Lekarze Lekarz rodzinny

lekarz Zbigniew Okoń

Przychodnia Lekarska Szombierki w Bytomiu
ul. Orzegowska 52A
41-902 Bytom

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Dokładnie wyjaśnia istotę choroby , poświęca wystarczającą ilość czasu, uprzejmy , dbający o pacjenta . Oby takich lekarzy było więcej.

lekarz Beata Nowicka-Kryca

Poradnia Pediatryczna
Z. Kossak-Szczuckiej 36
40-555 Katowice

Pani doktor jest najlepsza . zawsze trafiona diagnoza , odpowiednio dobrane leki , świetne podejście .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Grzegorz Janikowski

Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Współczesny dr Judym gorąco polecam.najlepszy lekarz jakiego poznałam w moim 60 letnim życiu.barfzo pomocny dla pacjentów.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Zofia Oko-Sarnowska

Internista, Kardiolog

Św. Trójcy 2 A/1
61-478 Poznań

Zaangażowanie, wnikliwość, takt i szacunek dla pacjenta, cierpliwość w wyjaśniani wszelkich wątpliwości. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Zbigniew Kasprzak

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "SKARBOWA" Sp. z o.o.
ulica Skarbowa 3
64-100 Leszno

Prawdziwy lekarz rodzinny. Zawsze cierpliwy, empatyczny. Nie spieszy się podczas wizyty. Mamy pełne zaufanie do Pana doktora. Polecamy

lekarz Danuta Skoczyńska-Olejarczyk

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Lekarz z powołania a do tego przemiła i ciepła osoba. Cała moja rodzina jest pod opieką Pani doktor już od 8 lat. Diagnozy trafne. Antybiotyk tylko kiedy bezspornie niezbędny. Fachowiec w każdym calu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Karolina Korycka-Turuk

ulica Reymonta 21B
21-500 Biała Podlaska

Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek. Pani doktor jest skromna , miła i kompetentna. Polecam
Opinia dodana przez: przypadkowa pacjentka

lekarz Hanna Ziętkowska

Gajowa 64a/159
15-794 Białystok

bardzo kompetentna osoba, trafione rozpoznania sympatyczna, przemiła , kontaktowa i co bardzo ważne świetnie organizuje swoją pracę - nie trzeba siedzieć godzinami pod gabinetem

lekarz Izabela Zmarzły-Prokop

Ogrodowa 18b
28-300 Jędrzejów

Jestem bardzo zadowolony z podejścia do pacjenta,kompetencja,fachowość.Nigdy nie odmawia pomocy nawet kosztem swojego czasu.
Opinia dodana przez: Pawel

lekarz Zygmunt Ciepłucha

Kilińskiego Jana 210
93-106 Łódź

Pan doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym lekarzem, profesjonalistą, każdemu poświęca swój cenny czas, mam zaufanie do jego kompetencji ( bardzo dobrze leczył moją babcię0 teraz mo

lekarz Jakub May

PRZYCHODNIA LEKARSKA FAMILIA
ADAMA MICKIEWICZA 8A
63-930 Jutrosin

Widać, że jest to lekarz z pasji, który słucha pacjenta i chce mu pomóc a nie tylko dać skierowanie i mieć spokój.

lekarz Natalia Czerwińska

Prywatny Gabinet Lekarski
Hubalczyków 11 lok. 2A
09-409 Płock

Bardzo dobry lekarz miła i uprzejma oraz sympatyczna .Jest niezawodnym specjalistą.Bsrdzo żałuję że odeszła z przychodni Prowita.Zawsxe tak jest ,że dobry i znający się lekarz odchodzi a zostają niechciani którzy pracują po znajomości . pozdrawiaml

lekarz Urszula Stanclik

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Opolska 30B
49-100 Niemodlin

