Lekarze Internista

lekarz Sławomir Łojek

Internista, Lekarz rodzinny

Nałkowskiej 8
09-200 Sierpc

Jako jedyny poświęcił czas kobiecie, która z dnia na dzień przestała mieć czucie w nogach, gdy inni lekarza odsyłali do psychiatry że udaje, inni chcieli leczyć na alergie. On jedyny zrobił podstawowe badania i znalazł przyczynę, że kobieta traci czucie w nogach. Cudowny człowiek.

lekarz Artur Fuglewicz

Róży Wiatrów 9A
Wrocław

Lekarz budzący ogromne zaufanie swoją widoczną kompetencją. Co najważniejsze: nie śpieszy się, poświęca całą swoją uwagę pacjentowi i tłumaczy wszystko w sposób jak najbardziej przystępny. Będę do niego wracał (choć mam nadzieję, że jak najrzadziej :-)).
Opinia dodana przez: Krzysztof
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Internista
                                       lekarz Barbara Kwiatkowska

lekarz Barbara Kwiatkowska

Prywatna Praktyka Lekarska Kardiologiczno-Internistyczna Barbara Kwiatkowska
Broniewskiego 4/8
Toruń

Leczę się u Pani Doktor już kilka lat. Nie tylko wyprowadziła kwestie kardiologiczne, ale także rozwiązała problem z niedobrem witaminy B12 czy niskim poziomem Hemoglobiny. Oprócz wysokiego poziomu merytorycznego każda wizyta przebiega w miłej atmosferze i Pani Doktor zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnia i odpowiada na moje pytania.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Hanna Chojnacka-Gładysz

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowa
Rynek 4
27-600 Sandomierz

Jestem pod kontrolą Pani Gładyszowej od kilkunastu m-cy i lubię takich lekarzy :) Czasem ma coś w sobie z osy jak się zasłuży, ale jasno tłumaczy jak powinnam postępować i jak "nieco odpuszczam" to lekarz potrafi to wyciągnąć. I bardzo dobrze!! ponieważ to motywuje do dalszej cięższej pracy pacjenta. Mam zaufanie do jej wiedzy. Nie powinniśmy się na lekarzy złościć jak sami się leczymy np. ketona****em bez recepty reklamowanym w ...
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lekarz Beata Kudelska-Kostanek

Przychodnia
Łagiewnicka 118B
91-471 Łódź

Korzystam z pomocy pani doktor z mężem i teściem od wielu lat. Bardzo rzetelny lekarz. Cudowna kobieta,wspaniały człowiek.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Andrzej Dopta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk

Wspaniały lekarz !!! I nic więcej nie trzeba dodawać . Kompetentny , zawsze doradzi , pomoże w każdym problemie . Wspaniały człowiek .
Opinia dodana przez: Barbara Krysztofiak

lekarz Aleksandra Jelińska

Centrum Medyczne Grupa LUX MED
Kościuszki 71
Toruń

Lekarz kompetentna, konkretna i zdecydowana. Przy tym wszystkim jednak miła i wyrozumiała dla pacjenta, nigdy nie zbywa nikogo, jest lekarzem z powołania. Szczerze polecam wszystkim taką opiekę.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Marek Owczarek

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Polecam z czystym sumienia Pana Doktor. Wizyty odbywają się profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze zawsze się pomóc. Człowiek anioł
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Bożena Szymura

Kasprowicza 5a
43-300 Bielsko-Biała

Naprawdę gorąco wszystkim polecam panią doktor.Jest miła,kompetentna,poświęca dużo czasu podczas rozmowy ,nie spieszy się,podchodzi profesjonalnie do swego zawodu.Będąc w jej gabinecie czuję się jak z profesjonalistami z filmu(Na dobre i złe)z Leśnej Góry.Jeszcze raz naprawdę polecam.Małgorzata.
To najlepsza Pani doktor jaką kiedykolwiek spotkałam. Kiedyś przyjmowała na Zaspie -kobieta aniół zawsze służyła pomocą o karzdej porze, nigdy nie odmówiła wizyty, przyjmowała po godzinach. Tylko całowąć ją po nogach za jej pośięcenie i powołanie do medycyny i pacjentów!!!
Opinia dodana przez: Klaudynka2503

dr Jolanta Herzog

Internista, Pediatra

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Świetne podejście do pacjentow w kazdym wieku, nie boi sie wypisywac skierowan na badania jesli ma jakies watpliwosci. Panią doktor uwielbiam ja, moje dziecko a takze moj dziadek :)
Opinia dodana przez: Marta

