Lekarze Internista

lekarz Piotr Bardyk

Leśna 26
32-541 Trzebinia

Lekarz z sercem dla pacjenta , wizyta nie trwa 10 minut tylko tyle ile potrzeba , kieruje na badania , miły i uprzejmy , tłumaczy przebieg leczenia , co mnie najbardziej ujęło to to że odprowadza pacjenta do drzwi i zawsze powie coś miłego . Lekarz z powołania , polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Beata Żłobecka-Pasierb

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny
600
36-060 Rudna Mała

Koleżanka z pracy leczy się u p. doktor i przekonała mnie do zmiany diabetologa. Nie żałuję decyzji, byłem u niej na 2 wizytach i rzeczywiście teraz widzę jaka może być różnica. Miła uśmiechnięta i co najważniejsze na bieżąco z postępami nauki, wyjaśniła mi kilka rzeczy o których nie wiedziałem od początku swojej choroby. Zmieniła mi leki na nowszą generację i czuję się o niebo lepiej.
Opinia dodana przez: Tomek_P

lekarz Małgorzata Zierkiewicz

ulica Róży Wiatrów 13/8
53-023 Wrocław

Sprawnie dokładnie i merytorycznie. Miłe i profesjonalne podejście pani dr Zierkiewicz do pacjenta.Polecam,z pewnością wrócę na wizytę kontrolną !!!

lekarz Adam Owerczuk

Przychodnia na Hallera
ulica Główna 28
83-220 Skórcz

Pan Dr.,godny polecenia bardzo jestem zadowolony ze trafilem do Pana dr.byl to czysty przypadek moj lekarz pierwszego kontaktu odmowil mi skierowania do specjalisty postanowilem zrezygnowac z tego lekarza i zaproponowano mi dr Owerczuka w moim przypadku nie moglem lepiej trafic .pelna profesjonalnosc kompetencja uprzejmnosc bardzo dobre podejscie lepiej nie moglem trafic na tak dobrego lekarza Bardzo Polecam sami sie przekonacie.
Opinia dodana przez: Zdzislaw

lekarz Zbigniew Borowiec

"PRIMUS" s.c.
Henryka Wieniawskiego 3 B
68-200 Żary

Super opieka medyczna, umiejętności i kompetencje, skoncentrowany na pacjencie,godny polecenie, już miałem okazje polecić moim krewnym
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Roman Nowak

Zamenhofa 22 lok. 2
58-105 Świdnica

Na tym lekarzu można polegać. Dociekliwy, kompetentny z ogromną wiedzą. Wykonuje zawód z pasją i zaangażowaniem.
Opinia dodana przez: jerzy

lekarz Dorota Terlik

Internista, Pediatra

Olsztyn

Byłam już u kilku pediatrów z córką (8 lat), ale wrócę już tylko do Dr Terlik. Jak dla mnie super łączy ciepłe podejście do dziecka z niezbędna stanowczością, żeby dobrze zdiagnozować. Widzę, ze córka jej ufa. Mnie jasno i przystepnie wytłumaczyła w czym problem. Przed gabinetem inna matka nie mogła się jej nachwalić. Będę u niej z córką za jakiś czas znowu, wtedy updatuję moją opinię

dr n. med. Przemysław Kotyla

Internista, Reumatolog

nieczynny
al. Zwycięstwa 4 (I p.)
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry specjalista. Toczeń nie ma przed nim tajemnic :) Kompetentny, empatyczny z dużym doświadczeniem klinicznym. Super doktor !
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jan Szczogiel

Katowice

Lekarz bez zastrzeżeń , Nic dodać , nic ująć.Profesjonalista w 100 procentach . Godny polecenia .

lekarz Renata Wysocka-Korpak

Gabinet Stomatologiczny "M-DENT" - Sądeckie Centrum Stomatologiczne
Sienkiewicza 49
33-300 Nowy Sącz

jestem w Pani Dr Renacie zakochana ,wspaniały człowiek,cudowna kobieta i kompetentny lekarz . Pomaga mojej całej rodzinie dojsc do zdrowia i to z dobrym skutkiem .Polecam

lekarz Wojciech Cader

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNIMED"
pl. Wolności 17
87-800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Widać, że jest doświadczony i kompetentny. Najpierw przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, potem zbadał. Wyróżnia się komunikatywnością, przy tym jest bardzo miły i cierpliwy. Polecam! :)
Opinia dodana przez: Karolina

