Lekarze Chirurg stomatolog stomatolog chirurg-stomatolog

Tomasz Koźliński

Al.Wyzwolenia 14 / 2
Wałbrzych

KOMPETENCJE ZNAKOMITE--UPRZEJMOŚĆ NA PIĄTKĘ--GODNY POLECENIA--BARDZO DOBRY CHIRURG-STOMATOLOG!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Genowefa

lek. dent. Waldemar Hajduk

MegaMed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Chabrów 117
45-221 Opole

... nie wiem co napisać. Obojętne czego bym tu nie umieścił, to i tak nie wyrazi bólu jaki nas wszystkich spotkał. Gdziekolwiek teraz jesteś na pewno pomagasz z całej swojej duszy wszystkim. I miej dalej nas w swojej opiece. Tak jak za życia, tak i w lepszym świecie.

Artur Skutecki

Best Way Dent
Jana Kazimierza 32
Warszawa

Nic więcej tylko wow. Od małego mam fobię, samo przejście obok gabinetu stomatologicznego sprawiało u mnie lęki. U innego dentysty zdarzało mi się nawet tracić przytomność. Pan Artur jest zdecydowanie profesjonalistą z powołaniem. Na początku wizyty nie potrafiłem się uspokoić i cały się trząsłem. Miałem problem utrzymać kubek z wodą. Spędziłem w gabinecie przeszło dwie godziny i już po godzinie czułem się na tyle komfortowo, że miałem ochotę się zdrzemnąć ...
Opinia dodana przez: Kajetan

dr n. med. Jacek Wróbel

Bytomska 96
42-622 Orzech

Przed tym dentystą było kilku innych, ale tu wiem ,że oddaję swoje zęby w ręce profesjonalisty i co ważne nic nie boli

lek. stom. Magdalena Gromadka - Długosz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Centrum Stomatologiczne "VITADENT"
ul. Walerego Sławka 17
30-633 Kraków

Bardzo mila ,sympatyczna i przede wszystkim kompetentna pani stomatolog swietne podejscie do pacjenta ,wzbudza niesamowity spokoj i zaufanie ,potrafi sluchac i widac ze ma ogromna wiedze doswiadczenie i jest dobra w tym co robi.Trafilam na wspanialego specjsliste ,Pani Natalia -higienistka rowniez odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu,bardzo ogarnieta higienistka .Podoba mi sie rowniez wspolpraca miedzy Paniami w gabinecie i wspolny szacunek.Podejscie do dzieci rowniez bez zarzutu.Bardzo sie ciesze ,ze trafilam na ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Elżbieta Wendlandt

ulica Stodolna 14
62-035 Kórnik

Wspaniała Pani doktor Jako jedyna w wolny dzień oddzwoniła i przyjęła córkę z bólem Przemiła a co najważniejsze super stomatolog Córka zadowolona ( a niezła panikara jest 😉) No i ból minął po wizycie Polecam polecam polecam i bardzo dziękuje także w imieniu Wiktorii
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Maciej Walkowski

ulica Powstania Styczniowego 7
20-706 Lublin

Pań doktor bardzo miły i z dużym doswiadczeniem, sprawnie i bardzo szybko uporał się z moim zębem. Polecam

Danuta Ilczuk

Lenartowicza 108
Sosnowiec

Polecam z całego serca. Super podejście do dzieci. Wiem, bo zaliczyliśmy nie jeden gabinet. Dopiero Pani Dr udało się z moim dzieckiem.

dr n. med. Ewa Adamczyk-Engelking

lelewela
Gliwice

Pani Ewa jest niesamowicie kompetentnym i troskliwym specjalistą. Jej podejście do pacjentów jest pełne empatii, co sprawia, że wizyty u niej są znacznie mniej stresujące. Dba o to, aby każdy etap leczenia był jasno wyjaśniony, co dodatkowo buduje zaufanie. Polecam pania Ewę z czystym sumieniem jako doskonałego stomatologa zarowno dla doroslych jak i dla dzieci.
Opinia dodana przez: Klaudia

Władysław Buława

Barlickiego 23a
43-300 Bielsko-Biała

Wczoraj byłem u tego pana. Bardzo "ludzkie" podejście do pacjenta. Pan doktor wyjaśnił co widzi i co chce zrobić z moimi zębami. Zdjęcia rtg na miejscu. Bez wątpienia polecam ten gabinet. W przypadku jakiś problemów z zębami sam tam wrócę.