Katarzyna Jakut

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital w Pszczynie
43-200 Pszczyna

Z porad dr Katarzyny Jakut korzystam już kilka, jak nie kilkadziesiąt lat. Skutecznie wyleczyła mnie z nałogu, z którym walczyłem od bardzo długiego czasu. Niebywałe, że zawsze jest uśmiechnięta, wszystko spokojnie potrafi wytłumaczyć pacjentowi. Wiedza medyczna i podejście do chorych godne polecenia. Cieszę się, że Pani dr otwarła swój własny gabinet Centrum Zdrowia YAKUMED w Pszczynie na ul. Antesa 7 obok dużego sklepu handlowego.
Opinia dodana przez: Łukasz
Najwspanialszy lekarz z jakim miałam do czynienia. PRAWDZIWY lekarz. Ogromna kultura osobista, szczere zainteresowanie chorym, przyjmował nawet po godzinach pracy zawsze "do ostatniego pacjenta". Chodząca Dobroć, która leczy sama w sobie. Zawsze otrzymywałam skierowania na wszelkie potrzebne badania i do specjalistów oraz odpowiedzi na pytania, nawet te najgłupsze. Nigdy nie zostałam potraktowana "z góry"; już sama wizyta zawsze była dla mnie początkiem zdrowienia. Dziękuję Panu za 18 lat opieki medycznej ...

Mariusz Milczarczyk

grupa lux med
racławicka 132 b
Warszawa

Bardzo uprzejmy, zorganizowany i elokwentny Pan. Zadawał szczegółowe pytania i precyzyjnie określił problem.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Paweł Jędrzejczak

Gastroenterolog, Internista

99-300 Kutno

DZIĘKUJĘ z całego serca Panu Doktorowi oraz Pani Pielęgniarce Małgorzacie za indywidualne podejście z zrozumienie mnie. Kiedy dostałam ataku paniki i lekko zasłabłam - reakcja była natychmiastowa. Badanie przebiegło w najmniej bolesny sposób dla mnie a jestem bardzo wrażliwa na ból. Takich osób jak Pan Doktor Paweł oraz Pani Pielęgniarka Małgorzata nam trzeba. Jeszcze raz dziękuję z całego serca
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Krzysztof Łabuzek

Internista, Lekarz farmakolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Krakusa 1
43-600 Jaworzno

Moja tarczyca została okiełznana a co za tym idzie, odzyskałam życie bo już sama ze sobą nie mogłam wytrzymać. Nie mam żadnych skutków ubocznych jeśli chodzi przepisane leki, czuję się rewelacyjnie. Mojego męża Pan prof. też leczy i polecamy z całego serca.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Grażyna Dyczek-Wejster

Internista, Pulmonolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Zdrowie" mgr Maria Grygierzec
ulica Traugutta 18A
43-502 Czechowice-Dziedzice

Życzę każdemu choremu aby trafił pod "anielskie skrzydła" Pani Doktor Dyczek. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do chorego- nikt nie miałby problemu z zaufaniem do służby zdrowia. Lekarz z powołania!!!Dziękuję Pani Doktor:)

dr n. med. Wacław Burak

Zwycięstwa 63 lok. 3
Gliwice

Lekarz z powołania, tacy lekarze to gatunek na wymarciu. Pan Doktor niezwykle kompetentny, uprzejmy, fachowy, ma czas dla pacjenta nie na zasadzie płac pan i idź już sobie. Generalnie nie lubię lekarzy, ale przebywanie obok takiego fachowca to przyjemność dla pacjenta. Życzę Panu Doktorowi 120 lat w zdrowiu. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Banaszkiewicz

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Lekarz z powołania, poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi, bardzo uprzejmy, kompetentny, jest to lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wojciech Wyrwa

Centrum Medyczne s.c.
ulica Nacławska 15
64-000 Kościan

świetny lekarz ,czekając na wizytę myślałem ,że zesłabnę z bólu. Jak tylko wizyta się skończyła mi już się poprawiło ,nie zdążyłem jeszcze leków wykupić a już czułem poprawę. Gość zna się na rzeczy naprawdę ,mówi spokojnie,rzeczowo bez nerwów. Na gardło przepisał mi konkretny lek(nie dobry w smaku) ,bo lekarstwo musi być niesmaczne inaczej nie działa. Zaskoczyło mnie to ,że bardzo długo osłuchiwał mi klatkę piersiową(z 3-4 minut) jakby chciał sprawdzić ...
Opinia dodana przez: heops