Lekarze Częstochowa

lekarz Henryk Kwapisz

Urolog

ul. wrzosowa 17
Częstochowa

Byłem u tego lekarza, bo nie byłem zadowolony z wyników leczenia u innego"specjalisty". Te same leki, badanie usg - torbiel na jądrze (to nic takiego) a hasło "i tak ma pan lepiej od innych" szczyt wszystkiego. Wiedza jest ale rutyna zabija.

dr n. med. Zbigniew Świderek

Reumatolog

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

Tak więc z ogromną nadzieją i bólem stawów i kości udałam się do doktora Świderka, z całego serca nie polecam, byłam na czterech wizytach już z swoim kompletem badań ( najstarsze badania miały dwa tygodnie) Pan doktor mnie lekceważył mówiąc ze moje laboratorium przekłamuje wyniki, zalecając te same badania w ciągu kolejnych kilku wizyt, cała moja przygoda w gabinecie doktora Świderka rozciągnela się w czasie 7-8 miesięcy. W czasie czterech ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Ewa Szyma

Rehabilitant, Pediatra

ulica Wolna 32
42-200 Częstochowa

Pani Doktor ma świetny kontakt z pacjentami. Jest niezwykle skrupulatna, dokładna, skupiona na badaniu, pełna empatii, sympatyczna, chętna do pomocy. Prowadziła mojego syna bardzo długo i dzięki niej udało mi się pomóc dziecku.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Małgorzata Jakus

Psychiatra

Gabinet RTG Andrzej Zaręba
al. Aleja Kościuszki 9A
42-200 Częstochowa

Doktor Jakus ma w sobie ogromne poklady empatii i bardzo uwaznie slucha. Pomogla mi z depresja. Polecam z calego serca.

lekarz Krzysztof Śmich

Łódzka 25 lok. 25
42-200 Częstochowa

Porad i konsultacji zasięga cała moja najbliższa rodzina, dalsza i wielu znajomych. Przypadkiem trafiłam do Pana Śmicha 20 lat temu z córeczką i zostałam przy Nim do dziś. Kilka lat temu uratował życie swym szybkim działaniem mojemu synkowi, a w zeszłym roku mojej Mamie. Muszę nadmienić, że z synkiem to było natychmiastowe działanie, a z Mamą kilkudniowa historia opierająca się na błędnych diagnozach po wielu badaniach przez kilku "specjalistów" w ...

lekarz Marian Sikora

Choroby zakaźne, Internista

Laboratorium Mikrobiologiczno-Analityczne Agnieszka Jędryka-Sikora
Popiełuszki 16
42-200 Częstochowa

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam prywatnie na swojej drodze, umawia wszystkich na jedną godzinę, każdego pacjenta trzyma pięć lub mniej minut, cały czas żując gumę nie potrafił normalnie odpowiedzieć na pytanie, wszystko omawiał ogólnikowo, poszłam do niego na wizytę ponieważ jestem w ciąży i skierował mnie ginekolog, nie raczył nawet zapytać o imię i nazwisko, nic sobie nie notował, stwierdził że na podstawie wyników jakie mam nic mi nie powie ponieważ ...
Opinia dodana przez: Joanna
Byłam u Pani dr na kilku wizytach prywatnych. Uprzejma, rzeczowa, zaangażowana. Wytłumaczyła, zbadała i przepisała leki z podaniem adresu aptek gdzie mogę dostać je najtaniej. Skierowała na badanie gastro na NFZ, wykonała je bardzo szybko. Czułam się w jej rękach bezpiecznie. Pomogła w leczeniu schorzenia.

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Morawski

Laryngolog, Audiolog

Klinika Otolaryngologii AM w Warszawie
Berka Joselewicza 15 lok. 4
42-200 Częstochowa

Godny polecenia. Profesjonalista .Bardzo uprzejmy .Nie ma problemu z kontaktem .Jeśli nie może odebrać telefonu oddzwania.Bardzo polecam Pana profesora
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Piotr Jakubowski

Pużaka 8 lok. 4
42-200 Częstochowa

Pan doktor zawsze uśmiechnięty i z jajem. Chodzę z synem już ładnych parę lat i to jedyny lekarz do którego syn chce chodzić. Diagnoza za każdym razem trafiona. Nie było jeszcze sytuacji ,w której dr Jakubowski by nie pomógł. Polecam z czystym sumieniem i dziwią mnie zle opinie na temat Pana doktora.
Opinia dodana przez: Patka
bardzo dobry lekarz potrafi doradzic w kazdym schorzeniu jest mily i naprawde potrafi wyleczyc goraco polecam

lekarz Jacek Łukasik

ulica Hubermana 28/2
42-209 Częstochowa

Bardzo miły nie olewa tylko słucha co ma pacjent do powiedzenia,uprzejmy , nie wiem czemu takie źle opinie szłam z myślą że będzie tak jak w opisach a było całkiem inaczej
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Agnieszka Magdziarz

