Lekarze Ortodonta stomatolog ortodonta ortodonta

Elżbieta Drużyńska-Gucze

Ortodonta, Stomatolog

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.c. Elżbieta i Paweł Gucze
Łużycka 7
41-218 Sosnowiec

Pani doktor bardzo miła i fachowiec w swojej dziedzinie. Nie wiem skąd komentarze poniżej na jej temat. Fachowo i wnikliwie tłumaczy co należy zrobic, jaką zastosuje metodę leczenie, ile to będzie trwało i konsultuje sie z pacjentem. Mojej córce zakładała apraty na obie szczęki, miała bardzo skąplikowaną wadę zgryzu, wybrała właściwą metodę leczenia i pomogło. Wczesniej korzystałam z innego ( bardzo wzietego) gabinetu i niestety nie pomogło a pieniądze stracone. ...

lek. dent. Renata Janku-Pietrzyk

ulica Jutrzenki 10/4 A
20-538 Lublin

Doświadczenie i profesjonalizm. Ortodonta godny polecenia ! Przyjęcie na wizytę odbywa się czasem z lekkim opóźnieniem, ale mnie to absolutnie nie przeszkadza. Polecam, wiem że moje zęby są w dobrych rękach !
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Joanna Masiota-Błotny

Powstańców Wielkopolskich 1
88-181 Jaksice

Cały proces leczenia ortodontycznego przeszedł prawidłowo. Pani doktor Masiota posiada dużą wiedzę a było to potrzebne w wyborze najlepszego toru postępowania. Wizyta profesjonalna, w miłej atmosferze. Cena usług odpowiednia. Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Izabela Michalak

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5
02-691 Warszawa

Na wizytę do Pani Michalak trafiłam przypadkiem (akurat miała szybko wolny termin). Miałam wrażenie, że coś dzieje się z dwoma zębami. Wcześniej było zrobione RTG, które ponoć nic nie wykazało. Celowo wybrałam Maestrię, bo czytałam w internetach, że tam obowiązkowo robią tomografię, a dla świętego spokoju chciałam się upewnić, że nic się nie dzieje z tymi zębami. Niestety babska intuicja okazała się trafna. Na TK wyszły zmiany nad tymi właśnie ...

Barbara Zdrojewska

Ortodonta, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"
Waryńskiego 6
86-300 Grudziądz

Moja trauma z dzieciństwa... Każda wizyta była stresująca i nieprzyjemna. Nie poszłabym do tej Pani ze swoim dzieckiem.

Hanna Willak-Makowska

Bolesława Chrobrego 10/2
Wałbrzych

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Duża cierpliwość i zrozumienie. Dzięki wizytom u Niej w gabinecie mój uśmiech zdecydowanie się poprawił.

Lidia Jędrzejowska

Niemierzynska 27
Szczecin

Bardzo niekulturalne zachowanie wobec pacjentów- krzyki, śmiechy i rozmowy z innymi lekarzami NAD głową pacjenta. Żenada.
Chciałbym serdecznie polecić Panią dr Mycek. Byłem u niej na pierwszej wizycie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pani dr jest bardzo miła, kompetentą osobą z profesjonalnym podejściem do pacjenta. jak wcześniej nie lubiałem wizyt u ortodontów tak od teraz naprawdę zmieniam zdanie i nastawienie. wizyta zupełnie bezstresowa, Pani dr wszystko szczególow mi wyjaśniła i wytłumaczyła jak będzie wyglądało leczenie. podziwiam ją za ogromną wiedzę i doświadczenie
Opinia dodana przez: Tomasz F.

lek. dent. Dorota Jasnosz-Natkaniec

Komuny Paryskiej 20
64-920 Piła

Polecam. Wysokie kompetencje i ogromna wiedza Pani doktor. Bardzo uprzejma, z podejściem do dzieci. Polecam.
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Ewa Fajt

Przychodnia Nr 5
Zawiszy Czarnego 7a
40-871 Katowice

Jakby się dało to bym nawet tej jednej gwiazdki nie dała. Umawiając telefonicznie pytałam i zapewniano mnie, że Pani dr przyjmuje dzieci z mlecznym zębami (4-latek). Wizyta prywatna, w poczekalni pusto, w gabinecie pusto, rejestracja wiedziała że jesteśmy, bo wypisywałam dokumenty... Ale czekałyśmy ponad pół godziny. Ja zwolniłam się z pracy żeby zdążyć, dziecko prosto po przedszkolu. Jak zapytałam czy w końcu możemy wejść już zniecierpliwione, bo mamy po tej ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Danuta Górniak

