Lekarze Internista

Bardzo dobry fachowiec. Dostarczał mnie do szpitala z zawałem. Miał dyżur W pogotowiu. Polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Zbyszek

lekarz Krzysztof Rydzewski

Internista, Diabetolog

Szpital Św. Anny w Miechowie
ulica Szpitalna 3
32-200 Miechów

Bardzo kompetentny lekarz, miły i uprzejmy. Widać, że jest lekarzem z powołania, zrozumiale i szczegółowo przekazuje informację pacjentowi. Dokładnie przeprowadzone USG doppler! Bardzo polecam Pana Doktora Krzysztofa. Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Renata Cebula

Internista, Pediatra

Aned-Med
ul. 2 Listopada 171 A
41-218 Sosnowiec

Suuuuper:) dawno nie spotkałem tak miłej, kompetentnej lekarki.Pani doktor, niech Pani nas przypadkiem nie opuszcza:) Pacjent z Imielina
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Patrycja Wysocka

Szewska 5/6
Poznań

Pierwszy lekarz rodzinny, którego mogę nazwać kompetentnym. Kolejki do niej zawsze sa horrendalne, rejestracja graniczy z cudem, opóźnienia w przyjęciach sięgają 40 minut. Dlaczego? Nie patrzy na zegarek, nie "odhacza" pacjentów, z każdym porozmawia, poświęca mu czas. Tłumaczy, co się dzieje, z czego może dany objaw wynikać, z czym to może być powiązane. Wypisuje skierowania na badania. Analizuje. Hmmm... traktuje chorego podmiotowo, nie przedmiotowo. Człowiek od razu wychodzi z gabinetu ...
Opinia dodana przez: M.
Polecam Panią dr Agatę Fater-Dębską - jest niezwykle miła, profesjonalna, posiada ogromną wiedzę, jest rzeczowa. Wnikliwie prowadzi wywiad, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania oraz z niezwykłą cierpliwością tłumaczy przebieg choroby oraz leczenia. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Pani dr Agaty.
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Krzysztof Lewiński

Gabinet
pl. Zwycięstwa 10
28-100 Busko-Zdrój

Uważam, że jest to właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Nie kieruje się własnym interesem tylko dobrem pacjenta.

lekarz Aneta Czarnik

Szpital Wojewodzki
Oddział Endokrynologii Szpital Wojewódzki w Opolu
Opole

Trafić na dobrego lekarza, to jak wygrana na loterii. Pani Doktor jest Niesamowita. Nigdy na swojej drodze nie spotkałam tak świetnego lekarza. Jest Bardzo Miła,Ciepła, Kompetentna ma doskonałe podejście do pacjenta. Podczas rozmowy potrafi prześwietlić pacjenta i postawić diagnozę w punkt. Nie zbywa, a wręcz przeciwnie. Przeprowadza szczegółowy wywiad. Ogólnie unikam lekarzy wielkim łukiem. Natomiast do Pani Doktor mogłabym przyjeżdżać każdego dnia. Lekarka z powołaniem i oddaniem. Polecam
Opinia dodana przez: Beata

Michał Frybes

ENEL-MED Atrium Plaza
Jana Pawła
Warszawa

Cieszę się ogromnie że wreszcie trafiłem do dobrego lekarza takiego jak trzeba o jakim po prostu marzyłem.Już wierzę,że jestem w dobrych rękach.Tą drogą Panu doktorowi serdecznie dziękuję za opiekę i o jeszcze trochę proszę. Zyczę jednocześnie wszystkiego najlepszego przede wszystkim zdrowia i wytrwałości w pracy i szczęscia w życiu prywatnym.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Wojciech Jerzyński

