Lekarze Internista

lekarz Małgorzata Żółcińska-Wilczyńska

Internista, Endokrynolog

Centrum Opieki Diabetologiczno - Endokrynologicznej i Ginekologiczno - Położniczej
Miarki 6
50-306 Wrocław

Wizyta była bardzo rzeczowa. Pani Małgorzata dokładnie wyjaśniła na czym polega moje schorzenie oraz przedstawił możliwości leczenia. Pełen profesjonalizm lekarza oraz empatia. Polecam.

lekarz Marek Zakosztowicz

NZOZ Medax-Pomoc Doraźna
Zielona 29/Felińskiego 7
90-602 Łódź

Szukam Pana p doktorze , jest Pan jedynym lekarzem do którego mam i będę miała zaufanie. Jak do tej pory nie mogę znaleźć , takiego lekarza jak Pan doktorze , który trafnie oceni chorobę a także leczenie , nie mówiąc już o tym , że potrafi Pan pomóc pacjentowi Drodzy Państwo z czystym sumieniem i z całego serca polecam P dr.MARKA ZAKOSZTOWICZA POZDRAWIAM
Opinia dodana przez: Eugenia Markowska - Kaczmarek

lekarz Daria Cisło

Internista, Kardiolog

Familijna 32
51-361 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miła i profesjonalna Pani kardiolog. Fachowa pomoc lekarska. Przepisane leki na nadciśnienie niedrogie. Polecam!

dr Anna Dawidowska

Internista, Hematolog

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Kompetentna, poświeciła dużo czasu, przeprowadziła bardzo duży wywiad ogólny. Duży specjalista. Odczuwa się podczas rozmowy ogromną wiedzę i dużo praktyki.
Opinia dodana przez: Galina

lekarz Aleksandra Kościelak

ul. Tytusa Chałubińskiego 23 gab. 32
80-809 Gdańsk

Do Pani doktor zgłosiłam się w zaawansowanej ciąży z dolegliwościami, które zostały zbagatelizowane przez ginekologa prowadzącego. Zmartwiona poszukiwałam pomocy, jakiegokolwiek zainteresowania moim stanem. Przez Panią doktor zostałam dokładnie wsłuchana, po zadaniu wielu pytań skierowana na badania i do specjalistów. Dzięki sumienności Pani doktor i wielotorowemu poszukiwaniu by znaleźć przyczynę problemów oraz jak najszybsze rozwiązanie wykryto u mnie kilka dolegliwości m.in. niedoczynność tarczycy oraz niedokrwitość spowodowaną ogromnym brakiem żelaza w organiźmie ...
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Marek Błachowicz

NZOZ Gabinet Lekarski "Medi Centr"
Adama Mickiewicza 40
39-300 Mielec

Wspaniały lekarz, człowiek Mądry, słucha co pacjent mówi Dokładny, poświęca każdemu tyle czasu ile potrzeba Wyrozumiały i bardzo cierpliwy Traktuje ludzi tak samo Nie dzieli na młodych i starych Bylam wiele razy Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wiesław Piskadło

Lekarz rodzinny, Internista

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Cierpliwy, kompetentny, życzliwy a ponadto niezwykle skromny i szlachetny człowiek. Mimo nawału biurokracji medycznej stara się poświęcić pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Coraz mniej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: M.A.G...

lekarz Adrian Kucharczyk

Gliwicka 5 lok. 4
47-223 Brzeźce

Podczas wizyty pogotowia lekarz cierpliwie wysłuchał, przejrzał dokumentację, wnikliwie zaznajomił się z chorobą pacjenta. Lekarz pełen empatii. Potrafił pochylić się nad pacjentem i doradzić, przekazać trafną wiedzę. Dzięki jego poradom i trafnej diagnozie wiedzieliśmy co mamy dalej robić. Dzięki jego zaleceniom mama wyzdrowiała i już nie cierpi. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Krystyna
dokładnie i prosto wszystko tłumaczy, nie traktuje pacjenta pobieżnie, ale z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Potrafi zredukować stres poczuciem humoru. zdecydowanie polecam!

lekarz Ewa Styp-Rekowska

Reumatolog, Internista

Pani doktor po prostu niesamowita wiedza i podejście zasługuje na Oskara.

