Lekarze Kardiolog

dr n. med. Ewelina Kuligowska

Internista, Kardiolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Bardzo kompetentny kardiolog.........................................................................................................

lekarz Marcin Demkow

SZPZOZ im. dr. J. Psarskiego
Jana Pawła II 120a
07-410 Ostrołęka

Szanowny Panie prof. Marcin Demkow Mam zaszczyt i ogromną przyjemność złożyć Panu najserdeczniejsze podziękowanie za uratowanie mi życia. Byłam operowana w Szpitalu specjalistycznym w Ostrołęce w dniu 6 maja 2017 r. Operacja szczęśliwie się udała i czuję się szczęśliwa dzięki Pana umiejętnościom złotym rękom i dobremu sercu. Życzę Panu, Panie Profesorze, aby tak do końca praca przebiegała a Pan uszczęśliwiał chorych ludzi jako dobry specjalista i wspaniały człowiek. Z szacunkiem ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Bożena Węgorek

ZPZOZ
ulica Batorego 44
05-400 Otwock

Doskonały, empatyczny lekarz i wspaniały człowiek. Ma nie tylko ogromną wiedzę, doświadczenie ale i świetne podejście do pacjentaz Dziękujemy.

lek. med. Małgorzata Kocot-Styn

Kardiolog dziecięcy, Kardiolog

Klinika Chirurgii Endowaskularnej NZOZ „EuroMedic”
Rolna 18
Katowice

Znakomita Pani doktor kompetentna, rzeczowa, bardzo cierpliwa do pacjentów ,wydaje trafne diagnozy ,polecam każdemu
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Katarzyna Wdowiak-Okrojek

Kardiolog

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
ulica Rakowska 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Pani doktor to przemiła osoba z pasją i powołaniem . Duża empatia i klasa oraz profesjonalizm i rzeczowość. Godna polecenia .
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Andrzej Kowalski

97-565

Wspaniały człowiek, świetny specjalista! Stawia trafne diagnozy. Wysoka kultura osobista twgo lekarza! Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Monika
Bardzo miła Pani kardiolog , wysokie kompetencje, kompleksowe podejście do problemu pacjenta, polecam Ryszard

lek. med. Agnieszka Graczyk - Szuster

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Pani doktor dużo czasu poświęca pacietowi można mieć do pani doktor pełne zaufanie dużo szacunku dla pani Agnieszki Pacjent
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Hanna Wachowiak-Baszyńska

Głuchowska 31
60-101 Poznań

Same piątki. Tak kompetentnego i życzliwego pacjentowi lekarza spotkałem tylko kilka razy w życiu (a żyję już prawie 84 lata). Najwyższa pochwała
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Maria Nowak

Gabinet
Rzeszów

Jestem po operacji dwóch zastawek serca którą przeszedłem w 2008 w Zabrzu, jestem od 2009 r pod opieką Pani dr Marii Nowak,uważam ,że jest to bardzo dobry kardiolog ,nie jeden raz mając problemy po operacji zostałem idealnie z tego wyprowadzony przez Panią doktor,dziękuję
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Katarzyna Bańkowska

Prima-Med
ul. Matejki 7 , Łódź
91-402 Łódź

PANI DOKTOR,DZIĘKUJĘ ZA WŁAŚCIWE I BŁYSKAWICZNE DECYZJE NA KORYTARZU PRZYCHODNI ENEL-MED.URATOWAŁA MI PANI ŻYCIE
Opinia dodana przez: MAREK IWAŃSKI

lekarz Małgorzata Nowak

Internista, Kardiolog

Mazurska 1 (Poradnia POZ)
08-110 Siedlce

Po wizycie u pani doktor pierwszej jestem bardzo zadowolona mega obszerny wywiad i czas poświecony mojej osobie i tłumaczenie.wszystko na wielki plus ,
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Paweł Szymański

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu
ulica Sikorskiego 32
86-300 Grudziądz

Najlepszy doktor jakiego do tej pory spotkaliśmy. Mamy pełne zaufanie do doktora i leczenia jakie stosuje. Jest zawsze sympatyczny, uprzejmy i każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu. A że trudno dostać się na wizytę, to świadczy tylko o tym, jakim dobrym i kompetentnym jest doktorem. Omawia zmiany jakie zaszły od ostatniej wizyty, przeprowadza kompleksowe badania i jest godny polecenia innym pacjentom.

lekarz Leszek Wolniewicz

CITY CLINIC
Popularna 62A
02-473 Warszawa

Doktor miał trudne zadanie ponieważ moja choroba nie ma jednoznacznych objawów. Dokładnie przedstawił plan diagnozowania i leczenia. Nie lekceważył moich obaw i symptomów choroby. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Bardzo miły lekarz, świetny specjalista, który z cierpliwością słucha pacjęta, nie stresuje i szczegółowo tłumaczy przebieg zabiegu. Opanowany podczas zabiegu wszczepiania stymulatora. Po prostu złote ręce i pełny profesjonalizm. Polecam doktora i oddział kardiologii w Nowej Soli.
Opinia dodana przez: Piotr ze Zgorzelca

lekarz Jan Baska

Mickiewicza 51a lok. 4
27-600 Sandomierz

Gorąco polecam Pana doktora, świetny profesjonalista i człowiek o wielkim sercu. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Joanna Grzyb

NZOZ MEDICA
ul. Bolesława Chrobrego 18
41-500 Chorzów

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.
Opinia dodana przez: Gerard Górercki
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Kardiolog
                                       dr Paweł Komorowski

dr Paweł Komorowski

Kardiolog

Nikamed Centrum Zdrowia
Nowowiejska 6 lok. 9
Warszawa

Miałam szczęście być pacjentką pana Doktora na oddziale interny i kardiologii w szpitalu Medicover, gdzie trafiłam z powodu zawrotów głowy i nudności. Choć objawy wskazywały na przejściowe problemy z błędnikiem, dr Komorowski nie zbagatelizował żadnych symptomów i dzięki jego kompleksowemu podejściu, udało się dotrzeć do prawdziwej przyczyny (zatoru tętnicy dogłowowej). Doktor nawiązał również dla mnie kontakt ze specjalistami z innych dziedzin, t.j. neurolog, hematolog, chriurg naczyniowy, tak by całościowo ocenić ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Maciej Rynkiewicz

Self-Esteem
Kolegialna 47 lok 5 II piętro
09-400 Płock

Bardzo uprzejmy, kompetentny lekarz. Lekarz z sercem, po prostu w trakcie wizyty czuję się zaopiekowana. Rozmowa przebiega spokojnie, na każde zadane pytanie lekarz udziela wyczerpującej odpowiedzi. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Tadeusz Ładniak

Toruń

Leczę się u p. doktora już od ponad 10 lat (choruje na nadciśnienie tętnicze). Skutecznie dobiera odpowiednie leki, dzięki czemu mogę normalnie funkcjonować. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: marcin