Lekarze Internista

Genetyk kliniczny, Internista

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2
Powstańców Wlkp 72
70-115 Szczecin

Prof.Byrski to lekarz a przedewszystkim człowiek empatyczny ,fachowy i rzeczowy. Z głębi serca polecam jeśli ktoś musi zmierzyć się z chorobą. Z wdzięcznością-Urszula M.
Opinia dodana przez: Urszula M.

dr n. med. Ryszard August

Internista, Nefrolog

Nowy Sącz

Jeszcze tak życzliwego lekarza w swoim życiu nie spotkałam a mam już 48 lat. Perełka w dzisiejszych czasach.

Piotr Marciniak

Internista, Pulmonolog

109 Szpital Wojskowy
Szczecin

Bardzo dobry lekarz, pan Marciniak zadaje masę pytań odnośnie choroby i każdy szczegół ma dla niego znaczenie ;) 100% kompetencji, poświęconego czasu, tłumaczenia choroby. Polecam każdemu z problemami pulmonologicznymi. Po wyjściu miałam wrażenie, że nie zostałam z moim problemem sama. Dziękuję i bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Monika

dr Kamila Stein-Gieras

MegaMed
Bełchatów

bardzo polecam! pani doktor szczegolowo szuka zrodla problemu i wszystko dokładnie tłumaczy, miła atmosfera, bez stresu, byłam pierwszy raz a czułam się przyjęta jak stała pacjentka
Opinia dodana przez: Izabela

dr n. med. Maciej Zarębiński

Kardiolog, Kardiolog interwencyjny

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Super fachowiec z pewną ręką, profesjonalista w dziedzinie kardiologii, bez obaw powierzyłem mu swoje życie. Miły a zarazem konkretny, z wielkim szacunkiem dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Jan Sz.

lekarz Mirosław Długosz

Opolska 9
47-300 Krapkowice

Prawdziwy lekarz z powołania, zawsze uśmiechnięty i sympatyczny. Jestem zachwycona podejściem do pacjenta i chęcią pomocy.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Maciej Suchodolski

Internista, Kardiolog

Centrum Medyczne EuCOR s.c.
ks. Gładysza 2
46-380 Dobrodzień

Bardzo kompetentny lekarz. Cierpliwy i fachowy. Potrafi pomóc w chorobach serca. Godna polecenia jest poradnia kardiologiczna EuCOR co potwierdza oprócz mnie również wiele osób.

Piotr Kurek

Kardiolog, Internista

PERPEDES
Armii Krajowej 33 lok. 1
80-819 Gdynia

Bardzo kompetentny i cierpliwy lekarz. Jestem wdzięczny losowi że trafiłem na tak wspaniałego fachowca i życzliwego człowieka. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Marek Myślak

ulica Rydla 93
70-783 Szczecin

Witam,jestem osobą dializowaną. Byłem na dializach gościnnych w Świnoujściu. Pan Profesor jest tam "szefem"-Wspaniały lekarz i człowiek. Pragnę dodać,iż Pan Profesor stworzył tam,piękne miejsce-dla nas-opieka jest na najwyższym poziomie. Polecam i pozdrawiam Maciej z Grodziska Wielkopolskiego.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Ewa Składanowska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Pani doktor E. Składanowska leczy mnie już kilkanaście lat. Jest najlepszym z wielkim doświadczeniem lekarzem. Pełna zrozumienia i empatii dla pacjenta. Chylę czoła. Polecam
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Joanna Wardaszko

Praskie Centrum Medyczne
ulica Brzeska 12
03-737 Warszawa

Doskonała specjalistka w swojej dziedzinie, podchodzaca z sercem do pacjenta, Pani doktor poświęca nawet swoj czas prywatny chorym, jesli macie problemy diabetologiczne w mig do Pani doktor Polecem i serdecznie dziekuje
Opinia dodana przez: pb

dr Janusz Konieczny

Krakowska 44 lok. 104
45-075 Opole

Lekarz o wyjątkowej empatii w stosunku do pacjenta. Spokojny, kompetentny, bezpośredni. Przede wszystkim potrafi wysłuchać , ocenić , doradzić. Polecam - oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Jacek Gibaszek

