Lekarze Bydgoszcz

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia "Wilczak"
ulica Nakielska 47
85-219 Bydgoszcz

Dziwię się pozytywnym opiniom, ale być może mimo uprzejmości zwyczajnie „nie spodobałam się” lekarce. W gabinecie czułam się bardzo niekomfortowo, lekarka zadawał kilka razy te same pytania, a dodatkowo podważała i bagatelizowała mój stan, mimo że po zbadaniu wyraźnie był widoczny stan chorobowy. Dawno nie spotkałam się z takim traktowaniem. Porażka
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Anna Sinkiewicz

Laryngolog, Foniatra

Jagiellońska 70 lok. 36
85-027 Bydgoszcz

Wzór i ideał lekarza. Pani Prof. z pełnym zaangażowaniem podeszła do mojego problemu i zrobiła wszystko co mogła by mi pomóc. Wizyta była uprzejma i profesjonalna. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim fajnym podejściem lekarza do pacjenta. Polecam. Niestety kolejki NFZ są długie, ale jeśli ktoś ma poważny problem warto poświęcić parę złotych na wizytę prywatną, bo to na pewno nie będą pieniądze stracone. Anioł, nie lekarz!

mgr Marta Bilska

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Centrum Terapii Dziecka IMPULS
Żupy 2
Bydgoszcz

Mam synka,który w wieku 10 miesięcy nie siadał i nie czworakował. Dzięki sumiennej pracy Pani Marty podczas zajęć i dzięki jej wskazówkom do domu mój synek w wieku 12 miesięcy zaczął chodzić. To nie jest fizjoterapeuta nastawiony na zysk, tylko na pomoc dziecku.

Anna Szatkowska

Laryngolog

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika
85-915 Bydgoszcz

Pani Doktor bardzo sympatyczna z fajnym kontaktem do dzieci. Diagnoza jak i leczenie mojej córeczki skuteczne. Szczegółowo wytłumaczone dalsze zalecenia. Polecam!
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Elżbieta Kozera-Kuźma

Glinki 32 lok. 35
85-174 Bydgoszcz

Pani Doktor to miła, wyrozumiała osoba, a przede wszystkim wspaniały fachowiec. Odczarowała mi i całej mojej rodzinie wizyty u stomatologa. Chodzimy tam chętnie i bez obawy o ból. Bardzo dziękuję za takie podejście do pacjentów, to rzadkość. Dokładnie tłumaczy przebieg całego leczenia.

dr hab. n. med. Roman Mazur

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Przyjazna
ulica Przyjazna 13
85-858 Bydgoszcz

Nie jestem profesora pacjentem, ale studentem, który miał z nim zajęcia......przekazuje dużą wiedzą najprościej jak umie, jak ktoś potrzebował rady- służył pomocą, niezwykle uprzejmy i bardzo punktualny....dzisiaj tych młodych lekarzy tak dobrych jest coraz mniej.....bo większość to karierowicze, którzy poszli na medycynę żeby robić biznes....
Opinia dodana przez: Tadeusz

dr n. med. Zdzisław Grzelakowski

Kardiolog

"RADWAN" Radosław i Przemysław Radziszewscy S.C.
Piechockiego 3
85-796 Bydgoszcz

Zadziwiające jak specjalista takiego formatu potrafi pochylić się nad pacjentem i wytłumaczyć każdy krok działania, zasady postępowania, doradzić i uspokoić, nawet w najcięższych chwilach. Niejednokrotnie dosłownie w środku nocy. Jeżeli nie działa pozytywna motywacja do leczenia potrafi odpowiednio wstrząsnąć opornym pacjentem. Tylko dzięki niemu mój tata jeszcze żyje. Polecam Pana Profesora Grzelakowskiego każdemu komu drogie jest zdrowie najbliższych i własne. Stella Furka

dr Piotr Ignaczak

Reumatolog

Euromed Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 24/5
Bydgoszcz

Doktor IGNACZAK, świetny diagnosta. Rozpoznał u mnie sarkoidozę i skierował na dalsze potwierdzenie choroby. Chorobą rzadka i bardzo uciążliwa w funkcjonowaniu. Jestem po pełnej diagnostyce i bardzo, bardzo dziękuję za okazaną pomoc i trafność. Wdzięczna pacjentka Magda S. Pozdrawiam p. Doktorze.
Opinia dodana przez: Magdalena.

