Lekarze Katowice

lekarz Robert Frąc

ul. Rolna 20 F/5
40-555 Katowice

Fenomenalny rehabilitant. Po bardzo ciężkiej operacji nogi (rekonstrukcja więzadła, łakotki, rzepki, ścięgna) doprowadził mnie w trybie przyśpieszony do stanu z przed kontuzji. Ruch był dla mnie zawsze bardzo ważny i podłamałam się dość mocnotrudnościami z którymi musiałam walczyć. Dzieki rehabilitacji z Robertem każdy "dołek na drodze" udało mi się zakopać albo przeskoczyć! wsparcie psychoczne, spokój i cierpliwość, której mi wielokrotnie brakowało. Jestem bardzo wdzięczna za całą pomoc i bardzo polecam ...
Opinia dodana przez: Helen

lek. dent. Joanna Gibińska

ul. Jagiellońska 34/2
40-032 Katowice

Wspaniała, niezwykle kompetentna, a jednocześnie delikatna Pani Doktor, budząca zaufanie natychmiast, z wielką kulturą. W jej rękach każdy twój ząb będzie odpowiednio leczony, a ty z radością pójdziesz na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Krzysztof Pluta

NEURO-CARE PORADNIE SPECJALISTYCZNE
Pawła Kołodzieja 8
40-749 Katowice

Mam nowe piękne ząbki dziękiPanu Dr.Krzysztofowi Pluta spełnił Pan moje marzenia.Miły sympatyczny perfekcyjny. Bardzo dziękuję i polecam każdemu...Pana Krzysztofa Plute ...Ilona

lekarz Szymon Przystański

"Stamed" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Karolinki 1
40-467 Katowice

Trafiłam do Pana doktora z powikłaną raną pooperacyjną. Dr Przystański przyjął mnie, mimo iż miał komplet pacjentów. Zadbał o kompleksowe badanie, wykonał usg, oczyścił ranę, wszystko dokładnie wytłumaczył i zapisał odpowiednie leki. Wykazał się ogromną uprzejmością i taktem. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dziękuję serdecznie!
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Maciej Muchowicz

OLK-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Dworcowa 3
40-012 Katowice

Miły, uprzejmy, super podejście do pacjenta, potrafi dokładnie wyjaśnić, kompetentny i bardzo zaangażowany. Polecam.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Marcin Kopociński

Neurolog

Szpital Miejski Murcki
Sokołowskiego 2
40-749 Katowice

Leczę się u Pana Doktora w Łaziskach w Poradni Neurologicznej z powodu bólu kręgosłupa. Przeprowadził u mnie pełną diagnostykę, wyjaśnił problem, poświęcił mi dużo czasu, obecnie jestem w trakcie leczenia i rehabilitacji. Bardzo miły, skrupulatny, pełen empatii lekarz, wspaniała atmosfera podczas wizyty! Polecam serdecznie i dziękuję.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jarosław Pędras

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Godny polecenia, dobry specjalista , o duzej wiedzy medycznej, znajacy i lubiacy swoj zawod.bardzo dobry lekarz polecam

lekarz Beata Brzęk-Pilarska

Radiolog

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

Wspaniały człowiek - lekarz, ktory szanuje pacjenta i wodzi w nim człowieka, a nie tylko przypadek.

dr n. med. Jarosław Duda

Lekarz medycyny pracy

Katowice

Wykonano zabieg PCNL. Wszystko było zgodnie z oczekiwaniami.

Alicja Banaś

Pielęgniarka

GCZD
medyków 16
Katowice

Świetna pielęgniarka, miła, uprzejma, umie rozmawiać z pacjentami i ich rozumie, dużo czasu poświęca pacjentowi. Zastrzyki robi bezboleśnie. Przy niej najcięższe choroby przechodzi się o wiele łatwiej. Pielęgniarka z powołaniem. Świetnie się opiekuje pacjentami, zna się porządnie na fachu czyli jednym zdaniem "odwala kawał porządnej roboty. Widzę ile wkłada serca w prace-często rozmawia z pacjentami, umila czas mimo że ma tonę innych zajęć.
Pani Doktor Wolnicka to lekarz z powołania. Potrafi rozmawiać z pacjentem - wszystko wytłumaczy. Dokładnie bada. Jest świetnym lekarzem, który dysponuje ogromną wiedzą zarówno teoretyczną jak i ma praktykę. Polecam

mgr Wojciech Budziosz

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Medyczne "BUD-MED"
ulica Ligonia 26/1
40-036 Katowice

Witam. Facet jest niesamowity, przyszedłem do nim z małą nadwagą a on mi uświadomił że nadwaga to tylko kosmetyczny problem tzw "szczyt góry lodowej" i po otrzymaniu badań krwi okazało się że on miał rację. Miałem tak obłuszczone wnętrzności że narządy nie pracowały jak powinny. Na szczecie Pan Wojtek wytłumaczył mi że każdy mój wybór wpływa na zdrowie i pomógł skorygować moje złe nawyki. Teraz jestem już po 6 wizycie ...

Adam Augustyniak

Wizyty domowe

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Ratownik medyczny o kwalifikacjach bardzo dobrego lekarza z dobrym podejciem do pacjenta i rodziny umierającej pacjentki oby kazdy miał w razie wypadku taką osobę jak pan Adam koło siebie

dr n. med. Ewa Jamroz

Neurolog dziecięcy

Katowice

Lekarz z powołania, wiedza OGROMNA, sympatyczna, rzeczowa, konkretna, uratowała moją córkę Zuzię. Wdzięczność moja dozgonna 😗
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Antoni Pyrkosz

Genetyk kliniczny

MEDICINE Twoi Lekarze
40-698 Katowice

Znakomity specjalista, ogromna wiedza, opanowany, spokojny, świetne podejście do pacjenta, oby jak najwięcej takich lekarzy.

dr hab. n. med. Jan Włoch

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

NA WITOSA
Witosa
40-032 Katowice

Bardzo dobry chirurg onkolog. Będziesz zadowolony. Najwyższy poziom, wspaniały lekarz i skuteczny, uprzejmy, wszystko Ci wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Anna Mazur

Stomatolog dziecięcy

Poradnia Stomatologiczna Ewa Klimek
Drozdów 24
40-530 Katowice

Miła i przyjemna atmosfera, profesjonalne podejście do pacjenta, w końcu moje zęby wyglądają jak należy. Gorąco polecam.

lek. dent. Agnieszka Srebrzyńska-Witek

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Stomatologia lek. dent. Agnieszka Srebrzyńska-Witek
ul. Kossak-Szczuckiej 7/1
40-578 Katowice

Polecam. Zmieniła moje nastawienie do stomatologów. Mozna usnąć na fotelu. Sympatyczna i dokładna. Niestety ciężko o wizytę, bo ciagle sie dokształca.
Opinia dodana przez: Justin

lekarz Tadeusz Pająk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
40-053 Katowice

Polecam. Fachowość podejście uprzejmość. Bardzo przystępne tłumaczenie procedur. Zabieg bezproblemowy szybki bezbolesny.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Artur Chełmicki

Mickiewicza 26/2
40-282 Katowice

Bardzo dobry lekarz ginekolog, wyróżniający się wiedzą, podejściem. Jednyny lekarz, który pomógł mi zdiagnozować problemy zdrowotne po poronieniu. Więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Dagmara