K.Napierskiego 78/37
70-783 Szczecin

W dniu dzisiejszym w Sonomed u dr Gibaszka przeszedł przez kolonoskoię i endoskopię, pelen profesjonalizm, zaangażowanie oraz tłumaczenie co się będzie działo na każdym etapie. Wystarczy tylko słuchać dr oraz Pani Alicji która asystuje i udziela wsparcia szczególnie przy endoskopii aby przejść przez te niekomfortowe badania. Dziękuję za miłą atmosferę badań
Opinia dodana przez: Rafal
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Magdalena Czerska

lekarz Magdalena Czerska

Internista, Lekarz rodzinny

Magdalena Czerska Lekarz Rodzinny, Leczenie Bólu
Warszawa

Dr Czerska to lekarz godny polecenia. Oprócz profesjonalizmu i kompetencji charakteryzuje ją prawdziwa troska o pacjenta. Skutecznie i szybko pomogła mi w walce z każdym schorzeniem, mniejszym i większym. Czuć, że to lekarz z pasją a do tego dużą wrażliwością i życzliwością w stosunku do ludzi. Polecam Panią Doktor :)
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Ismail-zade Fikret

Ardent Poradnie Lekarsko-Stomatologiczne
ulica Źródlana 48
60-643 Poznań

Do tego lekarza trafiłem 40 lat temu. Praktycznie nie chodziłem. Ból kręgosłupa był niesamowity. Choroby nie rozpoznano wtedy. Później okazało się, że było to ZZSK. Klinika Leczenia Bólu w szpitalu ortopedycznym w Poznaniu była dla mnie ostatnią nadzieją. Na zabieg zostałem zaniesiony, bo chodzić nie mogłem. Do domu wróciłem samodzielnie. Zabiegi kontynuowałem przez prawie 2 lata. Do dzisiaj choroba prawie nie postąpiła. Została zahamowana. Czy zabiegami akupunktury dr. Ismaila? Może. ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Grażyna Renz

Szeroka 19
89-607

Lekarz nie zaćmiony wyścigiem szczurów codzienności. Niezwykle uprzejmy i pomocny, bardzo kompetentny, zna się na sztuce lekarskiej, budzi zaufanie :)

lekarz Krystian Knicz

Kąpielowa 7
48-250 Głogówek

Lekarz z powołania. Nie spotkałem nigdy bardziej oddanego lekarza, bardzo szanuję pana Krystiana za to jakim jest człowiekiem,oraz za to jakie ma podejście do pacjentów, cieszę się że to właśnie na niego trafiłem.
Opinia dodana przez: Przemysław

dr n. med. Włodzimierz Ratajewski

Nefrolog, Internista

Przychodnia.
Majkowska 13a
62-800 Kalisz

Konkretny lekarz.Wzorowa kultura, człowiek nawet nie boi się swojej choroby. Dokładnie tłumaczy przyczyny choroby. Byłem pierwszy raz , rzeczowy i życzliwy. Bardzo pozytywnie oceniam Pana Doktora.

lekarz Arkadiusz Chmiel

Wrzosowa 6 g
Lubin

To lekarz z powołania, wysłucha pacjenta, nie spieszy się, dokładny, uprzejmy, zna się na swojej pracy, godny polecenia i przykład dla innych lekarzy. Bardzo Pana doktora pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Darek
Pan doktor to super lekarz, wykonywał mi gastroskopie perfekcyjnie, podejście do pacjenta ludzkie, jestem zadowolona, polecam w 100 procentach. Panie doktorze dziękuję
Opinia dodana przez: jolanta