Lekarze Internista

Urszula Czechowska

optima
Prudnik

Konkretna i rzeczowa-fantastyczna w podejściu do pacjenta.Idąc do Pani doktor masz gwarancję,że nie <odwali pańszczyzny> ale zrobi wszystko żeby ci pomóc.Mam szczęście,że do Niej trafiłam.Dla mnie Pani doktor jest Pani CUDOWNA

lekarz Katarzyna Pieńkowska

Internista, Kardiolog

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13
01-157 Warszawa

Szkoda, że nie ma skali do 10. Ja bym dała 10. Wspaniały lekarz, niezwykle kompetentny. Dokładnie wszystko tłumaczy, jest przewidująca, dociekliwa i dokładna. Poza tym to wyjątkowo miła osoba, pełna empatii i zrozumienia. Tylko życzyć wszystkim by, gdy zajdzie potrzeba trafili na takiego lekarza. Tak trzymać Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Izabela Kutyła

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne LUX MED
al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa

Mam niewiele ponad 50 lat. Z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania zmieniłam lekarza rodzinnego i trafiłam pod skrzydła pani dr Izabeli Kutyła. Gdyby nie ona, do dziś nie wiedziałabym tego, co wiem dzis. Bo nie odczuwalam zadnych dolegliwosci, ktore sklanialyby mnie do wykonania jakichs dziwnych badan. A pani dr rzekła, że w tym wieku trzeba sprawdzic to i owo i skierowala na wlasciwe badania. I chwala Bogu! Bo wczesnie wykryto ...
Opinia dodana przez: Libra

lek. med. Sylwia Młynarczyk

Internista, Diabetolog

PIAS-CORDIS
UL. RYNEK 6 PIASKI
Gostyń

Pani doktor to lekarz z powołania, bez wątpienia godny polecenia. Wyróżnia się nie tylko dużą wiedzą medyczną, ale i niezwykłą życzliwością wobec pacjentów. Wielokrotnie ja i moja rodzina korzystaliśmy z pomocy tego lekarza i szczerze dziękujemy za tak profesjonalne i zawsze skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: G.G.

Kamila Chybała

Przychodnia Rejonowa
Powstańców Śląskich 19
01-381 Warszawa

Jestem niepocieszona tym, że Pani dr Chybała już nie pracuje w mojej przychodni. Jest lekarzem jakich spotyka się rzadko, w pełni profesjonalistka, dba o pacjenta, uprzejma, przystępna, z wysoką kulturą. Wyleczyła mnie ze schorzenia, trafnie zdiagnozowała chorobę. Jest super lekarzem.

lekarz Ewa Korecka

Częstochowa

byłem u różnych lekarzy, dolegliwości męczyły mnie przez cały tydzień, nie znajdowałem sposobu polepszenia, Pani Ewa jednak na podstawie mojego wywiadu potrafiła skutecznie wskazać przyczynę choroby i dolegliwości co wcale nie było takie oczywiste. Dzięki jej wiedzy, ludzkiemu podejsciu do problemu i człowieka (prawdziwy lekarz z powołania) jestem zdrowy! Dziękuję, Bóg zapłać Ks. Piotr

lekarz Artur Szatkowski

Sanatorium Lwigród
Nitribitta 6
33-380 Krynica-Zdrój

Ja jestem pacjentką z Nowego Sącza i muszę przyznać, że faktycznie to świetny lekarz z powołania. Jestem mu wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił. Polecam!
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Adam Nowicki

Internista, Hematolog

ulica Szamarzewskiego Augustyna 82/84
60-569 Poznań

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. dra Adama Nowickiego, atmosfera bardzo miła, bez stresu, Doktor udzielił wyczerpujących informacji, dobrze wytłumaczył chorobę i odpowiednio pokierował, gorąco polecam.

prof. dr hab. n. med. Andrzej Deptała

Internista, Hematolog

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Dr Andrzej Deptała jest najlepszym hematologiem jakiego znam. Jest konkretny, rzeczowy, a przede wszystkim bardzo kompetentny. Widać, że jest na bieżąco ze światowymi trendami. Dzięki zastosowanemu przez Niego leczeniu mam pełną remisję w przewlekłej białaczce limfatycznej.
Opinia dodana przez: krzysztof