Gabinet
al. Aleja Pokoju
42-200 Częstochowa

Pani doktor ma klauzule sumienia nie zapisuje antykoncepcji zaleconej przez ginekologa. Udokumentowanej przez lekarza ginekologa dla lekarza prowadzącego. Nie polecam tej lekarki.
Opinia dodana przez: Vincent

lekarz Rafał Hampel

Neurochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Spółdzielczość"
al. Aleja Armii Krajowej 2
42-200 Częstochowa

Doktor Rafał Hampel jest niezwykle kompetentnym i troszczącym się o pacjentów lekarzem. Jest opiekuńczy, opanowany i cierpliwy w stosunku do pacjentów oraz ich rodzin. Nigdy się nie spieszy, poświęca im czas i uwagę. Zawsze bardzo pomocny, nawet w nagłych sytuacjach. Cieszę się, że mój tata jest pod jego opieką. Jest najbardziej troskliwym lekarzem jakiego spotkałam. Naprawdę nie wiem, co bym bez niego zrobiła. DZIĘKUJĘ DR.HAMPEL! W tym rankingu można dać ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Maria Różycka

Neurolog

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

Postawiła mnie na nogi po wypadku. Cóż więcej można dodać? Lekarz, do którego można iść z pełnym zaufaniem.
Opinia dodana przez: Jurek

lek. dent. Edyta Mitura

ulica Al. Najświętszej Marii Panny 51
42-200 Częstochowa

REWELACYJNY Lekarz!!!!. W pełni profesjonalne podejście do pacjenta, cierpliwa, empatyczna, ma doskonały kontakt z dziećmi. Bardzo polecam tą lekarkę.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Dariusz Hajdenrajch

Chirurg ogólny, Urolog

al. Wolności 22
Częstochowa

Czytałem opinie na temat lekarza.Jednak zdecydowałem się na zabieg u niego. Wszystkie niekorzystne opinie uważam za nieuzasadnione lub przesadzone. Lekarz godny polecenia zarówno jeżeli chodzi o podejście do pacjenta jak również cierpliwe i dogłębne tłumaczenie zabiegu.Jestem już po zabiegu, jest wszystko ok za co serdecznie dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Grażyna Cebula-Kubat

Nefrolog dziecięcy

Częstochowa

Mój syn urodził się w 2008 roku z wadą nerki i refluksem przewodu moczowego, trafiliśmy przypadkiem do Pani Dr Kubat do szpitala na Parkitce, dzięki tej Pani nasz Kubuś jest teraz radosnym dzieckiem,a my nie martwimy się o jego stan zdrowia, nie naciągała nas na wizyty prywatne, skierowanie do Warszawy do Centrum Zdrowia Dziecka dała bez problemu, wszystko powiedziała, skierowała gdzie trzeba, wytłumaczyła co i jak, nawet jak syn miał ...

lekarz Grażyna Politańska

ulica 1-go Maja 21
42-200 Częstochowa

Wspaniały lekarz, cierpliwa , konkretna, spokojna. Poświęca wystarczająco dużo czasu na wizytę, nie zbywa pacjenta. Profesjonalna , empatyczna. Zabieg przeprowadzony na szóstkę. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Poczekalnia u Pani doktor zawsze pełna , a mimo to nie zdarza się by odmówiła przyjęcia pacjenta bez kolejki . DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR. Takich lekarzy nam potrzeba .😍
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Cytolog
                                       lek. med. Arkadiusz Blukacz

lek. med. Arkadiusz Blukacz

Cytolog, Ginekolog

Specjalistyczny Gabinet Ginekologia Położnictwo Cytologia
Łódzka 8/12
42-200 Częstochowa

Fatalny przykład lekarza z gatunku 'TAKI PANI UROK / BÓL JEST NORMALNY'. Lekarz totalnie protekcjonalny, lekceważący obawy pacjentki i nietłumaczący swoich opinii dokladnie. W moim odczuciu mocny brak profesjonalizmu, podejście na tyle złe, że nie czułam siły by w ogóle wchodzić w dyskusje, po prostu chciałam opuścić jak najszybciej gabinet. Nie polecam nikomu.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Piotr Kurpios

Ortopeda, Traumatolog

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Widzę, że polityka temu panu "lekarzowi'' bardzo mocno weszła w kość;-) i trochę zapomniał o co chodzi w tej całej medycynie. Proponuję zaprzestać praktyki lekarskiej jeżeli nie chodzi panu o dobro pacjenta a o pieniądze - wszak są inne lepiej płatne zawody, gdzie też można rzucać obelgami i wulgarnymi słowami w stronę innych, a nie trzeba równocześnie wypisywać recept (których pan - pan, nie doktor - Kurpios nawet nie potrafi ...
Opinia dodana przez: Ala