjentowi,zawsze ma czas na wyjaśnienie nurtujących problemow, w sposób zrozumiały dla laika odpowiada na każde pytanie dotyczące zabiegu. Przy tym jest niezwykle uprzejmym i sympatycznym człowiekiem. Szczerze polecam. Pozdrawiam Asia z Sosnowca

lekarz Piotr Janusiewicz

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Pań doktor wykazuje ogromną empatię wobec swoich pacjentów poza tym jest świetnym fachowcem godny polecenia
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Ewa Nita

EuroMedic MEDICAL CENTER
ulica Kościuszki 92
40-519 Katowice

Wreszcie udało mi się trafić do lekarza, którego mogę z pełną odpowiedzialnością polecić każdemu pacjentowi. Okazało się, że Pani Doktor liczyła także moich znajomych, tak więc moja opinia jest wielokrotnie potwierdzona. Spotkałam się z uprzejmością, życzliwością i przede wszystkim z profesjonalizmem. Uzyskałam wyczerpującą informację dotyczącą mojej dolegliwości - a także skuteczny (wreszcie) lek, który bardzo mi pomaga. Chwila czasu, która przypada pacjentowi na kontakt z lekarzem została optymalnie wykorzystana - ...
Opinia dodana przez: aleksandra

lekarz Alicja Jabłońska

Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Świetna lekarka podchodząca do każdego pacjenta indywdualnie, z sercem i ogromnymi kompetencjami. Nigdy nie zbywa problemu, zawsze przeprowadza wywiad lekarski bardzo szczegółowo i fachowo. Pod opieką Pani Doktor jest cała moja rodzina i nie wyobrażam sobie innego lekarza pierwszego kontaktu.
Opinia dodana przez: Kalina

lekarz Jarosław Piłat

Aleja Korfantego 58
40-137 Katowice

BARDZO DZIĘKUJĘ za to widzę znowu jak barwny jest świat,ręce doktora to skarb z którego mogą korzystać pacjenci ze wspaniałymi efektami
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Lech Szczechowski

Neurolog

Wielospecjalistyczna Poradnia Lekarska "Synapsis"
ulica Czerwińskiego 8-10
40-123 Katowice

Szkoda, że nie można dać 6 gwiazdek bo dr Szczechowskiemu się należą! Wspaniały Człowiek o wielkim sercu! Jest jedynym lekarzem którego znam który potrafi rozmawiać z pacjentem, sama rozmowa z nim to czysta przyjemność. Bierze pod uwagę każdy aspekt, ma fantastyczny umysł i jest geniuszem. Choruję od 19 lat, jeździłam po całej Polsce w poszukiwaniu idealnego lekarza. Dopiero dr Szczechowski postawił mi diagnozę i zaczął poprawne leczenie. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Grzegorz Siciarz

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Sowińskiego 46
40-018 Katowice

Okulista z powołania! Miły, słucha pacjenta, wykazuje zainteresowanie. Na wizycie kontrolnej wykonał mi komplet badań, na co nie mogłam liczyć u poprzedniego okulisty. Dodam, że wizyta była z NFZ. Na prawdę polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

Magdalena Mazur

Ortodonta

NZOZ UdentE
40-038 Katowice

U Pani Doktor byłam na konsultacji dotyczącej leczenia ortodontycznego. Jasno wytłumaczyła mi na czym polega moja wada i jakie kroki podjąć w celu dalszego leczenia, przy tym bardzo sympatyczna. polecam :)
Opinia dodana przez: nakla

lekarz Adam Chrobok

Kościuszki 16
40-047 Katowice

Profesjonalista. Człowiek o nienagannej kulturze osobistej. Zawsze ma czas dla pacjenta. Pod opieką Pana Doktora pacjent może czuć się zaopiekowany. Po zabiegu endoprotezoplastyki stawu biodrowego moja mama, mimo swojego wieku bardzo szybko wraca do sprawności. Przed zabiegiem miała problem z poruszaniem się nieprzerwanym bólem. Po zabiegu ból ustąpił a rehabilitacja przebiega bez problemu. Bardzo serdecznie dziękujemy Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Juatyna

lekarz Anna Lubas-Rok

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach
Raciborska 15
40-074 Katowice

Bardzo dobry lekarz. Dokładnie słucha co się ma do powiedzenia, próbuje różnych terapii. Bez problemu zleca badania lub kieruje do innych specjalistów. Leczę się u Pani Doktor od lat i nigdy mnie nie zawiodła. Szczerze polecam. To lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Miłosz Zbroszczyk

Radiolog

ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Jestem wdzięczna Panu doktorowi za - można by powiedzieć- uratowanie mi życia. Pan doktor wykonał embolizacje tetniaka mózgu. Zabieg przebiegł bez powikłań. Jestem trzeci tydzień po zabiegu i czuję się świetnie. Bardzo dziękuję Panu Doktorze. Polecam. Pacjentka Joanna C.
Opinia dodana przez: JOANNA

lekarz Joanna Maciejewska

Internista, Diabetolog

Zespół Nr 2 "S" Katowice, ul. Józefowska 119
Józefowska 119
40-145 Katowice

Leczę się u p. Doktor od 8 lat wspaniały lekarz zawsze mi doradzi gdy coś potrzebuje zapytać odpowie na każde moje pytanie nigdy mi nie odmawia. Jako pacjent polecam p. Doktor i jak sobie i innym życzę dużo zdrowia i zapraszam na wizyty do pani doktor chodzę w Chorzowie na ryszki57