Robert Rola-Janicki

Lekarz Rola-Janicki Robert - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne Sadyba"
Warszawa

Dr Janicki jest moim lekarzem pierwszego kontaktu przez ponad 5 lat. Przez te lata obdarzyłem go niemal bezgranicznym zaufaniem. Korzystam, a także zamierzam korzystać z jego porad i zaleceń nie tylko z powodu jego wspaniałych kompetencji i dużego doświadczenia, ale także ze względu na jego cierpliwe i bardzo kompleksowe podejście do pacjenta. Osobiście mogę powiedzieć o nim to, że jestem mu wdzięczny za przekonanie mnie do skorzystania z porad specjalisty ...
Opinia dodana przez: Maciek

lekarz Mariusz Rok

Internista, Reumatolog

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Świetny specjalista i przede wszystkim dobry człowiek. Wizyta trwa długo, bo lekarz zwraca uwagę na każdy szczegół, dokładnie tłumaczy, podsuwa świetne rozwiązania problemów
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. med. Maciej Olszewski

Internista, Pulmonolog

Prywatny Gabinet Pulmonologiczny
Piłsudskiego 11g
Gorzów Wielkopolski

Lekarz bardzo dokładnie przeprowadzający wywiad , kompetentny i uprzejmy . Pacjentowi poświęca dużo czasu.Dokładnie wszystko tłumaczy .Polecam,
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aniela Strzelecka - Lichota

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Mogę śmiało stwierdzić że Pani doktor Aniela uratowała mi życie. Jej zaangażowanie, troska, uprzejmość i cierpliwość, profesjonalizm i zaangażowanie a przy tym ciepło i serce jakie wkłada w pracę nie mają tu odpowiedniej skali do oceny. Skoro mamy tu skalę 1 do 5 u mnie Pani doktor ma 10. Z czystym sercem i sumieniem bardzo polecam :-)
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Maria Porzezińska

Pulmonolog, Internista

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Byłem u Pani doktor z mamą. Wszystko ok, wizyta w przyjaznej atmosferze, z szeroko zebranym wywiadem, decyzjami, co dalej. Czekamy na kontrolę z wynikami. Polecam Panią Doktor

lekarz Zbigniew Hauser

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Małopolskie Centrum Diagnostyczne "Medical" Sp. z o.o.
Piękna 4
32-005 Niepołomice

Bardzo dobry lekarz z powołania, miły życzliwy nikomu nie odmówi pomocy, można powiedzieć że to unikat w naszej polskiej służbie zdrowia.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Wojciech Ficygowski

Błońska 48A
05-870 Błonie

Doskonaly lekarz życzliwy, cierpilwy, usmiechniety . Przy nim nawet chory zrowieje :) w kazdym razie lepiej psychicznie się czuje .Mimo wielu lat praktyki nie zmienia swojego podejścia do pacjenta . Każdy chory dla niego ważny i czas ma zawsze nigdy pomocy nie odmawia . Polecam tego Pana Doktora szczerze

lekarz Jolanta Krychowiak-Borowiecka

Gabinet Lekarski Internistyczny
Hryniewickiego 6C/4
81-340 Gdynia

Bardzo dobry lekarz kompleksowo podchodzi do wszystkiego.Godny Polecenia.
Opinia dodana przez: aneta36

lekarz Małgorzata Gofryk

Korzeniowskiego 11 lok. 2
37-700 Przemyśl

Mam pewnosc ,ze jestem w dobrych rekach.Prawdziwa profesjonalistka do tego ma tzw. nosa. Polecam ,ale slyszalam ,ze juz nie ma miejsc.

lekarz Andrzej Szewciów

Powstańców Śląskich 30
49-340 Lewin Brzeski

Bardzo miły lekarz, przede wszystkim bardzo dobry. Z moimi dziećmi chodzę do niego, w razie wątpliwości możliwość konsultacji telefonicznej.

lekarz Dorota Tatarska-Jojczuk

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Bardzo polecam panią doktor, lekarz bardzo zaangażowany w sprawy pacjenta, oddany, pomocny , a to wszystko w przemiłej atmosferze i życzliwości.