NZOZ DDJ-MED
95-200 Pabianice ul.Orla 45
95-200 Pabianice

Bardzo dobry lekarz-uprzejmy,sympatyczny i miły człowiek-nie jest to słodka laurka-tylko obiektywna opinia.Polecam!!!!.
Opinia dodana przez: URSZULA

lekarz Grzegorz Muskała

Kardiolog, Internista

Kościuszki 12 lok. 2
57-300 Kłodzko

Nie spotkalem nigdy lekarza ktory poswiecil by mi tyle czasu, wszystko dokladnie wytlumaczyl, byl tak mily i kompetentny jak pan doktor Muskala. Naprawde polecam

lekarz Mariusz Maruszewski

Wojska Polskiego
72-330 Rogowo

Doktor podchodzi indywidualnie do kazdego pacjenta jest lekarzem z powolania nie lekcewarzy nigdy objawow. Polecam
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Grzegorz Bereza

Internista, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej
Grzybowa 1
04-498 Warszawa

Porządny lekarz o wysokiej kulturze osobistej. Wizyty są przyjemne i rzeczowe. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i z należytą starannościa. Chodzę na stałę do tego lekarza. Polecam.

lekarz Piotr Pastwa

Mieszka I 19
31-432 Kraków

Doktor Piotr Pastwa - bardzo dobry lekarz, uprzejmy, dokładny, wszystko wytłumaczy, bardzo dobry człowiek budzi zaufanie - każdemu bym poleciła Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Aleksandra Spolnik

lekarz Marek Wexej

Benicka 4 lok. 1
63-700 Krotoszyn

Wspaniały lekarz ! polecam ! Zawsze należycie i troskliwie zajmuje się chorym pacjentem . Zawsze można na mim polegać

lekarz Danuta Mielczarek

Gastroenterolog, Internista

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Ozimska 25, Budynek Kaskada III piętro
45-057 Opole

Bardzo obawiałam się gastroskopii. Niestety była konieczna. Pani Doktor dokładnie wytłumaczyła mi przebieg badania co podziałało uspokajająco. Jak się okazało badanie nie było aż tak nieprzyjemne jak myślałam a pozwolił ustalić rozpoznanie. Od tygodnia pobierał leki i czyję się znacznie lepiej. Dziękuję.

lekarz Barbara Frankowska

Pulmonolog, Internista

Prywatny Gabinet Lekarski
Basztowa 25 lok. 10
58-316 Wałbrzych

Bardzo dobra lekarka, w sposób miły, kompetentnie tłumaczy aspekty choroby oraz fachowo omawia sposób leczenia.
Opinia dodana przez: Waldemar

lek. med. Dorota Wakuła

Internista, Endokrynolog

Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie
Warszawa

Trafiłam na Panią doktor z polecenia znajomego i jestem bardzo zadowolona. Problemy z tarczycą mam od kilku lat i widzę, że w końcu uda mi się je pokonać dzięki pomocy pani doktor.
Opinia dodana przez: Donata

lekarz Grażyna Krajewska-Widzińska

Al. gen. Chruściela 73
Warszawa

Pani Doktor Grażyna Krajewska-Widzińska jest naprawdę godna polecenia z uwagą wysłuchuje dolegliwości pacjenta stawia celną diagnozę ,a co za tym idzie leki które przepisze są pomocne. Naprawdę 100% POLECAM
Opinia dodana przez: Mariusz

dr n. med. Jacek Baszak

Kardiolog, Internista

Centrum Medyczne Mediculum
Krasińskiego 2 lok. 41-42
20-709 Lublin

Pan Doktor niezwykle ciepło przyjął moją Mamę. Podjął się leczenia mimo, że w innych placówkach od razu skreślono pacjentkę ze względu na pesel. Polecam wszystkim Pana Doktora ponieważ tylko tacy lekarze pełni empatii i ciepła mogą leczyć ludzi ze schorzeniami serca.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Małgorzata Bień

Internista, Diabetolog

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Prawdziwy lekarz z sercem. Rzeczowa, kompetentna, miła i wyrozumiała. Pani dr leczy mojego dziadka na cukrzycę.
Opinia dodana przez: Maria