Lekarze Bydgoszcz

dr hab. n. med. Jacek Kruczyński

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Bydgoszcz

Bardzo dobry specjalista, odsyłani od lekarza do lekarza Pan Profesor pochylił się nad mamy przypadkiem i dzięki niemu mama trafiła na stół operacyjny....dziękujemy z całego serca
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Magdalena Orlikowska

ulica Koronowska 74/SP 16
85-405 Bydgoszcz

Super dentysta na medel🏅 .Sympatyczna ,miła ,cierpliwa ma podejście do dzieci widać że lubi swój zawód na 100% godna polecenia😁
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Elżbieta Marchlewicz

Psycholog

Centrum Psychoterapii Integrum
Plac Weyssenhoffa 2/6
85-072 Bydgoszcz

Pani Elżbieta wzbudza zaufanie, jest też bardzo ciepłą osobą. Ale najważniejsza jest jej kompetencja zawodowa. Mam przekonanie, że jej wiedza, doświadczenie zawodowe są czymś co nie przesłania jej widoku cierpienia w pacjencie. Jestem bardzo zadowolona z wyników dotychczasowej terapii. Dziękuję :)

lek. dent. Daria Wojtkowska

Stomed NZOZ
ulica Dworcowa 47
85-009 Bydgoszcz

Skończyłam leczenie ortodontyczne 2 lata temu. Do tej pory chodzę regularnie co pół roku na kontrolę. Mam piękny uśmiech i super zgryz, stomatolodzy się zawsze pytają kto mnie tak pięknie wyleczył a miałam straszne zęby. POLECAM
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Ślifierz-Piotrowska

Gastroenterolog, Internista

Karłowicza 26 lok. 101
85-101 Bydgoszcz

Lekarz którego bardzo polecam. Osoba kompetentna i pomocna.

lekarz Cezary Ostrowski

gen. Bortnowskiego 10a lok. 30
Bydgoszcz

Więcej takich lekarzy uzdrowiłoby naszą Służbę Zdrowia!
publicznie pani doktor przyjmowała przed kilkoma laty. Teraz przyjmuje prywatnie, ale stosunek do pacjenta jest SUPER!!

lekarz Marcin Ziółkowski

Psychiatra

Prywatna Klinika Wident - Szpital
Szubińska 93-95
85-312 Bydgoszcz

Doświadczony fachowiec, o dużej specjalistycznej wiedzy, szybki w diagnozie. Wybiera właściwe lekarstwa do dolegliwości. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Piotr
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Stomatolog
                                       lek. dent. Maria Kopaczewska

lek. dent. Maria Kopaczewska

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Super zrobione wypełnienie, bardzo estetycznie, w dodatku bez bólu i w miłej atmosferze. Polecam każdemu

Beata Przeczewska-Cieślak

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Górzyskowo
Bydgoszcz

Świetny, wrażliwy Człowiek i doskonały lekarz !!! Mam to szczęście, że poznałam panią dr w przychodni rejonowej i jestem jej wierna od lat, mimo, iż zmieniłam adres i teraz muszę dojeżdżać z innej dzielnicy.
Opinia dodana przez: marta

lek. dent. Katarzyna Skrzyńska-Szczepaniak

ul. Maksymiliana Piotrowskiego 20c/2
85-098 Bydgoszcz

Gwiazdki w uprzejmości dałem tylko cztery, bo to całkowicie zbędny element. Ani trochę nie zależy mi u dentysty na uprzejmości. Oczekuję fachowości, sprawności i w miarę możliwości braku bólu. Pani Skrzyńska jest super sprawna, konkretna, szybka i wykluczająca możliwość cierpienia u pacjenta. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Jerzy Mistygacz

