Lekarze Lekarz orzecznik ZUS

lekarz Joanna Filipek

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Główna 63
Pruchna

Leczę u Pani doktor siebie i dzieci już od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam na jej diagnozie i zalecone zawsze leki były skuteczne. Polecam wszystkim :)

lekarz Marta Zuchniarz

Gminny Ośrodek Zdrowia
Wąwolnica
24-160 Wąwolnica

Pani doktor jest naprawdę rewelacyjna!!! Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

lekarz Grażyna Charzewska

Internista, Lekarz rodzinny

SERCE
Zebrzydowice

Bardzo dobry, pomocny lekarz, poświęca dużo czasu pacjentowi, szczegółowo i cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, świetnie dobiera leki, gorąco polecam.

lekarz Mariusz Maruszewski

72-300 Gryfice

Bardzo uprzejmy , cierpliwy o pogodnym charakterze człowiek. Jako lekarz podchodzi kompleksowo do pacjenta , wysłucha, wytłumaczy podpowie zażartuje. Z jego gabinetu od razu wychodzisz zdrowszy. Diagnozy trafne i leczenie skuteczne. Polecam
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Jadwiga Półchleb

Lekarz rodzinny, Anestezjolog

WIZYTY DOMOWE-dzieci ,dorośli,zaawansowane choroby nowotworowe
Szczecin

Pani Doktor pomogła już w mojej rodzinie w wyleczeniu mojego 3 letniego synka ,ma bardzo dobre podejście do dzieci i dorosłych rodziców .Leczy także moich rodziców .Wiele jej zawdzięczamy gdyż bardzo pomaga przezwyciężyć ciężką chorobę nowotworową mojego taty,jest cierpliwa ,pogodna i zna się na leczeniu silnego bólu przy nowotworze.Dziękujemy!

lekarz Daria Dziechcińska

Lekarz rodzinny

Przychodnia Specjalistyczna nr.10 "ZZM"
3-go Maja 89
41-800 Zabrze

Wystawiłem wszędzie 5 a tak na prawdę powinienem 6. Pełny profesjonalizm , bardzo miła , kompetentna i ma naprawdę dużą wiedzę . Mimo że jest lekarzem młodego pokolenia to niektórzy starsi lekarze mogliby się od Niej wiele nauczyć. Jest to lekarz , który zmienia smutne oblicze Polskiej Służby Zdrowia .Dodatkowy plus za specyficzną urodę

lekarz Anna Misiukiewicz-Wójcik

Lekarz rodzinny

Gminne Centrum Zdrowia Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Olsztynku
11-015 Olsztynek

Wspaniała lekarka. Zawsze trafiona diagnoza, a przy tym empatyczne podejście do pacjenta. Pani doktor jest pediatrą mojego syna od 3 lat.
Opinia dodana przez: Agnieszka Światłowska
Polecam Pana Doktora! Bardzo kompetentny Lekarz przez duże L, który stawia trafne diagnozy. Jako jeden z nielicznych wystawia skierowania na kompleksowe badania. Cieszę się, że mogę się leczyć u takiego Profesjonalisty!

lekarz Małgorzata Czerwonka

27-600 Kazanów

Bardzo lubię panią doktor chodzę z dziećmi od 4 lat i nigdy się nie zawiodłam.Wszystko wytłumaczy ,dopóki nie ma potrzeby nie daje antybiotyków i chętnie udzieli rady przez telefon.

Sebastian Małek

Lekarz rodzinny, Dietetyk

Klinika Profmedica
61-719

Pan Doktor Sebastian Małek jest osobą miłą ,otwartą i przede wszystkim z ogromną wiedzą ,rzetelnością i pełnym profesjonalizmem. Od samego początku usłyszałam od Pana Doktora ,że to tak naprawdę nie odchudzanie a zmiana złych nawyków żywieniowych ,że to jest nauka zdrowego i racjonalnego odżywiania. Jestem bardzo zadowolona z efektów -12 kg mniej w ciągu niecałych trzech m-cy .Dieta jest tak dobrana, że się je to, co się lubi i chudnie, ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
Wspaniała Pani Doktor , trafnie zdiagnozowała chorobę mego synka- przez co skróciła się moja wędrówka po lekarzach, do tego cierpliwa , uprzejma , kompetentna , jestem Jej ogromnie wdzięczna.Joanna K.

