Lekarze Internista

Doktor o ogromnej wiedzy, pomógł mi w mojej chorobie, tam gdzie każdy rozkładał ręce. Doktor Ruciński ma cechy wymarzonego lekarza, przy tym jest wspaniałym człowiekiem. Z całkowitą szczerością polecam każdemu, kto ma problemy z układem krążenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Iwona Bochenek

Mediva
Sienna 86/84
00-815 Warszawa

Duży profesjonalizm, szeroka wiedza z zakresu medycyny nie tylko z interny. Bardzo dokładna i pogodna, zależy jej by pomóc pacjentowi. Gorąco polecam

lekarz Beata Gola-Wałek

ulica Łamana 17
42-400 Zawiercie

Z czystym sumieniem polecam dr. Beata Gola-Wałek Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia mi przebiegu choroby, spowodowały, że po 30 minutach rozmowy z p. doktor jestem spokojny o zdrowie żony
Opinia dodana przez: Czyż

lekarz Łukasz Tekieli

Heila 9/27
30-654 Kraków

Jedna wizyta wystarczyła u Pana Dr Łukasza Tekieli, która spowodowała iż poczułam się lepiej. Bardzo życzliwy, niezwykle sympatyczny, spokojny i wyważony lekarz, który posiada ogromną wiedzę a przy tym wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Panie Doktorze - dziękuję - zanim trafiłam do Pana męczyłam się prawie pół roku - trudno znaleźć odpowiednie słowa aby wyrazić swoją wdzięczność.DZIĘKUJĘ SERDECZNIE.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Piotr Rafał Musiałek

Szpital specjalistyczny im T.Szczeklika
ul Szpitalna 3
33-100 Tarnów

Wspaniały lekarz i nadzwyczajny człowiek. Świetny specjalista i operator, uratował mnie od bypassów i pomógł w innych sprawach , chociaż nie musiał. Niech dobry Bóg ma go i jego rodzinę w swojej opiece za wszystko dobro, które czyni.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Małgorzata Gontkowska

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Jeden z niewielu lekarzy, któremu ufam. Serdeczna, cierpliwa, na prawdę poświęca czas pacjentowi. Moje problemy zbiegłý się z ciążą I nie wyobrażam sobie żebym trafiła do kogo innego. Uspokaja, tłumaczy kazdy wynik badania i przebieg każdego badania, zbiegu. Czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dorota Laskowska

TP MED SP Z O.O.
ŚW. BARBARY 6/8
Warszawa

Nie znam lepszego lekarza. Pani doktor jest niesamowicie kompetentna i dokładna w tłumaczeniu przyczyn choroby i dalszego postępowania. Trafnie zdiagnozowała moją chorobę (brak witaminy B12) - niby nic takiego, ale inni lekarze nie doszli do tej diagnozy, a przez ten brak nie potrafiłam funkcjonować. Przy tym Pani doktor jest przemiła i niesamowicie empatyczna. W bardzo, bardzo trudnej dla mnie sytuacji życiowej mogłam zadzwonić i liczyć na jej wsparcie. Jestem Pani ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marek Różycki

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15
01-922 Warszawa

Lekarz godny polecenia. Kompetentny o bardzo wysokiej kulturze osobistej, poświęca dużo czasu na wywiad i badanie, Tłumaczy szczegółowo leczenie i je uzasadnia.
Opinia dodana przez: KATARZYNA

dr hab. n. med. Andrzej Wykrętowicz

Internista, Kardiolog

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Pan Profesor to bardzo życzliwy, otwarty, kompetentny lekarz, cierpliwy, wyjaśnia wszystko dokładnie, że zrozumieniem. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Anna
Jestem pacjentką dr.Wicijewskiego i uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem a także bardzo dobrym i wyrozumiałym człowiekiem. Chciałabym, żeby takich lekarzy było jak najwięcej w naszym kraju.

dr n. med. Anna Hawrot-Kawecka

Internista, Reumatolog

PANAMED
40-082 Katowice

Jestem pacjentką pani doktor już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor ma zawsze czas dla pacjenta i nigdy nie jest to mniej niż pół godziny. Zawsze dokladnie bada pacjenta, co teraz jest już rzadkością. Polecam z całego serca i pisze te opinie by innym pomóc trafić do tej super specjalistki.

