Lekarze Lekarz rodzinny

dr Magdalena Borkowska

zoz
87-890 Lubraniec

Moim zdaniem najlepszy pediatra, napewno z powołania. Bardzo delikatna dla dzieci, bez problemu kieruje do specjalisty, czy na badania, zawsze miła i pełna empatii, udziela także konsultacji telefonicznych, zawsze znajdzie czas dla "małego pacjenta", nawet w przypadku długiej kolejki w przychodni. Jedyny minus, dostać się na wizytę do niej = konieczność koczowania od 5 rano pod Ośrodkiem zdrowia, w celu rejestracji, po prostu wszyscy chcą leczyć się u niej (jest ...

lekarz Agnieszka Ossowska-Piskorska

SUNMED
Pelplińska 139
85-794 Bydgoszcz

Bardzo rzetelne badanie, uważne słuchanie pacjenta, niezwykła uprzejmość, świetny kontakt z dziećmi, jestem pod dużym wrażeniem

lekarz Krystyna Kmita-Żukrowska

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Oddział Ratunkowy
Nysa

Bardzo kompetentna Pani lekarz, właściwa osoba ma właściwym miejscu !!! Zachowując zimno krew zawsze !!! Działająca fachowym czynem z ogromną sympatia i serdecznoscia ! Życzymy sobie tylko takich wirtuozow leczenia... serdeczne podziękowania dla tej Pani lekarz za zaangażowanie i serce włożone w swoją pracę. Również powodzenia w dalszej karierze zawodowej !!! Powinniśmy być dumni, iż Nasz szpital ma w swoich kręgach takich lekarzy będących centralnym sercem w ciągle bijacych murach ...
Opinia dodana przez: Maja

dr Ewa Wozniak

47-400 Racibórz

Jest dobrym lekarzem, nawet potrafi poświęcić swój czas, tylko jest jedna wada, bardzo dużo chodzi pacjentów do tej wspaniałej pani doktór. Z poważaniem pacjentka

Grażyna Pawlak

Narutowicza 3
Chorzów

Pani Pawlak jest wspaniałym lekarzem i uroczą osobą. Bardzo cenię dr Pawlak za to, że zawsze cierpliwie wysłucha, a przy tym jest zaangażowana, empatyczna, życzliwa i kompetentna. Serdecznie mogę polecić dr Pawlak jako lekarza. Zawsze lubię wracać do Pani Doktor. :)
Opinia dodana przez: Iga

Danuta Nikiel-Czekała

NZOZ LOTNICZA
Lotnicza
Piła

Tylko takich lekarzy na swojej drodze życia - Każdemu życzę. Uczynna, kompetentna, wrażliwa, serdeczna osoba. Wykraczająca poza swoje obowiązki - co niestety to już ginący odruch ludzki. Nigdy się na niej nie zawiodłem - solidność w każdym calu = PROFESJA!!!
Opinia dodana przez: lech

lekarz Agnieszka Krawczyk-Kubisiak

Przychodnia.
Skalmierzycka 1
62-800 Kalisz

Najbardziej sympatyczna lekarka jaką spotkałem dotychczas. Bardzo angażuje się w rozwiązywaniu każdego zgłaszanego problemu. Pacjenci ją uwielbiają.
Opinia dodana przez: paand

dr Ewa Machuderska-Czerwik

Internista, Lekarz rodzinny

OPTIMA
działkowiczów 20
42-240

Bardzo dobry lekarz wsłuchuje się w to co mówi pacjent .Bardzo życzliwa i troskliwa .Polecam jej gabinet

lekarz Barbara Frejlich

Internista, Lekarz medycyny pracy

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam poprostu z powołaniem, wysłucha nie spieszy się pomaga doradza Anioł naprawdę gdyby wszyscy tacy byli... Świat i służba zdrowia była by najlepsza. Dziękuje za wszystko
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jolanta Laudańska-Łukowicz

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "Poradnia Dla Kobiet" W. Genge i W. Drozd Lekarze - Spółka Partnerska
Jana Bażyńskiego 2
82-300 Elbląg

Korzystam z usług Pani doktor jako lekarza rodzinnego od ponad 25 lat. Cenię za to, że jeśli trzeba, bez problemu wystawia skierowania na badania oraz do specjalistów, z drugiej strony stara się leczyć infekcje nie wykorzystując antybiotyki, chyba że są niezbędne. Na razie nie zawiodłem się.

dr Łukasz Pluta

Centrum Lekarskie "ALFA"
ul. Grażyny 9
Bielsko-Biała

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz, ma podejście do dzieci. Zawsze o niego pytam jeśli nie mogę dostać się do dr Ząbka. Konkretny, uprzejmy, ma dobre podejście do dzieciaczków zarówno tych maleńkich, jak i tych dużych :) Wysłuchuje do końca, poradzi, nie "wygania" z gabinetu, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Mieczysław Kuzicki

Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie NZOZ
66-400 Gorzów Wielkopolski

Moje pełne uznanie. Polecam z całkowitym moim zaufaniem pana Doktora Mieczysława Kuzickiego. Dolegliwość u mnie rozpoznał z pełnym znawstwem swojego zawodu. Dziękuję panie Doktorze. Stan Kor
Opinia dodana przez: Stanisław Kornas

lekarz Anna Herubin

lekarz Jolanta Kaszuba

REMEDIUM
Ks.Janusza 1
18-400 Łomża

Jest dobrym i miłym lekarzem POLECAM zdecydowanie poświecą dużo czasu pacjentowi interesuje się pacjentem zaufanie 100%

lekarz Małgorzata Swadźba

Internista, Lekarz rodzinny

Szczawno-Zdrój

Bardzo dobry,uprzejmy i warty polecenia tym ktorzy szukają dobrego lekarza.

lekarz Anna Kędzierska

N ZOZ "DOKTOR"
Pielęgniarska 13
85-790 Bydgoszcz

BARDZO KOMPETENTNA I ZAINTERESOWANA PACJENTEM LEKARKA.

lekarz Halina Lipnicka-Cupiał

Przychodnia Piaskowa-Góra
58-304 Wałbrzych

Doktor Halina Lipnicka-Cupiał jest bardzo miła dla pacjętów,tłumaczy przebieg leczenia,ma wystarczająco dużo czasu dla pacjetów,kazdego wita z usmiechem.Ogólnie jest to lekarz kturego śmiało można polecic innym.
Opinia dodana przez: miklassylwia

dr Elżbieta Kędzior-Caban

"CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Staszica 17a
38-200 Jasło

Bardzo profesjonalna doktorka, sympatyczna i przemila.JEDYNY lekarz przed ktorego wizyta sie nie stresuje
Opinia dodana przez: lola

Sylwia Raczko-Kuszilek

Fizjoterapeuta, Lekarz rodzinny

NZOZ „Nasz Lekarz”
87-100 Toruń

Leczę się u p. Doktor od kilkunastu lat. Jest wyjątkowa pod każdym względem. Kompetencja połączona z wyjątkowym podejściem do pacjenta, humor i ciepło powoduje, że wizyta lekarska jest przyjemnością. Polecam każdemu takiego lekarza.
Opinia dodana przez: sławomir