Lekarze Lekarz medycyny pracy

Pani doktor to nie tylko lekarz medycyny ale i dusz. Potrafi zadbać o zdrowie pacjenta jak również wesprzeć go psychicznie, dodać mu sił do dalszej walki z chorobą a to w dzisiejszych czasach rzadkość.

lekarz Andrzej Gil-Wrzesiński

Anestezjolog, Lekarz medycyny ratunkowej

Oddział Skarżysko-Kamienna
Szpitalna 5
26-110 Skarżysko-Kamienna

Przyjechał do mojej 3-letniej córeczki jako dyżurny lekarz pogotowia ratunkowego.Przedstawił się i przywitał z małą.Córka miała 41st.gorączki,ktora mimo podawania 300mg efferalganu w czopkach spadała tylko o 0.4st. Bardzo dokładnie zbadał dziecko i okazało się,że to zapalenie gardła z ropnym nalotem na migdałkach i stąd taaaka wysoka temp. Wypisał Sumamed i doradził jeszcze zimne okłady aby wspomóc obniżenie gorączki.

dr Dorota Tomasiak

Nowogard

To lekarz na którego możesz zawsze liczyć. Zawsze, bo nawet po godzinach pracy. Dokładna ,rzetelna , uczciwa i serdeczna .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Emilia Majkut

ESKULAP
ul.Lwowska
22-100 Chełm

PANI DOKTOR JEST NAJLEPSZĄ LEKARKĄ Z JAKA MIAŁAM DO CZYNIENIA. JEST KOMPETENTNA , WYROZUMIAŁA , UPRZEJMA I PEŁNA EMPATII.
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Jacek Badzian

SP ZOZ Nieporęt
Nieporęt

Aby byli tylko tacy lekarze jak dr.Jacek Badzian to nie mielibyśmy na co narzekać ;-) Wspaniałe podejście do pacjenta i nikomu nie odmówi.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Agnieszka Boblewska

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Centrum Medyczne "SOPMED" Sp. z o.o.
81-756 Sopot

Wspaniała lekarka, poświęcajaca czas pacjentowi. Zawsze stara się doradzić i wysłuchuje pacjenta. Bardzo dobra lekarka.
Opinia dodana przez: Julia

Teresa Kasicz

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego w Nysie
48-300 Nysa

Polecam tą Panią 🥰 Kobieta o dobrym sercu ❤️ Wizyta u tej Pani przebiegła fachowo i sprawnie. Pozdrawiam 🥰
Opinia dodana przez: Adam93

Anna Janus-Łuczycka

Centrum Medicover KEN
Warszawa

Pani Doktor, uratowała mi życie swoją wiedzą i kompetencjami. Skierowała mnie na badania trafiając w 10. Dzięki czemu teraz żyję. Dziękuję
Opinia dodana przez: H.J

lekarz Grzegorz Biegański

Pediatra, Lekarz sportowy

ul. Władysława Stanisława Reymonta 17 A
60-791 Poznań

Wyjątkowy lekarz z ogromna wiedza medyczna z niesamowita intuicja co do stawiania diagnozy Bardzo skutecznie i skrupulatnie wprowadzający leki do leczenia pacjenta Fantastyczny lekarz o ogromnym sercu i poczuciu humoru posiada wyjątkowa cechę prawdziwego lekarza z powołania leczy i ratuje każdego swojego pacjenta do końca Ma bardzo duza cierpliwość i spokój Wiele lat temu uratował mojego dopiero co narodzonego jedynego syna poświęcając się lecząc go dzień i noc Uratował go ...
Opinia dodana przez: Beata Z. I Adrian Z.

lekarz Bartosz Sapilak

Prywatny Gabinet Lekarski
Sołtysowicka 30
51-168 Wrocław

Bardzo szybko zareagował na wezwanie.Już 1 1/2 godziny poźniej przyjechał na wizytę. Pacjent został gruntownie zbadany ,zdiagnozowany a zaordynowane leki zadziały jeszcze tego samego dnia . Dodać należy ,że wcześniej bezskutecznie - w czterech punktach -próbowałem wezwać lekarza na wizytę do starszego chorego -obcokrajowca.Dr Sapilak zareagował od razu. Chory i jego żona byli pod wrażeniem podkreślając niezwykłą uprzejmość,kulturę i zaangażowanie Doktora.

dr Agnieszka Laskowska

Lekarz rodzinny, Internista

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa

Znakomita doktor b kompetentna, konkretną i interesującą się swoimi pacjentami. Bardzo gorąco polecam panią doktor!!! Maria Zarzycka
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Tomasz Kałka

Przychodnia Specjalistyczna
3 Maja 64
28-300 Jędrzejów

Bardzo sympatyczny i miły lekarz. Poświęca dużo uwagi swoim pacjentom. Interesuje się ich zdrowiem.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Adam Muszer

Gabinet
Łuczników 32a
43-176 Gostyń

Zgadzam się z moim przedmówcą oby takich lekarzy było więcej jak Pan Doktor Muszer leczymy się z mężem u niego od lat zawsze ma czas dla pacjenta wysłucha pomoże jeżeli jest potrzeba skieruje na badania czy do specjalisty.

lekarz Zdzisław Goliński

Poradnia Terapia M. Kiełkiewicz -Spółka jawna
plac Korczaka 4/20
63-910 Miejska Górka

jest to po prostu lekarz dla ludzi: otwarty, zawsze pomocny a do tego przyjmuje z uśmiechem na twarzy:)

lekarz Irena Fibakiewicz-Dziuba

Wiejska 12
41-216 Sosnowiec

Wspaniała lekarka, rzeczowa i konkretna. Nie ma lepszego lekarza !

lekarz Anna Bazan

Prywatna Poradnia Lekarska
gen. Stefana Grota-Roweckiego 64
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry lekarz.pelna empatii.zaluje że nie ma pani doktor u nas w przychodni.Polecam wszystkim.Cieply i serdeczny lekarz.Pozdrawiam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Małgorzata Podhorska

Zwycięska 16a / 10
Wrocław

sympatyczna, miła, cierpliwa, wizyta jak relaks.

lekarz Andrzej Rudziński

Lekarz rodzinny, Pediatra

Piaskowa 4
62-041 Puszczykowo

Miałem nagły przypadek. zostałem z dzieckiem załatwiony profesjonalnie i z ulicy. Polecam.

lekarz Izabela Pajerska

34-400 Nowy Targ

Najlepszy lekarz na świecie pod każdym względem! Bardzo dobry specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Życzę każdej osobie leczyć się u takiego lekarza rodzinnego jak pani dr!
Opinia dodana przez: pacjentt

Piotr Buława

Kamienica Szlachecka

naprawdę świetny doktor.samo podejście do problemu pacjenta rewelacyjne.