Lekarze Katowice

lekarz Krzysztof Ochalik

Klinika Chirurgii Endowaskularnej NZOZ „EuroMedic”
Rolna 18
Katowice

Super podejście do pacjenta idealnie dobranie soczewki pełen profesjonalizm gorąco polecam w razie problemów dostępny telefonicznie
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Joanna Klimek

ulica Markiefki 66
40-212 Katowice

Pani Doktor Joanna Klimek zasługuje na najwyższe wyrazy szacunku jako lekarz specjalista - okulista. Wizyta u Pani Doktor to wielka przyjemność. Fachowość i profesjonalizm Pani Doktor jest na najwyższym poziomie. Właściwa diagnoza i przeprowadzony z sukcesem zabieg operacyjny na oku przywrócił mi pełną sprawność widzenia. Cieszę się z tego ogromnie i jestem pełna wdzięczności dla Pani Doktor za tę wspaniałą usługę. Ponad to należy zaznaczyć, że Pani Doktor ma wspaniałe ...
Opinia dodana przez: Irena Rams i Iwona Rams

lekarz Małgorzata Rebkowska-Juraszek

Centrum Diagnostyczne
Panewnicka 65
40-760 Katowice

Cudowna Pani Doktor! Miła, uśmiechnięta i mega profesjonalistka! Tłumaczy, informuje, rozmawia- polecam!

lekarz Małgorzata Machalska

Ułańska 7
40881 Katowice

Pani doktor to wybitna specjalistka z niezrównanymi umiejętnościami i świetnym podejściem do pacjenta. Na Oddzialu Okulistyki Doroslych w Uniwesyteckim Centum Klinicznym w Katowicach zgłosiłam się z ostrym atakiem jaskry po nieudanej operacji w innej klinice. Sytuacja była beznadziejna ponieważ zupełnie straciłam wzrok w jednym oku. Mimo fatalnych rokowań, Pani Machalska podjęła się tej niezwykle trudnej operacji. Dzięki jej staraniom, wiedzy i fenomenalnym umiejętnościom odzyskałam wzrok! To chyba najlepszy dowód jej ...
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Aleksandra Michalewska-Włudarczyk

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna ComfortDent
ulica Zabrska 14/1-2
40-083 Katowice

Pani doktor jest nie tylko wspaniałym specjalistą w swojej dziedzinie, ale również wspaniałym człowiekiem. Ma niesamowite podejście do pacjenta i ogromną wiedzę. Po prostu lekarz anioł - pod jej skrzydłami pacjent czuje się bezpiecznie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Basia z Oświęcimia

lekarz Janusz Orman

Neurolog

Boni Fratres Catoviensis Sp. z o. o. NZOZ Szpital Zakonu Bonifratrów p. w. Aniołów Stróżów w Katowicach
ulica Markiefki 87
40-211 Katowice

Bardzo polecam wizyty u Pana doktora! Super neurolog wysłucha porozmawia doradzi i co najważniejsze robi wszystko aby pomóc. Zleca dodatkowe badania - drąży temat. Spokój, opanowanie, profesjonalizm, inteligencja to cechy lekarza. Gratulacje Panie Doktorze :)

lekarz Adam Heliosz

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAWA-MED"
ulica Wincentego Pola 9
40-203 Katowice

Pierwszy po 3 tygodniach lekarz, który potraktował mnie jak człowieka. Wiarygodny, skrupulatny, o dużej wiedzy medycznej i wrażliwości dla pacjenta. W pełni zrozumiały język podczas opisu problemów zdrowotnych i dalszej propozycji leczenia. Zorientowany w bazie okolicznych lekarzy, którzy mogą kontynuować leczenie. Ocena celująca dla Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Alex

lekarz Mariola Ograbek-Król

Pulmonolog, Internista

ulica Wczasowa 5
40-694 Katowice

Wszystko co oznaczyłem powyżej jest godne polecenia. Rzadko spotykane zajęcie się pacjentem. Dziękuję.
Opinia dodana przez: zenon