lekarz Beata Wojnicz

" Przy Belmie"
Łochowska 69
Bydgoszcz

Pani Wojnicz to prawdziwy lekarz z powołania.

lek. med. Ewa Koźmińska-Badr

Przychodnia "Twoje Zdrowie"

Pani dr Ewa jest lekarzem na "6'. Zawsze poświęca mojej osobie tyle czasu, iż czuję się bardzo ważna i jakoś wyróżniona. To samo mówią inni Jej pacjenci. Nigdy nie zdarzyło się, aby diagnoza pani dr była niepoprawna. Zawsze bardzo szybko "stawia na nogi". Myślę, że to Jej spokój, skupienie i oczywiście najwyższy profesjonalizm. Może uśmiech i miły sposób bycia nie są najważniejsze w gabinecie lekarskim, ale u pani dr Ewy ...
Opinia dodana przez: Ewa

Marzena Staniec-Gajos

Internista, Lekarz rodzinny

“Centrum Medyczne-Nowa Huta” Sp. z o.o.
30-969 Kraków

Bardzo kompetentna i mila Pani doktor. Zaraz na pierwszej wizycie dobrała mi prawidłowe leki a miałam z nimi wielki problem
Opinia dodana przez: Barbara

Katarzyna Scharoch-Kołodziejczyk

Gabinet Lekarski.
59-241 Legnickie Pole

Pani doktor to wyjątkowo dobry lekarz, pomaga stawiając trafne diagnozy i dobrze leczy, jest niezwykle empatyczna.

Augusta Kulbiej

Gabinet Lekarski
71-004

Pediatra jakiego ze swieca szukac, Pani Doktor pomogla mojemu synkowi ktory cierpial na zaparcia jestesmy w trakcie leczenia i sa ogromne postępy. Mieszkam w Danii i tutaj nikt nie potrafil pomóc mojemu synkowi dlatego tak doceniam to że mogę liczyć na fachową pomoc i w razie potrzeby jesteśmy w stałym kontakcie meilowym. Bardzo polecam wszystkim to wspaniały lekarz!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Mariusz Selke

ul. Juliusza Słowackiego 7
82-300 Elbląg

Polecam, najlepszy lekarz w Elblągu, od wszystkiego. Niby 15 minut na pacjenta, ale często i godzinę poświęci, nigdy nie pośpiesza i dokładnie bada/określa stan chorego. Wszystko wytłumaczy, lekarz z prawdziwego zdarzenia, a nie "konował".
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jerzy Fułek

Internista, Diabetolog

Kwiatowa 40
Ząbkowice Śląskie

O tym jak zaangażowany i rzetelny jest dr Fułek przekonałam się nie raz. Gdy wydawało mi się, że idę „tylko po skierowanie do lekarza rodzinnego” – okazało się niejednokrotnie, że pan doktor sam był w stanie rozwiązać problem i pokierować procesem leczniczym. Zawsze chętny żeby pomóc a świetny kontakt i cierpliwość do moich dziadków już miał na wiele lat wcześniej niż został specjalistą geriatrii. Zdecydowanie godny polecenia i podziwu za ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Małgorzata Flak

ulica Wróblewskiego
24-100 Puławy

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Pani dr zawsze stawia trafne diagnozy i stosuje bardzo dobre leczenie. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Jesteśmy cała rodziną zapisani do niej bo jest zarówno lekarzem rodzinnym jak i pediatrą. Ufam Pani Doktor i uważam , że jesteśmy w bardzo dobrych rękach...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Monika Ostrowska-Kasprzak

Cegielnia 4A
11-400 Kętrzyn

Po prostu tak jak powinno być , nic dodać nic ująć Trafna diagnoza, miłe i grzeczne podejście do pacjenta Tak trzymać pani doktor 👍👍😎 Janusz G
Opinia dodana przez: Janusz Gierach