Już parę dobrych lat leczę się u Pani doktor.Zna się na rzeczy,jest miła i dokładnie wysłucha pacjenta z jakim problemem przyszedł.Polecam ją z całego serca 🙂
Opinia dodana przez: Elżbieta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog
                                       lek. med. Paulina Bożek

lek. med. Paulina Bożek

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Gabinet prywatny
Braci Załuskich 7
Warszawa

Bardzo polecam Panią dr Paulinę Bożek, trafiliśmy po długich poszukiwaniach skutecznego leczenia trądziku u syna, u Pani dr mieliśmy przedstawione więcej niż jedno rozwiązanie do podjęcia decyzji czy leczenie zewnętrzne czy wewnętrzne bez nacisku na wybraną metodę. Pani dr regularnie zleca badania, aby mieć kontrolę nad dawkami leków. Profesjonalnie, cierpliwie i bardzo miło. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata R.

lekarz Anna Komar

Nowodworska 53B
Wrocław

Pani Anna jest lekarzem z powołania. Nie ma już takich lekarzy w obecnych czasach. Jest młodą osobą, ale bardzo doświadczoną, wyrozumiałą i słuchająca pacjenta. Po kilku latach bycia pacjentem u Pani Anny Komar, mocno polecam dziękuję Pani Doktor za pomoc.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Jarosław Borowicz

Internista, Neurolog

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
Węgierska 21
38-300 Gorlice

Bardzo dokładny lekarz.O wszystko wypytał,bardzo miły,uprzejmy,grzeczny,szybko uzupełnia dokumenty,kompetentny,pytał o hisorie choroby,szczegółowo wyjaśniał,odpowiadał na kazde moje pytanie i był bardzo cierpliwy w tłumaczeniu takiemu laikowi jak ja.Polecam go wszystkim,którzy potrzebują fachowej pomocy,dla mnie to lekarz numer 1.Pierwszy raz trafiłam na tak miłego i ludzkiego doktora.Rozmowa z nim była jak z dobrym znajomym.Bardzo jestem zadowolona z wizyty.Jeszcze raz wszystkim polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Tomasz Jesionowski

Zbulitowska 40
Radzyń Podlaski

Wspaniały lekarz, najlepszy pediatra w powiecie radzyńskim i nie tylko, kocha dzieci, poświęca dużo czasu na badanie, nigdy się nie śpieszy, tłumaczy bardzo dokładnie przebieg choroby i działanie leków. Bardzo kompetentny, z poczuciem humoru, moje dzieci gdy były młodsze nigdy nie chciały słuchać o innym lekarzu, polecam wszystkim, którym chorują dzieci albo potrzebują konsultacji, ja mam o Nim jak najlepsze zdanie i przede wszystkim ufam temu Człowiekowi, zawsze pomógł moim ...
Opinia dodana przez: renata zien

Małgorzata Kram

ul. Szafera 24a
Szczecin

Bardzo dobry lekarz, ciepły i kompetentny. Prawdziwa lekarz rodzinna.Nie skąpi na wypisywaniu skierowań.

dr Krzysztof Tuszyński

Lekarz medycyny pracy

Poznań

Bardzo dobry,doświadczony lekarz.Cierpliwy,poświęca pacjentowi dużo czasu,jest bardzo ciepły i uprzejmy.
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Jadwiga Kobielska

Lekarz medycyny pracy

Hipokrates
Os.Marysienki 25
Poznań

Polecam serdecznie wizytę u Pani dr Kobielskiej. Przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy zgłosiłem się do Pani doktor, jako że jest Ona lekarzem medycyny pracy. Bardzo zaskoczyło mnie to, że tak skrupulatnie mnie przebadała, zważywszy na to, że wszyscy moi koledzy mieli praktycznie od razu wydawane zaświadczenie. Drugi raz u Pani doktor byłem po zaświadczenie o braku przeciwwskazań do rozpoczęcia studiów na wydziale aktorskim. Również bardzo dokładnie mnie przebadano. Szczególnie ...
Opinia dodana przez: Michał