Lekarze Lekarz orzecznik ZUS

Ewa Markowska

Lekarz medycyny pracy

Stalowa 16a
Warszawa

Lekarka bardzo kompetentna, cierpliwa, wynikliwie przeprowadzająca wywiad. Bardzo uprzejma i z poczuciem humoru. Polecam.

lekarz Regina Kozyrek

Lekarz medycyny pracy, Internista

ul. Borowej Góry 7
01-354 Warszawa

super lekarz !!!!!!!!!!!!!! Bardzo mi pomogła w moich problemach zdrowotnych. Dziś trudno o takiego lekarza

lekarz Elżbieta Ługowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Wyjątek w dzisiejszej służbie zdrowia! LEKARZ! PACJENT CZUJE, ŻE JEST DLA NIEJ NAJWAŻNIEJSZY. Bardzo dokładna. Patrzy kompleksowo na pacjenta.

lekarz Andrzej Bińczycki

Kasztanowa 1
62-025 Gułtowy

Wyrazy uznania i podziękowania dla lekarza p. Andrzeja Bińczyckiego - laryngologa pracującego w MCZ Lubin. Lekarz młody, lecz bardzo skuteczny, ambitny, rzeczowy, uprzejmy,podchodzi do pacjenta w sposób profesjonalny. Jestem żywym dowodem swojej przypadłości a mianowicie -bardzo silnych, długotrwałych, dokuczliwych swędzeń uszów. Żeby nie skłamać przez około 7 lat chodziłam na wizyty do różnych laryngologów i na Fundusz Zdrowia oraz prywatnie. Mogłoby się wydawać, że to żadna choroba, ale proszę mi ...
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Adam Rupaszewski

Krapkowicka 25 lok. 3
47-200 Poborszów

super lekarz, spokojny i zawsze wie jak pomóc
Opinia dodana przez: pcv85

lekarz Elżbieta Zarzycka

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKA" Usługi Medyczne Sp. z o.o. - Filia: Szczecin ul. Staromłyńska
Staromłyńska 21/26
70-561 Szczecin

Pani Elżbieta jest bardzo porządnym lekarzem, podchodzi do pacjenta indywidualnie, okazując troskę i szacunek. Takich lekarzy potrzeba więcej.

lekarz Izabela Bolczyk

Internista, Lekarz rodzinny

59-820 Leśna

Wspaniala doktor, szkoda tylko ze uciekla do Warszawy.Brakuje Jej w Leśnej.Mamy nadzieje ze wroci.Zyczymy sobie tego.Ale mimo to na telefon tez potrafi poradzic. Zlota Kobieta.Pa,pa Pani doktor.

Małgorzata Kozioł

Lekarz rodzinny, Pediatra

37-450 Stalowa Wola

Pani Małgorzata Kozioł jest wspaniałą lekarką. Zaczęłam się u niej leczyć może od 3 roku życia. I przez cały ten okres Pani doktor była bardzo uprzejma, zawsze poważnie podchodziła do każdego problemu i zawsze mnie wyleczyła z każdej choroby, dała skierowanie jeśli było to potrzebne. Naprawdę polecam.

lekarz Adam Potocki

Łubno,Wałdowo,
Miastko

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Polecam!!!

lekarz Henryk Kokot

Koszalin

To lekarz starej daty. Nie pracuje na komputerze, ale widzi pacjenta. Jest już emerytem ale pracuje w Koszalinie w przychodni na św. Wojciecha. Pozdrawiam, pacjent.

lekarz Zbigniew Garbiec

Internista, Lekarz medycyny pracy

Okrężna 1
56-500 Syców

Lekarz dokładny, porządny, dbający o zdrowie pacjentów. Wykazuje się łagodnością i cierpliwością. Polecam, Jan W. Syców
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Iwona Giza

Polna 7b/1
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Rynek lekarzy w Ostrowcu Św, jest bogaty,ale prawdziwym brylantem jest lekarz p.I.Giza.Bardzo ale to bardzo sympatyczna,kontaktowa i kulturalna osoba.Podziwiam u Niej rzadką cechę,że widzi pacjenta jako człowieka a nie tylko jego chorobę.Jedynym mankamentem Pani doktor jest to,że bardzo trudno dostać się do Niej na konsultację.Życzmy służbie zdrowia ,tylko takich lekarzy jak Pani Iwona Giza.

lekarz Maciej Smoła

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Promykowa 4
62-200 Gniezno

bardzo dobry lekarz polecam jako pediatre i lekarza medycyny pracy

dr Wojciech Wądołowski

Wiejski Ośrodek Zdrowia
Złotej Jesieni 1
05-540 Zalesie Górne

Bardzo wnikliwy lekarz, bardzo dobry organizator pracy personelu medycznego( Jest Szefem Ośrodka). Empatyczny i zawsze do dyspozycji pacjentów.W tym Ośrodku nie ma krzyków i bałaganu. Jest życzliwość i pomoc. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowo pozytywny stosunek Pana Doktora do Seniorów, wiem o tym dobrze, bo opiekował się moją Mamą. Wszyscy jesteśmy Jego pacjentami. Polecam dra Wądołowskiego.

dr Małgorzata Rakus

,, Gin-Med "
ulica Siewna 2
15-183 Białystok

Zgadzam się z opinia "anonima". Taki lekarz zdarza się niezwykle rzadko - empatyczny, dbający o dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Joanna
Jest bardzo dobrą lekarką .Każdy ma czasem gorsze dni ale Pani doktor choć czasem już widać znużenie i przemęczenie stara się zawsze z poświęceniem wykonywać swoją pracę.Pamiętam jak mój starszy syn będąc dzieckiem non stop chorował 24-12 byłam na wizycie wtedy Pani doktor na odchodne wręczyła mi numer swojej komórki i kazała dzwonić do siebie (w czasie świąt) z informacją o stanie zdrowiamojego syna .... zależy Jej na zdrowiu każdego ...

lekarz Krystyna Malecka

Internista, Lekarz sądowy

ABCD
Aleje Jerozolimskie 123
Warszawa

Najbardziej kompetentna pani doktor jaką do tej pory spotkałam. Potrafi wysłuchać pacjenta, jest miła i cierpliwa a ponadto bardzo rzeczowa i pomocna. Przepisane leki mi pomogły
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Przemysław Bejga

Internista, Lekarz rodzinny

Takiego Doktora to cała Polska może zazdrościć, zawsze wysłucha i kompleksowo zbada i dobierze odpowiednie leczenie, DZIĘKUJĘ

lekarz Paweł Andrzejczak

Przychodnia.
Skalmierzycka 1
62-800 Kalisz

odpowiednie podejście do chorego wytłumaczenie na czym polega jego schorzenie i odpowiednie leczenie . Czego wielu absolwetom Akademii Medycznej brakuje , nie każdy kto skończył medycyne wydział lekarski powinien zostać lekarzem . Dr Anrzejczak skończył Akademie Medyczną z wórurznieniem i nie musi uciekać na zachód.
Opinia dodana przez: Lech

lekarz Robert Jaskowiak

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - Filia w Lublinie
ulica Lotnisko Radawiec
21-030 Motycz

Bardzo porządny anastezjolog, chociaż jak mówi, że "robił to już ze dwa razy" , to śmiało można przy nim "iść pod nóż". Pozdrawiam i dziękuję. Kuć Jerzy.
Opinia dodana przez: Jerzy Kuć