Lekarze Lekarz medycyny pracy

Internista, Lekarz rodzinny

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Zdecydowanie polecam- ciepły, troskliwy, kompetentny profesjonalista . Wizyty domowe bez problemu można umówić.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Marlena Stachurska

PORTA MEDYK
ul. Stanisława Dubois 27
70-781 Szczecin

Leczy moich rodziców. Nie pozostawia pancjentów z problemami. Obowiązkowa , zaradna i oddana powołaniu. Więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Darek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Lekarz rodzinny
                                       lekarz Maria Pastucha

lekarz Maria Pastucha

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Lekarz godny zaufania. Pani doktor bardzo miła i życzliwa ,cierpliwie wysłucha pacjenta odpowie szczegółowo na zadawane pytania bez pospieszania i oznak poddenerwowania. Takich lekarzy w obecnej dobie bardzo trudno. Lekarz profesjonalny, służebny wobec pacjenta. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne GlivClinic
pl. Piłsudskiego 6/1A
Gliwice

Pani Doktor bardzo dobrze tłumaczy co bardzo uspokaja pacjenta , poświęca pacjentowi czas a to swiadczy o duzym profesjonalizmie.Polecam i dziekuje.

lekarz Anna Urbańska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Sikorskiego 8
09-300 Żuromin

Byłam na badaniu u Pani Doktor, bardzo dokładnie zostałam przebadana. Pani Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia. Pełen profesjonalizm. Oby więcej takich lekarzy. POLECAM
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Tomasz Zając

Barlickiego 3-5
55-080 Kąty Wrocławskie

Lekarz faktycznie zainteresowany pacjentem. W sytuacji duzo bardziej skoplikowanej niż standardowa potrafił szybko dostosowac się do sytuacji, zmieniać sposób leczenia, monitorowac. Bardzo miły i wyrozumiały również dla starszych osób. Polecam
Opinia dodana przez: bagiwo

lekarz Dorota Ziętecka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia w Łomazach
Małobrzeska 15
21-532 Łomazy

Polecam Panią doktor. Do dzieci to w ogóle ma super podejście. Kompetentna . Poświęca czas na badanie nie na zasadzie 5 min do widzenia. Dokładnie diagnozuje . W dzisiejszych czasach uważam ,że taki lekarz to skarb dla placówki. :)

lekarz Wojciech Popławski

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
ulica Al. Piłsudskiego 11
18-400 Łomża

Pan Wojciech jest moim lekarzem rodzinnym. To osoba o niezwykłej empatii, ciepła oraz wyrozumiała. Z najwyższym zaangażowaniem wysłuchuje objawów oraz udziela pomocy, a w razie potrzeby - przekierowuje do specjalistów. Jest to lekarz, przy którym "syndrom białego fartucha" całkowicie ustępuje :-) Bardzo polecam i dziękuję za dobroć oraz udane leczenie!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jolanta Gwardiak

Powiatowe Centrum Medyczne w Wołowie
Inwalidów Wojennych 26
Wołów

Wspaniała lekarz , która uratowała mi życie , jestem Jej bardzo wdzięczna , że w porę zdiagnozowała moją chorobę i skierowała na blok operacyjny w ostatnim momencie. Zawsze Pani Jola wspiera dobrym słowem i pomaga w problemach zdrowotnych. Super mieć Takiego lekarza w okolicy♥️🥰
Opinia dodana przez: Danusia Artynowicz
Pani Katarzyna Kuhn-Janczak jest super lekarką.U mnie wykryła arytmię serca i tym sposobem za wczasu można było wdrożyć leczenie.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Leszek Kuliga

Lekarz rodzinny, Internista

siemiradzkiego 4
Rzeszów

Naprawdę polecam. Zawsze znajdzie czas i nigdy nie odeśle spod drzwi. jak dotąd bardzo mi pomógł i na pewno będę się dalej u niego leczyć. polecam innym

lekarz Grażyna Szewczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Nankera 176 lok. 6
41-949 Piekary Śląskie

Wspaniały lekarz. Złota kobieta. Dobry człowiek. Swym podejściem życzliwością i cierpliwością zdobywa serca wielu pacjentów a dzieciaki ją uwielbiają. Polecam szczerze, ja już chyba z 20 lat do niej chodzę teraz moje dzieci. POLECAM!!! POLECAM!!! POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Nadiamk

lekarz Jarosław Konieczny

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zespół Poradni Specjalistycznych "MEDIS"
Grunwaldzka 2A.
63-740 Kobylin

Wspaniały lekarz! Grzeczny, miły , kochający swoją pracę i dzieci. Przede wszystkim ludzki. Potrafi w prosty sposób wyjaśnić leczenie i chorobę dziecka . Z całym szacunkiem 5+ dla pana Dr. Brakuje tak dobrych lekarzy jak pan Konieczny!

lekarz Iwona Przepióra

Przychodnia
Kilińskiego 28
27-200 Starachowice

Wspaniała lekarka. Bardzo kompetentna. Umie zawsze doradzić, jak radzić sobie w chorobie. Zawsze stara się pomóc.

lekarz Barbara Nowak

Praktyka Lekarza Rodzinnego Barbara Nowak
Sołtysowicka 56
51-168 Wrocław

Traktuje poważnie każdego pacjenta, poświęca tyle czasu ile jest konieczne. Podczas wizyty nie spieszy się, wszystko tłumaczy.

Andrzej Janaszewski

Zgierska 38a
91-059 Łódź

zdecydowanie polecam doktora Janaszewskiego

lekarz Ryszard Najbarowski

NZOZ "TK" RATOWNIK PORADNIA LEKARZA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH
KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO 36
32-700 Bochnia

Świetny lekarz :) Gorąco polecam wszystkim. Rzetelny, kompetentny i miły. Spokojnie przeprowadza badanie. Nie spiszy się. Oby więcej było takich lekarzy :)

lekarz Beata Gadek

ul. Syreny
07-410 Ostrołęka

Malo jest takich lekarzy jak Pani doktor Gadek......To jest lekarz z powolania i przede wszystkim wspanialy czlowiek.....TA Pani doktor jest ANIOŁEM !!!!!!

lekarz Anna Jaros-Urbaniak

Dermatolog, Lekarz medycyny pracy

Ośrodek Zdrowia
VI-wieków Bliżyna
26-120 Bliżyn

nie będzie kłamstwem jeśli napiszę, że leczy moja rodzinę od pokoleń, bo jest już na świecie 4 pokolenie, które ma pod swoją opieką. Zawsze w pracy, z wizytami domowymi nie ma problemu, Pani doktor zna sytuację materialna mojej rodziny, więc w razie możliwości wypisuje tańsze leki. Od znajomych lekarzy, wiem że bierze udział w licznych szkoleniach, a więc nie zatrzymała się na wykształceniu akademickim. Z pewnością polecę Panią doktor każdemu, ...

lekarz Paweł Rudek

Internista, Lekarz rodzinny

Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
32-043 Skała

Najlepszy lekarz rodzinny:)Polecam wizyty właśnie u Niego