Protetyk, Ortodonta

Andrzejewskiego 21
Szczecin

Raczej nie polecam z kilku względów: 1. Bardzo długo się czeka w poczekalni na umówioną na godzinę wizytę. Dr Danuta się spóźnia zawsze, podobno przez korki. Nie szanuje czasu pacjentów, potrafi pół godziny rozmawiać z Panią technik, a pacjent w tej czasie siedzi na fotelu i czeka. 2. Nie ma podejścia do dzieci. 3. Bardzo niemiła atmosfera panuje ogólnie w gabinecie. Dotyczy to obu Pań dr i asystentki.
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Anna Bardowska

NZOZ "MEDENTAL" L & S
Biernackiego 1/26
39-300 Mielec

Uważam Panią lek. ortodontę Annę Bardowską za specjalistę, którego nie poleciłabym nikomu. Moje ponad dwuletnie doświadczenie ewidentnie wskazuje na to, iż brak Pani lek. podejścia do pacjenta, nigdy w trakcie trwania leczenia nie przyjęła mnie o wyznaczonej godzinie. Nawet zdarzyło się, że Pani lek. poszła sobie do domu nie przyjmując mnie wcale. Ponadto uprzejmość tejże Pani lek. również wiele stawia do życzenia, na pytania dotyczące leczenia pacjent nie usłyszy żadnej ...
Opinia dodana przez: Anna
Dokładnie omawia proces leczenia, uprzejma i kompetentna ortodentka. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: gość

Anna Adamska

Fieldorfa 6 lok. 8
45-267 Opole

Wyjątkowo niesympatyczny lekarz. Stresujące zachowanie w stosunku do małego pacjenta i rodzica. Ostatnia wizyta trwała niecałą minutę, a wzięła pieniądze jak za normalne badanie. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Alicja Graczyk

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Nie polecam tej Pani doktor pieniądze na aparat wywalone w błoto ponieważ będę musiała założyć kolejny z powodu niekompetencji szanownej Pani która tylko naciąga na kasę. Inni ortodonci bardzo zdziwieni są krokami które podjęła Pani doktor podczas naprawy moich zębów aparatem. Najgorzej zainwestowane pieniądze i czas.
Opinia dodana przez: Kaja

Arleta Jażdżewska

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatologia Uśmiechnij się
Wołodyjowskiego 2
77-300 Człuchów

Mogę polecić ten gabinet. Jestem bardzo zadowolona. Dla dzieci to raj a nie wizyta u dentysty. Bajka na monitorze nawet znieczulenie dało sobie zrobić. Polecam
Opinia dodana przez: Magda

Regina Pawliszyn-Jaremin

Gdynia

Pierwszy aparat (ruchomy) źle zrobiony-za mały. Drugi aparat (ruchomy) miał, jak twierdziła pani doktor, wyprostować zęby (chcieliśmy córce zrobić stały, ale doktor stwierdziła, że to niepotrzebne) Potem okazało się, że jednak ten aparat nie jest wystarczający i trzeba pomyśleć o stałym co się wiąże z usunięciem 4 zdrowych zębów, a mieliśmy rzekomo tego uniknąć. Niepotrzebnie naciągnęła nas na drugi ruchomy aparat. Zdecydowanie nie polecam!

Iwona Dorobisz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Grunwaldzka 1/10
42-500 Będzin

Polecam, jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty w gabinecie :)

Bogdan Sawicki

Chirurg stomatolog, Protetyk

"PRO VITA" Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień Kraków-Śródmieście Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Basztowa 5
31-134 Kraków

Bardzo dobry stomatolog. Bardzo uprzejmy i miły. Polecam!!!!

Teresa Kaszkowiak

Gabinet Lekarski
62-095 Murowana Goślina

Nie polecam, pani ortodontka wyprostowała mi tak zęby że trzeba było je usunąć.. człowiek nastawiony na kasę. Tyle w temacie. Z mojej strony zachowana była higienizacja , i dieta.
Opinia dodana przez: Justyna