Lekarze Laryngolog dziecięcy

lekarz Joanna Górna-Daniec

Krokusów 30
43-190 Mikołów

Starsza, miła i sympatyczna Pani doktor. Mimo iż nie przyjmuje w piątki, po rozmowie telefonicznej, bez problemu kazała przyjechać i przyjęła mojego 4letniego syna z bólem ucha. Pierwszy lekarz tak kompleksowo wytłumaczył mi co się dzieje, w nosku dziecka kiedy jest katar, i jak prawidłowo powinno się czyścić nosek żeby nie dochodziło do zapaleń ucha. Jestem jak najbardziej zadowolona z wizyty!

dr Wojciech Lejkowski

ulica Piłsudskiego 12A
48-303 Nysa

Byłam leczona w innych poradniach laryngolicznych, ale tak skutecznie jak u Pana dr Lejkowskiego to jeszcze nie. Leczenie pomogło na długo, Pan Doktor cierpliwie wysłuchał moich pytań i w bardzo jasny sposób wytłumaczył mi wszelkie niejasności. Co najważniejsze leczenie było niedrogie! Polecam Pana Doktora!

lekarz Marcin Konior

ontolaryngologia
Kraków

Polecam z czystym sumieniem Pana Dr Marcina Konior miałam usuniętego guza oczodołu,wspaniały człowiek zna się na swojej pracy.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Zdzisław Bogucki

Chopina 5
59-700 Bolesławiec

Od jakiegoś czasu moja córka jest pod stałą kontrolą Pana doktora i muszę przyznać ,że jest lekarzem na którego zawsze mozna liczyć. Kompetentny, b.pomocny, miły,ciepły,cierpliwy. Jak leczy to do skutku. Dobry lekarz i wrażliwy człowiek.

lekarz Barbara Markowska-Fenc

Laryngolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SALUS"
Polna 19
59-300 Lubin

Bardzo dobry lekarz, miła sympatyczna osoba, rzeczowo wyjaśniająca schorzenie, zawsze pomaga i skutecznie leczy.Polecam.
Poszłam na wizytę do pani doktor do LuxMedu trochę przypadkowo, bo byłam w Bydgoszczy przejazdem. Obawiałam się trochę ze względu na zamieszczone tutaj opinie, jednak niepotrzebnie! Przyszłam już z wynikami badań, które zostały dokładnie omówione przez dr Błony. Zwróciła uwagę na aspekt mojego schorzenia, który pominęli inni lekarze, po wysłuchiu dokładnie co mi dolega i badaniu. Zapisała leki i dała dokładne rekomendacje na przyszłość, wszytsko wytłumaczyła, chociaż wiedziała, ze już ...

lekarz Halina Zakrzewska

Laryngolog, Pediatra

os. Wazów 2 lok. 40
77-300 Człuchów

Dla mnie jest naprawdę ok. Chodzę do niej z dwójką małych dzieci i jestem bardzo zadowolona. Polecam
Dobry adres jaśli chodzi o leczenie operacjne zatok. Miła i ciepła.
Opinia dodana przez: Michal
Chodziłam do pani doktor prywatnie z problemami laryngologicznymi, bardzo cenię to, że przepisuje minimum leków i ma bardzo kompleksowe podejście (pytała, na jakim łóżku śpię, jakie są podłogi w mieszkaniu...), bardzo konkretna i uprzejma. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Andrzej Steczko

ulica Legionów Polskich 11A
32-065 Krzeszowice

Kompetentny , zaangażowany,pełen profesjonalizm , potrafi dodać otuchy, uprzejmy i dokładny w tym co robi

lekarz Romana Orłowska-Boryga

Bacha 22 lok. 215
02-743 Warszawa

Bardzo dobra P. Doktor. Posiłkując się bardzo dobrą opinią znajomej sam udałem się do Niej z okropnym bólem gardła. Zapisała mi właściwy antybiotyk i miksturę do płukania, którą gdy tylko bierze mnie ból gardła zaraz udaję się do lekarza pierwszego kontaktu aby mi ja przepisał. Bardzo dziękuję Pani dr za postawienie właściwej diagnozy i wszystkim Ja polecam jako super lekarza laryngologa.

lekarz Teresa Kuleszyńska

ulica Waryńskiego 40
46-200 Kluczbork

Kompetentna, miła. Polecam! Wykryła u dziecka niedosłuch. Skierowała na odpowiednie badania, sama również pilnuje systematycznych kontroli syna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z uprzejmej OPIEKI.

lekarz Maria Zawiślak

Gabinet Laryngologiczny - wizyty domowe
Lublin

Bardzo miła a przy tym kompetentna pani doktor, naprawdę pomogła wyleczyć moje dziecko, a przede wszystkim dokładnie wyjaśniła chorobę

lekarz Krystyna Cugowska

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53
30-011 Kraków

Korzystałem z usług tej Pani i prywatnie i poprzez NFZ, co prawda nie dokońca rozwiązała mój problem ,ale przynajmniej mnie nie zbywała i nie twierdziła że udaję. Pani Doktor ma wielką wiedzą a co najważniejsze podczas każdej wizyty dla każdego pacjenta ma indywidulany tor leczenia. tzn. najpierw kupic taki lek, zrobic takie badanie jesli wyjdzie dobrze to zrobimy takie jesli nie to wprowadzimy leczenie itp. Nie bagatelizuje żadnych objawów !!!

lekarz Danuta Gaudyn-Szpila

Wileńska 3
32-500 Chrzanów

Leczę moja 6 letnia córkę u pani doktor Szpili. Mimo wieku jest miła, konkretna i cierpliwa do dzieci. Jestem bardzo zadowolona z jej "usług" i szczerze polecam.
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Anna Trocka

Gabinet prywatny
os. Jagielońskie 57(pawilon)
62-200 Gniezno

Serdecznie Polecam Panią Doktor Annę. Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu. Przez lata tułałem się od lekarza do lekarza z moim problemem, ale to waśnie Pani Doktor udało się postawić prawidłową diagnozę i teraz mój problem został rozwiązany. Mam 100 % procentowe zaufanie do Pani Doktor i z przyjemnością będę polecać bo takich,dobrych, uprzejmych i kompetentnych lekarzy to tylko ze świecą szukać.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Małgorzata Pyrzowska

Laryngolog, Foniatra

NATURHOUSE
Bałuckiego 9a
82-300 Elbląg

Bardzo dobra lekarka. Od zawsze mam nawracające zapalenie ucha i zawsze mi pomogła . Lekarka godna polecenia. Ma dobre podejście do dzieci ponieważ sama chodzę do niej od małego.

dr n. med. Przemysław Śpiewak

Laryngolog dziecięcy

NZOZ Audiofonika Dr n. med. Przemyslaw Śpiewak
Kopernika 19
34-300 Żywiec

Nie polecam. Udalam się z dzieckiem z zapaleniem ucha środkowego. Dziecko nie dostało żadnych leków poza sterydem który i tak już przyjmował. I środki przeciwbólowe. W efekcie "leczenia" Dziecko spędziło 2 dni z gorączka 40 stopni bez żadnej poprawy. Żałuję że udalam się na wizytę, gdyż to tylko wydłużyło ból dziecka.
Opinia dodana przez: Jola

dr n. med. Wojciech Brzoznowski

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

VITA- MED
81-085 Gdynia

Na wstepie musze powiedziec, ze jestem zaskoczona opinia napisana ponizej. To nie brzmi jak opis dr Brzoznowskiego, ktorego ja mialam przyjemnosc poznac; wnikliwego lekarza, fachowca w kazdym calu. Jego fantastyczne podejscie do dzieci sprawilo,ze moj synek - przerazony w poczekalni- juz po kilku minutach wizyty byl rozpromieniony i ani troche nie bal sie badania. Z kolei poczucie humoru Pana Doktora spowodowalo,ze i ja -zatroskana matka - moglam sie rozluznic, wiedzac ...
Opinia dodana przez: bogusia