lekarz Anna Jarosz-Lesz

ulica Sowińskiego 17
40-272 Katowice

Doskonała Pani doktor która cudownie zajęła się moim wnukiem po bardzo ciężkim porodzie córki. Niezwykle empatyczne podejście do rodziców i faktyczna chęć niesienia pomocy. Maluszek był doskonale prowadzony a Pani doktor nie szczędziła porad i cierpliwie tłumaczyła jak obchodzić się z wcześniaczkiem w jego stanie. Skutkiem opieki wnuczek opuścił szpital w bardzo dobrej kondycji. Dziękujemy Pani Doktor!
Opinia dodana przez: LILIANA

lekarz Maciej Kajor

Radockiego 270
Katowice

najlepszy lekarz i cudowny człowiek, uratował moje dziecko, jest wspaniałym i bardzo kulturalnym człowiekiem z powołaniem. Takich ludzi jest na świecie niewielu

mgr Aleksandra Tyszka

Psycholog

NZOZ Femina Poradnia Zdrowia Psychicznego
Katowice

Lekarz z powołania -pełen profesjonalizm ,podejście do pacjenta- szczerze polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Gosia

Grzegorz Karczmarczyk

indywidualna praktyka lekarska
40-555 Katowice

Bardzo dobry,mądry. Kilku lekarzy mnie leczyło bez efektów, a Pan doktor zdiagnozował moją chorobę bardzo szybko.

lek. dent. Maciej Wilk

NZOZ "DANMED" Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ulica Kołodzieja 42 A
40-749 Katowice

U tego stomatologa każdy jest dzielnym pacjentem. Pan Maciek to złoty człowiek i największego tchórza przekona do leczenia. Delikatny i kompetentny. Wizyty są bardzo krótkie ale treściwe. Poczuciem humoru sprawia, że aż miło się wraca do tego specjalisty. Polecam gorąco.

dr n. med. Ksymena Staroń-Irla

Centrum Stomatologii Rodzinnej MaksiDent dr n. med. Ksymena Staroń-Irla
Jagiellońska 24/1
40-035 Katowice

Pani Doktor cudowna, doskonale wykonuje swoją pracę , na każdy problem znajdzie rozwiązanie. W dziedzinach stomatologii , w których się specjalizuje jak dla mnie po prostu fachowiec pierwsza klasa. Jeśli chodzi o wyrywanie ząbków, odbywa się to bardzo sprytnie, jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem. I oczywiście osobowość Pani Doktor sprawia, że w gabinecie jest bardzo miło i chętnie się do niego wraca. Polecam z całego serca Panią Doktor i gabinet ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Paweł Kłosiński

NEURO-CARE PORADNIE SPECJALISTYCZNE
Pawła Kołodzieja 8
40-749 Katowice

super super super od 8 lat nosze prace wykonana przez pana doktora i wkrótce znów odwiedzę jego gabinet
Opinia dodana przez: jolanta

lek. dent. Ewelina Sieroń-Kałuża

Avimed Szpital
Gliwicka 159
Katowice

Wspaniały stomatolog ze świetnym podejściem do pacjenta. Uratowała moje zęby za co jestem jej bardzo wdzięczna. Ogromna wiedza i doświadczenie, dzięki Pani stomatolog mam teraz piękny uśmiech !
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Łukasz Otremba

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
pl. Powstańców Śląskich 52
40-024 Katowice

Najwspanialszy lekarz na świecie. Doktor z powołania.Super podejście do pacjenta, każdego wysłucha i poświęci swój czas.

lekarz Natalia Słabiak-Błaż

ulica Zielonogórska 21A/8
40-710 Katowice

Pani Natalia to bardzo profesjonalny, kompetentny, a zarazem uprzejmy, odnoszący się z szacunkiem do każdego pacjenta lekarz. Polecam.

lekarz Marta Biedroń-Machura

Pulmonolog, Internista

Al. Roździeńskiego 90
Katowice

Pani doktor była bardzo uprzejma. Wizyta przeprowadzona szybko i bezproblemowo. Polecam tego lekarza.

lekarz Jolanta Nowak-Jóźwiak

ulica Adamskiego 13A/4
40-069 Katowice

BDB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!