Aleksandra Kasperowicz-Dąbrowiecka

gen. Mierosławskiego 12 lok. 1
85-654 Bydgoszcz

Cudowny lekarz! Całościowa opieka. W dzisiejszych czasach mało jest tak kompetentnych i zaangażowanych lekarzy.

dr n. med. Bogusław Sakson

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Prawdziwy lekarz z powołania, nie ładuję na siłę antybiotyków jak to często robią inni lekarze. W końcu mam wrażenie że jestem pod właściwą opieką i trafiłem na uczciwego i kompetentnego lekarza.
Opinia dodana przez: Marek

Katarzyna Kobusińska

Reumatolog

Chodkiewicza
Bydgoszcz

Pani Kobusińska to zdecydowanie lekarz z powołania. Specjalnie przyjechała wcześniej do pracy, żeby moc jak najszybciej mnie zbadać. Pani doktor bardzo skupiła się na diagnostyce mojego problemu i mimo dobrych wyników wierzyła mi, gdy mówiłam, ze boli- wytrwale szukając źródła. Niezwykle ciepła, uprzejma i troskliwa osoba- dzięki niej po wędrówce od lekarza do lekarza w końcu wiem co mi dolega co pozwala zmniejszyć ból i zwiększyć szanse na normalne życie.
Opinia dodana przez: Anna
Daję Panu doktorowi 6+! Bardzo miły, troskliwy i profesjonalny. Wyrywanie ósemek stało się prawie przyjemnością:) WSZYSTKIM POLECAM
Opinia dodana przez: Ania
Godny polecenia. Jest świetnym lekarzem w leczeniu plamki żółtej . Sympatyczny i miły dla pacjenta. POLECAM.
Opinia dodana przez: Elzbieta
Dr.Jacek Furtak to najwyższej klasy specjalista i prawdziwie zaangażowany lekarz. Operował guza okolic szyszynki u mojej żony- tylko kilka ośrodków w Polsce operuje guzy w tej lokalizacji, niewielu neurochirurgów podejmuje się takich operacji. Operacja przebiegła bez komplikacji, dwa tygodnie po operacji żona czuję się całkiem dobrze. Jesteśmy bardzo wdzięczni panu doktorowi za to co zrobił ,trudno w jakikolwiek sposób wyrazić wdzięczność za uratowanie życia, z całego serca dziękujemy, widzieliśmy na ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Danuta Byczyńska

Byczyńska Danuta Psychiatra Bydgoszcz - Gabinet
Ks.Skorupki 98c/1
85-156 Bydgoszcz

Korzystam. Z efektem. Czuję się bezpieczna podczas rozmowy i mam wrażenie, że każda następna wizyta jest jeszcze bardziej owocna niż poprzednia. Jestem bardzo zadowolona. Polecam
Opinia dodana przez: zofija

dr n. med. Paweł Sokal

Neurochirurg

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Zasugerowałam się pozytywnymi opiniami i być może za bardzo zaufałam Panu doktorowi. Tata miał guza mózgu. Nie podobało mi się zachowanie taty,przebieg choroby, dolegliwości. Zgłaszałam Panu doktorowi.Słyszalam za każdym razem ze jest ok,jest dobrze, wszystko przebiega prawidłowo. Niestety nie przebiegało..diagnoza okazała się błędna. Kiedy trafiłam do innego specjalisty było za późno. Do dziś mam wyrzuty sumienia,że wierzyłam i ufałam dr Sokalowi. Zawiódł mnie na całej linii. Ps..nie rozumiem dlaczego wystawiając ...
Opinia dodana przez: Magdalena
W czerwcu ubiegłego roku musiałam się leczyć całkiem u innego specjalisty. Wybrałam lekarza, który miał około 180 samych pozytywnych opinii ( znany lekarz ). Wizyty u tego lekarza okazały się wielką porażką i przykrym doświadczeniem. W październiku 2020 doszły również problemy z kręgosłupem. Po doświadczeniach z poprzednim lekarzem bałam się kolejnego rozczarowania u specjalisty. Pocztą pantoflową polecono mi dr Tywoniuka, który okazał się strzałem w "10". Lekarz ten jest bardzo ...
Opinia dodana przez: J.K-R

lekarz Magdalena Gnyś-Marcinkowska

N ZOZ "KaDental"
Bałtycka 68
85-711 Bydgoszcz

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem pomogła nie tylko mnie ale członkom mojej rodziny kompetentna zaangażowana tak długo szuka aż trafi nie poddaje się od lat się leczę i nie zmieniłam lekarza

lekarz Katarzyna Łachut

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz

Absolutnie nie polecam pani Katarzyny Lachut. Jest ona niekompetentna, nieodpowiedzialna i nie traktuje powaznie pacjentow. Choremu ze stwierdzonym otepieniem czolowo-skroniowym odstawila niespodziewanie dwa leki przepisane przez prowadzacego go od conajmniej jednego roku renomowanego specjaliste neurologa (Donestyn 10mg - przeciw lekkiemu do srednio-ciezkiemu otepieniu i Palmatine 10mg -antagonist receptorow NMDA) natomiast uznala za odpowiednie: lek antydepresyjny Asertin 50 (2-1-0) i Bonogren25 (0-0-1 - przeciw episodom maniakalnym i schizofrenii). Stwierdzila przy tym, ...
Opinia dodana przez: Ursula

lekarz Jan Kopeć

Onkolog

Gdańska 51 lok. 11
85-005 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, pełen empatii. Swoją postawą wyraża zaangażowanie w walkę o jak najlepsze leczenie dla dobra pacjenta. Zaufanie które wzbudza i poświęcony czas na wizytach daje poczucie bezpieczeństwa. Piszę to z własnego doświadczenia gdyż jestem pacjentka Pana doktora.
Opinia dodana przez: Aldona