dr hab. n. med. Adrian Doroszko

Internista, Kardiolog

Akademia Klinik Medycznych
Borowska
Wrocław

Połączenie profesjonalizmu najwyższej klasy z ogromną uprzejmością, kulturą osobistą i empatią. Czyli ewenement w obecnych czasach.
Opinia dodana przez: Tomasz

dr Ewa Heince

Choroby zakaźne, Internista

Bardzo dobra lekarka i fachowiec potrafi robic usg wykryla u mnie bardzo malego guzka pecherza za co urolog kazal mi lekarza ktory to znalazl ucalowac polecam
Opinia dodana przez: jolusia78

lekarz Lidia Iglińska-Wagner

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Moja babcia, przyszła do doktor na wizytę w zastępstwie swojej lekarz rodzinnej. Wyszła bardzo zadowolna, opisywała dr Wagner głównie w superlatywach. M.in. Doktor jakich mało, na wejściu sprawdza ciśnienie, dociekliwie wypytuje o wszystkie przebyte choroby - nawet te trzy dniowe przeziębienia oraz o urazy. Trochę mało czasu doktor miała na całą wizytę, ale bardzo rzetelnie i dokładnie wybadała moją babcię. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Jarosław Kacprzak

Internista, Lekarz rodzinny

FAR-MED

Porządnie, fachowo bez owijania w bawełnę, dobrze wyjaśnia naturę problemu i choroby. Serdecznie polecam.

dr n. med. Tadeusz Dzielski

MED-LAB-SUCHANEK Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analityczne Karolina Suchanek-Solowska
Stawowa 2A
43-450 Ustroń

Wspaniały lekarz, podejście do pacjenta wzorowe, zawsze ma czas żeby wszystko dokładnie przekazać pacjentowi. Bardzo dobry diagnosta. W dzisiejszych czasach mało jest lekarzy o takim podejściu do pacjenta. Zawsze polecam swoim znajomym i rodzinie dr Dzielskiego i jeszcze nikt się nie zawiódł.
Opinia dodana przez: JZofia

lekarz Julian Rybak

Internista, Lekarz medycyny pracy

LUX-MED
Wołowska 14
51-114 Wrocław

Zdecydowanie najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłam. Bardzo sympatyczny, przejmuje się losem i zdrowiem pacjenta, empatyczny. Podczas wizyty zbadał mnie dokładnie, zlecił szereg badań, nigdy do tej pory nie czułam się tak dobrze w gabinecie lekarza. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Gabriel Kwinta

Anestezjolog, Internista

Żegocina

zdarzył się cud, mianowicie zaprowadziłem swoją teściową do anestezjologa, bo bardzo mi przeszkadzała. Lekarz pierwsza klasa. Dziś moja teściowa Krysia M. śpi spokojnie i nie brzęczy mi za uszami ;) Wielka ulga ! Pozdrawiam, Andrzej.
Opinia dodana przez: Andrzej -(

dr Mirosława Bednarska

prywatny
Jowisza 67
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo polecam Panią doktor która bardzo mi pomogła . Dzięki niej mam dobrze zdiagnozowaną chorobę i odpowiednio dopasowane leczenie. Prawdziwa lekarka z powołania i z ogromnym sercem do pacjentów .

dr Krzysztof Ziętek

Internista, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Lekarski
Chłapowskiego 33 l. 22
63-100 Śrem

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania, miał ogromną widzę, rozwiał moje wątpliwości i uspokoił. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za poświęcony czas. Polecam każdemu, ponieważ Pan Doktor to prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Diana Zygadło

Pulmonolog, Internista

Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc Otwock
ul. Reymonta 83/91
Otwock

Pani doktor Diana Zygadło to specjalista najwyższej klasy , kobieta o ogromnej empatii dla drugiego człowieka . Kompetentna , jasno i w prostym języku zrozumiałym nawet dla starszych osób tłumaczy z cierpliwością wszystko co związane jest z chorobą i leczeniem . Moje serdeczne podziękowania dla Pani doktor za diagnostykę i pochylenie się szczegółowe nad moim przypadkiem chorobowym . Bardzo, bardzo dziękuje Pani doktor .
Opinia dodana przez: Iwona