Dorota Obraniak

Internista, Lekarz rodzinny

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.
Opinia dodana przez: DOROTA

dr n. med. Anna Wikariak

ul. Długa
33-100 Tarnów

Lekarz, który nie patrzy na zegarek, ale na pacjenta. Pani doktor jest lekarzem, który nie tylko kompleksowo podchodzi do leczenia, ale w sposób uprzejmy i cierpliwy prowadzi pacjenta. Najbardziej imponuje mi szacunek i otwartość, z jakim jest się traktowanym w gabinecie

lekarz Adam Mołczanowski

LUX-MED
Al.Jerozolimskie162
Warszawa

Oby tacy lekarze jak pan Adam na kamieniu się rodzili. W dzisiejszych czasach, w których wizyta ogranicza się do pytań typu: w czym mogę pomóc, jakie leki przepisać ten LEKARZ jest ewenementem. Sympatia, pogoda ducha, wrażliwość na drugiego człowieka, podparta wiedzą jest nie do ocenienia. DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: Ewa Matysiak

Sebastian Szurkowski

NZOZ Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Panaceum
ulica Poznańska 30
64-300 Nowy Tomyśl

Dzisiaj pierwszy raz miałam przyjemność poznać i zasięgnąć porady Pana Doktora i jestem pozytywnie zaskoczona. Bardzo miły, sympatyczny, konkretny, budzący zaufanie i z dużą wiedzą lekarz. Czułam się bardzo swobodna i mimo swoich ciężkich schorzeń wyszłam pozytywnie nastawiona.

dr hab. n. med. Bożena Szyguła-Jurkiewicz

RADAN - MED
ul. BASZTOWA 3 GLIWCE
44-100 Gliwice

Tak sympatycznej,miłej i zaangażowanej w moją chorobę nie spotkałam żadnej Pani doktor ani doktora !przemiła Pani Doktor,poświęciła mi sporo czasu ,zleciła badania których innym lekarzom było zawsze ciężko,czuć to poprostu że ma chęć pomóc mi...mam nadzieję że wkrótce poczuje się lepiej... polecam z czystym sumieniem wszystkim . dziękuję Pani Doktor ♥️ mnie akurat przyjęła w gabinecie w Medicover....pielęgniarki też są bardzo miłe tam ☺️
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Tomasz Senderek

Kraków

Pierwszy raz spotkałam się z tym, że lekarz zauważył nie tylko problem, z którym się do niego zgłosiłam, ale przepisał leki na zupełnie inną dolegliwość, na którą nikt inny nie zwrócił uwagi i wydawała się czymś, z czym trzeba po prostu żyć. Zapytał też, czy badam znamiona, na co też nikt nigdy nie zwraca uwagi. Rzadko spotyka się lekarza, który wykazuje takie zainteresowanie pacjentem.

lekarz Elżbieta Gigiel

Internista, Reumatolog

Szamotuły

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Leczę się już u Pani dr od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Jestem pod stałą opieką poradni reumatologicznej i mam na bieżąco wykonywane wszelkie badania. Pani doktor wszystko dokładnie i bez pośpiechu tłumaczy. Gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Mariusz Przała

przychodnia
Ujejskiego 68
32-400 Myślenice

Jestem po 30 nigdy w życiu nie spotkałem się z takim profesjonalizmem wśród leczących mnie lekarzy jak u Pana Mariusza Pszały. Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami, iż jest to lekarz z powołania z pełnym zaangażowaniem i zrozumieniem pacjenta i jego dolegliwości dzięki jego dociekliwości jestem pewien że zrobił co mógł w kwestii moich problemów.
Opinia dodana przez: Wojciech Gaweł

lekarz Michał Stawicki

Internista, Gastrolog

MSW Lodz
Piłsudskiego 8
95-070 Aleksandrów Łódzki

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego