Lekarze Olsztyn

lekarz Stanisław Wojarski

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Przemysłowej w Olsztynie
aleja Marsz. Piłsudskiego 71a
10-449 Olsztyn

Ten człowiek nie powinien być dopuszczony do badania ludzi. Prawdopodobnie najgorszy diagnosta w województwie i najgorsze że każdy o tym wiem i nikt z tym nic nie robi....
Opinia dodana przez: AntyKonował

lekarz Krystyna Ciechanowicz-Bartoś

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko - Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

lekarz który wogóle nie słucha pacjenta, co podczas wizyty jest nie do przyjęcia bo jak możesz zostać wyleczony kiedy lekarz nawet nie wie z czym do niego przychodzisz bo wciąż ci przerywa, same badanie jest zrobione w ekspresowym tempie
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Ewa Żuk

olsztyn Kortowo
Olsztyn

Totalny brak profesjonalizmu. Mam wrażenie, że Pani Ewa leczy zęby za kare. Zęby leczone bardzo niestarannie. Nie Polecam !!
Opinia dodana przez: Paweł
Nie ma czasu załatwia kilku pacjentów na raz i przy okazji załatwia inne sprawy.Badanie echa serca trwa dwie sekundy. Pacjent pod opieka pani doktor przez trzy lata po zawale serca, ani razu nie był osłuchany. Wizyta polega na zmierzeniu ciśnienia i pogrzebaniu w papierkach , raczej to wygląda jak wizyta w biurze , a nie u lekarza.

lekarz Jacek Trętowski

Rehabilitant

CERTUS VIA sp. z o.o. w Olsztynie
ulica Boenigka 9
10-686 Olsztyn

Nie polecam pana dr.Tretowskiego. Przyjmuje w poradni rehabilitacyjnej w Bartoszycach. Byłam u niego z córką która ma skolioze . Chciałam żeby wystawił jej zaświadczenie ze nie widzi przeciwskazan żeby podjęła się leczeniu skolioze metodą FED . Nie miał nawet pojęcia co to za metoda leczenia..... Ja jako matka szukałam pomocy i skutecznej metody leczenia skolioze u mojego dziecka . Dużo o tym czytałam i najskuteczniejsza metoda to właśnie FED. Pojechałam ...
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Zbigniew Czarniawski

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Pana Tadeusza 20A/70
10-460 Olsztyn

Niekompetentny lekarz. Lekceważący stosunek do pacjenta, nie słucha, ignoruje objawy choroby. Brak znajomości leków. Formalny i służbowy kontakt z chorym człowiekiem uniemożliwia zrozumienie. Odradzam.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Grażyna Kitajkowska-Forfa

Prosta 7/9
10-028 Olsztyn

Duże opóźnienie umówionej wizyty. Po czynnościach pani doktor wnioskuję o braku kompetencji. Brak wywiadu i wyjaśnienia po badaniu. Stosunek do pacjenta negatywny.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Hanna Szostakowska-Tabak

Psychiatra

SP ZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe Filia w Olsztynie
ul. Sielska 34A
10-900 Olsztyn

Brak empatii w stosunku do do Pacjenta. Czułam się potraktowana jak zło konieczne. Człowiek wychodzi z wizyty z jeszcze gorszym epizodem depresyjnym.

lekarz Helena Komorowska-Gójska

Przychodnia Specjalistyczna
Żołnierska 18a
10-561 Olsztyn

Porażka, nie wiem czy pani dr to w ogóle wie jak się nazywa, stara baba zero kompetencji, ciągle coś powtarza - nie wiadomo czy rozumie pacjenta porażka i jeszcze raz porażka uchowaj Boże od takich specjalistów

lekarz Wojciech Szerszenowicz

Psychiatra

Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

Niestety nie otrzymałem żadnej pomocy od tego lekarza. Podczas wizyty panowała nerwowa atmosfera, lekarz podnosił głos na pacjenta, był zniecierpliwiony. Doktor nie wykazuje tolerancji ani zrozumienia wobec osób z cięższymi problemami, ocenia wzrokiem. Nawiązując do braku udzielenia mi porady lekarskiej, lekarz ten przyznał, że nie posiada za dużej wiedzy do leczenia.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Danuta Balicka-Burcz