Lekarze Lekarz medycyny pracy internista lekarz-medycyny-pracy lekarz-medycyny-pracy

lekarz Joanna Czech

gen. Dąbrowskiego 23
98-220 Zduńska Wola

odradzam bardzo ,omijac z dala ,juz nigdy nie zawitam do tej pani

lekarz Halina Jakiel

Przelotowa 6
38-500 Sanok

pewna siebie i podchodzi arogancko uwaza sie za wyzszosc

lekarz Roland Bednarski

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
14-400 Pasłęk

Duży problem ze zdobyciem numeru telefonu do rejestracji medycyny pracy w Pasłęku. Nigdzie nie można uzyskać informacji, czy Pan Doktor będzie przyjmował. Brak zrozumienia pacjentów przybywających nie tylko z Pasłęka, ale także innych odległych miejscowości o 50-70 km. Brak empatii, profesjonalizmu i szacunku dla osób potrzebujących pomocy. Nie polecam.

lekarz Juliusz Rawdanowicz

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Warszawa

Nieuprzejmy, niekontaktowy, opryskliwy, bez jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Trzeba ciągnąć za język, żeby dowiedzieć się o stanie swojego zdrowia. Miałem wrażenie, że siedzi tu za karę. Nie polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

Joanna Hawro

Gabinet Lekarski
37-100 Łańcut

Dodzwonić się do przychodni HIPOKRATES w Łańcucie graniczy z CUDEM. Telefon non-stop zajęty, słuchawka specjalnie odłożona lub ktoś prowadzi jakiś sex telefon. Nic innego mi do głowy nie przychodzi.
Opinia dodana przez: Leon

lekarz Maria Smus-Noweta

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie
ulica Sieradzka 3
98-290 Warta

lekarz bez pojęcia ,byłem zaszkodził mi i to bardzo nie polecam wyszcegajcie sie Smus-Noweta Maria
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Maria Pokorska

Ośrodek Medyczny "OSTEOMED"
Kazimierza Wielkiego 57
30-074 Kraków

Tragedia. Zero kompetencji. Nie umie samodzielnie podjąć decyzji. Czas na emeryturę! Nawet proste zadanie wypisania skierowania konsultuje z innymi. Wyprosiła mnie z gabinetu alby poradzić się innej osoby o to jakie ma wystawić zalecenia. Godzina która spędziłam nie przyniosła żadnego rezultatu. Muszę ponownie wybrać się do innego lekarza.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Stanisława Szmit-Cebulska

PZOZ STARACHOWICE
ulica Radomska 70
27-200 Starachowice

Pani doktor bardzo nieuprzejma, w sezonie grypy i COVI-19 zbagatelizowała objawy pytając się „po co tu w ogóle przyszłam?”. Przepisała Apap i rutinoscorbin..

lekarz Małgorzata Obrębska

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Witam serdecznie, Jakiś czas temu dostałam skierowanie na kontrolne badania krwi i moczu. Przy udaniu się na wykonanie badania zapytałam w recepcji czy przy okazji mogę także zbadać swoją grupę krwi (niby się zna, ale 100% pewności nie mam, dlatego chciałam kiedyś w końcu wykonać to badanie, ponieważ nigdy wcześniej nie robiłam, nie miałam żadnego wypadku ani sytuacji w której by mnie o niej poinformowano). Niestety Pani w recepcji poinformowała, ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Janusz Górniak

Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Szczecińska 16
77-300 Człuchów

Nie było wizyty 05.02.2019r. godz. 12,06 nie okazał mi - ostatniej pacjentce- tej laski! Rejestrowałam się w piątek 01.02br.ok. 10-tej na pierwszą wolna- na ten wtorek, gdzie czekałam od godz.10,10. Moja prośbę odparł triumfalnym uśmiechem, ze pracuje do 12-tej i musi biec do drugiej pracy!Bez przepraszam .Czekałam na wizyte 5 dni, gdzie pańska empatia nie wspominajac juz o przysiedze?! No fakt panie "doktorze"nie umierałam jeszcze,ale Pan mnie dobił zamiast pomóc! ...
Opinia dodana przez: TERESA BOBROWSKA-RADECKA

lekarz Władysław Wolański

ENDOMED
ul. Subisława 24, Opolska 5
80-354 Gdańsk

Gosciu zdiagnozawal u mnie zapalenie oskrzeli. Wszystko byloby fajnie gdyby nie okazalo sie po 2 dniach ze nie mam zadnego zapalenia oskrzeli tylko zakazenie legionella. Takich lekarzy powinno sie eliminowac .Oczywiscie prywatna wizyta. Nie polecam tego pajaca niby doktora
Opinia dodana przez: blade

lekarz Bożena Pietrzyk

PROFMED Katowice
Wolności 90 lok. 1
41-500 Chorzów

Brak wsparcia i empatii ze strony P.Doktor.Traktowanie pacjenta powierzchownie i zarozumialy sposób przekazywania informacji.Dlugi czas oczekiwania na,w tej chwili,teleporade,z której w trudnych sytuacjach nic nie wynika.P.doktor posiada wiedzę teoretyczną,zasłania się przepisami,pełna obaw co do własnej osoby,odmawila wizyty domowej u osoby leżącej.

lekarz Regina Dzienniak-Gajos

Zagórksa 89
25-346 Kielce

Pani doktor nie sympatyczna od pierwszego spojrzenia, nie uprzejma, antypatyczna. Nie chce wysłuchać co ma do powiedzenia pacjent. Szacunek tylko do osób starszych. Jeśli ktoś ma możliwość lepiej niech uda się do innego lekarza.
Opinia dodana przez: Ania

Adam Śliwiński

Lekarz medycyny pracy, Internista

Żałosny, niekompetentny i chamski lekarzyna opatowsko-tomaszowski. Na moje pytania praktycznie nie odpowiadał. Za to wyrażał prymitywne, seksistowskie uwagi względem mnie. Wyszłam skołowana. To nie lekarz - to poprostu oszust.

lekarz Leszek Brancewicz

Kościuszki 21 lok. 6