Radiolog

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Dr Mistygacz jest lekarzem z powołania, zainteresowany pacjentem, wspaniały fachowiec, polecam.........
Pani dr jest kompetentna, wykonała rzetelnie badania, posiada dużą wiedzę. Jestem zadowolona z wizyty, jest komunikatywna, miła, potrafi wysłuchać a nie przerywa żeby wygłaszać swoje zdanie, dociekliwie przeprowadza wywiad, potrafi wytłumaczyć procesy chorobe. Po prostu jest lekarzem na poziomie
Opinia dodana przez: alibet

lekarz Wiesława Mathea-Dobrzyńska

Diabetolog, Internista

SANITAS
ul. Dworcowa 110 Bydgoszcz
Bydgoszcz

Pani bardzo kompetentna, sympatyczna, z detalami i bez pośpiechu objaśnia wszystko i bez zniecierpliwienia odpowiada na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolony z wizyt, leczenie daje rezultaty, polecam.

lek. dent. Andrzej Zieliński

Piłsudskiego 4/27
85-793 Bydgoszcz

Super człowiek, lekarz i fachowiec - polecam głównie tym osobom, które boją się usuwania zębów, oraz zabiegów towarzyszących przy plombowaniu

lekarz Marian Burysz

11 Dywizjonu Artylerii Konnej 4/11
85-318 Bydgoszcz

bardzo polecam.profesjonalizm profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. bez zbednego gadania i sztucznych usmiechów. tak trzymać.

prof. dr hab. Łukasz Wicherek

Centrum Onkologiczne - Ginekologia
Bydgoszcz, ul. Romanowskiej
Bydgoszcz

Wspanialy lekarz ktory podarowal prawie 8 lat zycia mojej Mamie Grazynie Wyszkowskiej (Z Nowego Sacza - Jamnica) Dziekuje Panie Doktorze za podejscie profesjonalizm i czas jaki poswiecil Pan mojej Mamie. Nie bylam pewna gdzie moglabym sie z Panem skontaktowac i osobiscie podziekowac,ale mysle ze tutaj bedzie conajmniej odpowiednio ze wzgledu na internautow ktorzy to czytaja. Mama miala bardzo zaawansowanego nowotwora jajnika juz przy rozpoznaniu choroby. Dzieki profesjonalnemu leczeniu wprowadzonego przez ...
Opinia dodana przez: Grazyna Wyszkowska
Przeżyłam stratę dziecka ponad 2lata temu i chcę uchronić inne kobiety przed złamaną psychiką. Wizyta - w porządku, usłyszałam bicie serca dziecka. Nie wiem dlaczego książeczka ciąży miała być założona na kolejnej wizycie ale do tego nie doszło. Poroniłam w 9tygodniu. Silne krwawienie, trafiłam do szpitala. Przed tym napisałam zestresowana wiadomość do Pani Dr.że krwawię - zero odzewu. Dzwoniłam, zero odzewu... Napisałam wiadomość do Pani Dr już z izby przyjęć, ...
Opinia dodana przez: D

lekarz Andrzej Kołtan

Hematolog dziecięcy, Onkolog

szpital uniwersytecki im jurasza
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, niesamowity człowiek. Bardzo pracowity i opiekuńczy. Nie boi się wyzwań. Jest otwarty na nowości w dziedzinie medycyny. Bardzo odpowiedzialny za pacjenta. Przeszedł razem z nami wiele i uratował nam syna. Ma poczucie humoru choć nie każdy je rozumie ;). Lekarz oddany pracy. Wychodzi z niej ostatni i to długo po końcu dyżuru. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Andrzej Lebioda

Onkolog, Internista

Centrum Onkologii Bydgoszcz
Małachowskiego 17
89-603 Bydgoszcz

Dr Andrzej Lebioda jest doskonałym fachowcem, profesjonalistą, wzbudza ogromne zaufanie i wiarę w skuteczność leczenia. Lekarze onkolodzy w Trójmieście nie podjęli się u mnie leczenia nowotworu prostaty, z uwagi na wysokie ryzyko powikłań (obciążenie dodatkowymi chorobami). Przez pół roku bezskutecznie poszukiwałem specjalisty, który przeprowadziłby zabieg mający na celu usunięcie nowotworu, aż trafiłem na Dr Andrzeja Lebiodę. Dr Andrzej Lebioda zakwalifikował mnie do zabiegów brachyterapii, które z sukcesem przeprowadził osobiście. Jestem ...
Opinia dodana przez: Andrzej Sz. Gdańsk