dr n. med. Przemysław Dąbrowski

Szpital Specjalistyczny Św. Rocha w Ozimku
Częstochowska 31
46-040 Ozimek

Pan Doktor jak najbardziej godny polecenia! Przywrócił mi wiarę w lekarzy, ponieważ do tej pory na swojej drodze spotykałam wielu, o których chciałabym zapomnieć. Bardzo kompetentny, sympatyczny, uśmiechnięty, otwarty na słuchanie pacjenta - co niestety jest rzadkością…Przekazuje informacje w przystępny dla pacjenta! polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Alicja
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Internista
                                       lekarz Tomasz Zieliński

lekarz Tomasz Zieliński

Internista, Kardiolog

NZOZ Optima
ul. Bairda 56 lokal 7
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Stefan J.Znakomity lekarz,5gwiazdek to za niska ocena wiedzy,doświadczenia i i podejścia do pacjenta.P-czas drugiej wizyty dokładnie wyjaśnił mi wyniki wcześniejszych dokładnych badań i rozwiał moje obawy co do stanu mego zdrowia, a nawet wykrył p-czas badania serca zapalenie oskrzeli,które ignorowałem .Nie zastrzega dla siebie monopolu na leczenie,docenia także współpracujących lekarzy.Przepraszam P.Doktorze za nie zrozumienie P.wyjaśnień dotyczących mego stanu zdrowia p-czas 1 wizyty.Polecam wszystkim ,na pewno uzyskacie dokładną diagnozę i poradę ...

lekarz Robert Łowczak

Warszawska 30
10-086 Olsztyn

Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem. Przygotowanie do badania, przebieg, zakończenie oraz omówienie na najwyższym poziomie. Jestem niezwykle wdzięczna i zadowolona, że miałam przyjemność być Pana pacjentką. Również pragnę pochwalić i wyrazić uznanie dla wszystkich, którzy brali udział w badaniu oraz dla zespołu chirurgii ogólnej Akademickiego Szpitala w Olsztynie. Serdecznie dziękuję Dorota Dudko.
Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Daria Jaromirska-Minczew

Kopernika 18
89-400 Sępólno Krajeńskie

Napisze krotko lekarz z powolania polecam

lekarz Urszula Paździorek-Pawlik

Internista, USG

Jaracza 36
43-100 Tychy

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz.Człowiek czuje, że powierza się w dobre ręce. Nie czuje strachu czy dyskomfortu, że lekarz do którego przyszedł będzie miał zły humor, czy zły dzień. Pewnie dlatego, że spotkałam się z bardzo wrażliwą, dobrą, miłą i ciepłą osobą. Serdecznie dziękuję Pani doktor. To na prawdę bardzo ważne mieć komfort psychiczny, że nadal istnieją lekarze z powołania, a Pani Pawlik właśnie takim lekarzem jest. Justyna .
Opinia dodana przez: Konkatynka

lekarz Aleksandra Golik

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Miejska w Józefowie
05 - 420 Józefów ul. M.C. Skłodowskiej 5/7
Józefów

Lekarz z powołania. Wytłumaczyła wszystko, a przede wszystkim wysłuchała. Odpowiedziała na każde pytanie
Wiedza, opanowanie, niewymuszona kultura osobista, skupienie na pacjencie, rzeczowa rozmowa z pacjentem co oznacza, że Pan doktor zawsze uważnie słucha pacjenta i odpowiada na pytania, wyjaśnia wątpliwości, informuje o leczeniu jakie planuje, badaniach, lekach, zaleceniach. Pacjent od momentu wejścia do gabinetu czuje, że jest pod najlepszą opieką. Polecam.

lekarz Paweł Kowalski

VIMED
Szkolna 4, Krzeszowice
32-560 Krzeszowice

Lekarz troszczący się o pacjenta, pyta o detale by diagnoza była trafiona, uprzejmy, szybko odpisuje podczas konsultacji on-line. Dziękuję i polecam!
Opinia dodana przez: Iwona R-K
Wszystkie te pozytywne opinie to prawda. Niestety stan zdrowia spowodował, że musiałam iść na wizytę do Pana doktora, jednak trafić w jego ręce to jedyny plus całej sytuacji. Serdecznie polecam Pana doktora. Fachowy, poświęca czas, zleca dodatkowe badania i też je robi.
Opinia dodana przez: Małgorzata