Lekarze Internista

Internista, Diabetolog

Samodzielny Publiczny Ośrodek Zdrowia
Władysława Orkana 37c.
34-424 Szaflary

Bardzo doświadczona miła Pani Doktor. Służy poradą i pomocą. Nie lekceważy pacjentów ani ich choroby.

lekarz Agnieszka Woźniak

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom

Pierwszy raz w swoim życiu spotykam lekarza rodzinnego,który wita mnie z uśmiechem na twarzy🙂 Bardzo miła, sympatyczna,pomocna i jednocześnie profesjonalna lekarz. Kiedyś byłam świadkiem ,jak po korytarzu chodziła płacząca staruszka szukając pomocy u pielęgniarek i lekarzy,kto zareagował? własnie P. Dr Agnieszka Woźniak Jednak można 🙂Polecam P. Doktor i stawiam za wzór innym naburmuszonym kolegom😉
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Woliński

Internista, Lekarz rodzinny

Ośrodek Dializoterapii
Witolda Chodźki 2
20-093 Lublin

Wspaniały lekarz polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowo wyjaśnia procedury medyczne.
Opinia dodana przez: Cezary
Świetny lekarz, fachowiec. Pomógł mi przy migotaniu przedsionków, dobrze dobrał leki. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Genowefa

dr n. med. Tomasz Lepich

Internista, Kardiolog

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Bardzo dobry lekarz potrafi wysluchac i stara sie pomoc godny zaufania ma podejscie do pacjenta .polecam kazdemu.Dziekuje za wszystko.
Opinia dodana przez: Felicja Kozdroj
Pan doktor jest wspaniałym lekarzem. Ogromne kompetencje i wiedza. Pełen profesjonalizm. Super diagnostyk. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Mariola

dr hab. n. med. Krystyna Kłosowska-Kapica

Gastroenterolog, Internista

Gabinet Lekarski
23-200

Wspaniała Osoba która się naprawdę zna na tym co robi, Gdyby wszyscy byli tacy jak Pani Doktor Krystyna! Najlepsza!
Opinia dodana przez: Klucho

Dorota Masłowska-Kijowska

Internista, Pediatra

Akamedik Gdańsk
Marii Skłodowskiej-Curie 5
80-210 Gdańsk

Profesjonalne podejście. Zawsze wysłucha i rzetelnie oceni. Nie szuka leczenia na siłę jeśli istnieje alternatywa. polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Maciej

dr Szymon Fornagiel

Hematolog, Internista

Kraków

Zarówno tego lekarza jak i Oddział Hematologii który prowadzi mozna stawiac za wzór.Niezwykle uprzejmy,z ogromna wiedzą i umiejetnością rozmowy z pacjentami i ich rodzinami.Osoba z mojej rodziny była diagnozowana na tym oddziale-w ciagu dwóch dni otrzymała kompletną diagnozę,rozpoznanie i leczenie.Cały zespół,lekarze,pielegniarki,reszta personelu włacznie z bardzo życzliwą panią sekretarką-wielkie brawa.

lekarz Adam Rojek

EKG, Internista

Centrum Medyczne 'Pod Akacjami'
Rzemieślnicz 2
Dębica

Przede wszystkim wspaniały człowiek! Bardzo dobry lekarz, uczciwy, pomocny. Zawsze można na niego liczyć. Każdemu stara się pomóc. Więcej takich lekarzy, w dzisiejszych czasach ciężko o takich ...! Polecam w 100%!
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Ireneusz Pepłowski

Nadmorskie Centrum Medyczne
ul. Gdyńska
Gdańsk

Nocna teleporada - przepytana ,,wzdłuż i w szerz" przepisana recepta .Rozmowa z Panem doktorem, mimo tak późnej godziny /00:00/ przebiegła w spokojnej atmosferze bez zniecierpliwienia . Cała koncentracja na mojej niedyspozycji. Mnie zaoszczędziło siedzenia w nocnej przychodni z bólem .W wielkim skrócie - lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: wanda
Pare lat wstecz dr Baranska zdiagnozowała u mnie nowotwór tarczycy. Z dużym spokojem i ogromna wiedza tłumaczyła każdy etap , który kolejno będzie następował. Po operacji Dr ustabilizowała mi hormony i cyklicznie Je monitoruje.Niezwykle przemiłe wizyty łącza się z kompetencja Lekarza. Bardzo dziekuje marta K.
Opinia dodana przez: Marta k.

lekarz Michał Groborz

Żorska 148 C
44-200 Rybnik

Lepszego lekarza chyba nie ma, lekarz, do którego wrócę z przyjemnością i bez strachu. Polecam serdecznie każdemu z problemami na tle neurologicznym! Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Edyta Czarnowska

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Warszawa

Doskonały pediatra. Nie spieszy się, dokładnie tłumaczy. Wiedza, zaangażowanie, miła atmosfera. Polecam każdemu. Bardzo pomogła mojemu synkowi.
Opinia dodana przez: Jarek

dr n. med. Grzegorz Nowakowski

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgiczna
26 Marca 164
44-300 Wodzisław Śląski

Byłam dziś u doktora , bardzo miły, sympatyczny lekarz , wszystko wytłumaczył.Ma podejście do pacjenta. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Patrycja Bladosz

dr n. med. Marek Krzyżanowski

Internista, Wizyty domowe

Królowej Jadwigi 18 lok. 103
85-959 Bydgoszcz

Polecam! Przyjedzie kiedy potrzeba, jeśli nie potrzeba wytłumaczy co zrobić. Podczas wizyty zawsze wyjaśni co i jak, wytłumaczy niejasności i uspokoi.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jacek Dąbrowski

ulica Kraszewskiego 22
37-500 Jarosław

niestety: zamknął Gabinet z dniem 31.12.2013. Jak inne małe firmy nie mając szans na sprostanie wymogom finansowo-biurokratycznym...

dr n. med. Mariusz Szczerbowski

Internista, Kardiolog

Górki 24
46-030 Zagwiździe

Rzeczowy, kompetentny i życzliwy lekarz. Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta wzorcowe, merytoryczne i ludzkie. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Hanna Kierończyk

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia ARCANUS
inna Kościuszkowców 33 F
62-020 Swarzędz

Nie ma lepszego lekarza. Gdyby wszyscy byli tak dobrzy i wkladaliby w prace lekarza serce nie byloby tylu pomylek.

lekarz Hanna Stefańska

Pulmonolog, Internista

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Od lat leczę się u niej na NFZ na astmę. Lekarka dobrała dobrze leki. Jest uprzejma i kompetentna. Zawsze zleca dodatkowe badanie RTG,spirometrię. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika