Lekarze Internista internista lekarz-rodzinny internista

lekarz Krzysztof Charemski

Internista, Kardiolog

Dożynkowa 83
10-846 Olsztyn

W tym roku mija 15 lat mego leczenia kardiologicznego u Pana doktora. Nie mam żadnych krytycznych uwag. 15 lat to kawał życia, życia, które zawdzięczam m/inn. dr Charemskiemu. To najlepszy wyznacznik Jego kompetencji i skuteczności. Wszystkie "gwiazdeczki", oprócz, "Zaufanie i kompetencje" mają drugorzędne znaczenie.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Barbara Bilińska

Kolejowa 11
62-510 Konin

Znam dwoje lekarzy, którym wierzę - to lekarz rodzinny Pani Barbara i chirurg Pan Tomasz. Gdybym kilkanaście lat temu słuchał Pani Barbary to nie poznałbym Pana Tomasza.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Wiesława Mathea-Dobrzyńska

Diabetolog, Internista

SANITAS
ul. Dworcowa 110 Bydgoszcz
Bydgoszcz

Pani bardzo kompetentna, sympatyczna, z detalami i bez pośpiechu objaśnia wszystko i bez zniecierpliwienia odpowiada na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolony z wizyt, leczenie daje rezultaty, polecam.

Ewa Gaczkowska

Internista, Lekarz rodzinny

Najlepszy lekarz w Skierniewicach i okolicy. Atmosfera wizyty - rewelacyjna, bez stresowa. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Jolanta Opinia

lekarz Wioletta Kubiak-Berlińska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Ambulatorium z Izbą Chorych
9-go Maja
98-100 Łask

……...fvsdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddrw

dr n. med. Adam Rozewicz

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Trafiłam przez przypadek do najlepszego lekarza rodzinnego jakiego znam. Można pisać o tym lekarzu tylko w samych superlatywach a i tak to za mało. Ogromna wiedza, profesjonalizm, podejście do każdego pacjenta, empatia i tak można pisać w nieskończoność. Cudowny człowiek. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Plewnia

lekarz Tomasz Makowski

Internista, Lekarz rodzinny

Wizyta u lekarza z wyniakmi tsh 4.2, mowilam ze staram się o ciaze i czy nie powinnam zacząć przyjmować leków, doktor powiedzial ze tsh w normie, nie trzeba leków. Zaciazylam i poroniłam, moja ginekolog prowadząca jak zobaczyła ten wynik od razu przepisala leki i powiedziała że o połowę powinny być mniejsze, że nie rozumie jak lekarz mógł dopuścić się takiego zaniedbania.
Opinia dodana przez: Sebastian

dr n. med. Jolanta Poźniak

Lekarz rodzinny, Internista

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin

Doktor Pozniak Jolanta najwspanialsza osoba ,którą mogłam spotkać na swojej drodze w życiu...Piękna uroda ale piękniejsze ma jeszcze serce i duszę
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Agnieszka Król-Krawczyk

Gabinet
Lublin

Wspaniała lekarka godna polecenia, bardzo życzliwa, szczegółowo dopytuje o objawy, wykazuje ogromne zainteresowanie pacjentem i chęć pomocy, kieruje na dodatkowe badania, wszystko tłumaczy i skutecznie leczy. Ja trafiłam do Pani Dr przypadkiem ale okazała się świetnym kompetentnym i bardzo zaangażowanym lekarzem a w dzisiejszych czasach trudno takiego lek. znaleźć. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Grybowski

Praxis
72-200 Nowogard

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Wysłucha, dopyta i wytłumaczy. Jest uprzejmy i uśmiechnięty. Trafnie diagnozuje i podejmuje leczenie.

dr n. med. Barbara Lenkiewicz-Osmulska

Szpital
Jana Pawła II 2
41-100 Siemianowice Śląskie

Bardzo dobra lekarka. Duża wiedza, kto się u niej leczy ma szczęście. Jest dobrym diagnostą. Polecam
Opinia dodana przez: Były pacjent

lekarz Paweł Sikora

PULS
Osiedle Jagiellońskie 51-53
64-000 Kościan

Lekarz godny polecenia dobre podejście do pacjenta ,ogromna wiedza naukowa. Rzetelny sumienny a przede wszystkim obowiązkowy.

Mirosław Bołzan

Lekarz rodzinny, RTG

Przemysłowa 2
Czarnków

Bardzo dobry internista, kompetentny i znający się na rzeczy. Z całą pewnością osoba godna polecenia, a przy tym zabawna i uśmiechnięta.

Joanna Tomala-Jarosz

NZOZ Remedium
Górnicza 14A
43-251

Wspaniała kobieta i lekarka! Jeszcze nigdy się nie zawiodłam, życzliwa i kompetentna, solidnie podchodzi do pacjenta i jego choroby (nie lekceważy żadnych dolegliwości). Ja osobiście jej w pełni zaufałam i polecam każdemu.

lekarz Krystyna Czaja

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TLK MED
ulica Cystersów 16
31-553 Kraków

Znakomity lekarz, ktory widząc mnie po 2 latach od poprzedniej wizyty kojarzył z czym przychodzilem, gdzie mieszkam, ze mam córeczkę itd. Wizyta trwa długo bo lekarz nie załatwia pacjeta jak numerka do odchaczenia ale dokładnie wykonuje swoją pracę. Niestety nie przyjmuje już e mojej przychodni więc chyba zmienię przychodnię.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Anna Pańkowska

Centrum Medyczne IPS Filia Nr 1
ul Korzona 111
03-571 Warszawa

Pani dr Pańkowska co za bzdurne przepisy w przychodni, że nie można się zarejestrować na wizytę na inny dzień , NFZ mówi ,że takich przepisów nie ma i można się zarejestrować z jakimś wyprzedzeniem , nie zasłaniamy się pandemią bo to bzdura
Opinia dodana przez: ELŻBIETA
{'id': 21150, 'name': u'\u0141ask'} Internista
                                       lek. med. Tomasz Misztalski

lek. med. Tomasz Misztalski

Columna Medica
Wakacyjna 8
98-100 Łask

Bardzo dobry lekarz. Leczył moich rodziców ponad dwadzieścia lat. Zawsze wykazywał się kompetencją, zrozumieniem i cierpliwością. Gdy rodzice nie mogli już chodzić, wizyty domowe nie były dla Pana doktora problem. Dzięki niemu tato dożył 96 lat, a mama jeszcze więcej. Polecam
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Romuald Tomaszek

Piłsudskiego 5/11
12-100 Szczytno

Rzadko można to powiedzieć, ale w tym wypadku - lekarz naprawdę godny polecenia. Nie robi problemów z wydawaniem skierowań, słucha pacjenta, i jego postawa(zawsze spokojny i nie traktuje pacjentów z góry) jest wręcz uderzająca, czego nie mogę powiedzieć o kilku innych lekarzach z którymi miałem kontakt :)
Opinia dodana przez: Michał

Bogdan Kański

Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska Bogdan Kański Ośrodek Zdrowia
76-032

Bardzo dobry kompetentny lekarz. Dzięki niemu diagnoza ruszyła z kopyta. Skierował mnie na badania, które w końcu dały obraz co mi jest. Dostałam skierowanie do odpowiedniego specjalisty i leczę się.
Opinia dodana przez: cierpiaca

lekarz Stanisław Kobiałkowski

Pediatra, Internista

os. Staszica 6 lok. 6
64-510 Wronki

wg mnie dr poświęcił mi tyle czasu ile potrzeba, ze też wytrzymał z takim marudą i gderą jak ja. Ekspresem wykonał badania i pokazał na monitorze. Ślepy jestem od 6 lat. Stałem się zgryzliwy i kłótliwy. W sumie jak na mój wiek to nic nadzwyczajnego.
Opinia dodana przez: Andrzej