lek. dent. Nidal Abolfadel

nzozeuromed
sosnkowskiego 40-42
Opole

Najlepszy stomatolog i chirurg jakiego znam- sprawdziłam z 8-9 lekarzy ( w tym wrocławskich estetycznych) i nikt nie może się równać z dr Nidalem. Nie jestem w stanie zliczyć ile zębów już mi uratował ( z powodu choroby przewodu pokarmowego- moje zęby kruszą się i zapadają- On jedyny odkrył w czym problem i stale mnie leczy). Jestem po zabiegu resekcji, wszczepianiu implantów oraz mam kilka koronek- wszystko w idealnym stanie. ...

dr Ewa Mazur

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Gabinet
Słoneczna
73-110 Stargard Szczeciński

Serdecznie polecam gabinet Pani Ewy Mazur. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta. Miła i serdeczna atmosfera aż chce się leczyć zęby :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

Paweł Szczepaniak

Tychy

Na fotelu czuję się bezpiecznie, jestem przekonana że mam profesjonalną opiekę medyczną. Zawsze panuje przyjemna i miła atmosfera. Trafna diagnoza i sprawne leczenie. Z uśmiechem na twarzy polecam!
Opinia dodana przez: Hala

lek. dent. Marcin Pietrzycki

Gabinet Stomatologiczny Mirosława i Marcin Pietrzyccy
59-220 Legnica

Miałam do usunięcia dwie ósemki chirurgicznie. Nie da się opisać strachu który mi towarzyszył siadając na fotel. Cięcie dziąsła, wiercenie w kości, dłutowanie zęba i szycie. Ale strach ma wielkie oczy, bo co się okazało usunięcie jednego zęba trwało niespełna 10 minut i o dziwo nic nie bolało !! Pan doktor przepisał mi leki przeciwbólowe po których również nic nie czułam. Na drugi dzień gdyby nie mała opuchlizna, zapomniałabym, że ...

lek. dent. Magdalena Świąder-Ziętara

Centrum Skrzat
Rumiankowa 55 / 2C
54-512 Wrocław

Od czsu kiedy zdecydowałem się leczyć zęby u p. doktor, skończyły się moje z nimi problemy. Najpierw kompleksowe leczenie, a teraz przeglądy raz w roku i ew. drobne zabiegi. Pani Doktor jst wyjątkowa, ma niesamowite umiejętności i jeszcze coś co czyni że leczenie jest nadwyraz skuteczne.

Ignacy Kodym

Konin

Poznałem tego lekarza z racji relacji zawodowych. Pierwsze wrażenie i spostrzeżenia skłoniły mnie, żeby zostać jego pacjentem. Moje obserwacje znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Kompetencja, staranność, inwestowanie w nowe narzędzia i metody, kompleksowe podejście do problemu. Oczywiście wszystkie te pozytywy mają odzwierciedlenie w cenach usług. Wcześniej żaden dentysta tak starannie nie przeprowadzał leczenia kanałowego. Dla niektórych zniechęcające może okazać się zdecydowanie ruchów stomatologa, ale taka specyfika tego konkretnego gabinetu. Polecam!

Marta Lizurek

Felińskiego 24
Bytom

bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, osobiście chodzę już do pani doktor od lat i za każdym razem nie zawodzę się.

lek. dent. Maria Panuszka

NZOZ ORTO-DENTIST
Widok 19A
32-020 Wieliczka

przy okazji prostowania ząbków w tym gabinecie leczyłem też je i jestem bardzo zadowolony, polecam

lek. dent. Halina Lech

Królewska 34
35-616 Rzeszów

Najlepszy specjalista w wyrywaniu zębów, korzeni, ósemek ... - a wydarłam ich kilkanaście u różnych stomatologów. Pani doktor pozostawia wszystkich w tyle - jest najlepsza !!! Robi to bezboleśnie i nawet się trudno zorientować w którym momencie jest już po zabiegu - perfekcja w najwyższym wydaniu .... POLECAM
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Piotr Łasiński

Puławska 233/lok. J
02-715 Warszawa

Ponad 10 lat temu leczyłem się u tego stomatologa o specj. chirurgii w klinice MSWiA. Poleciła mi go moja przyjaciółka. Usuwał mi korzeń zęba, wykonał mi leczenie endodentyczne trzech zębów i kilka ubytków wypełnił testowanym materiałem. Przyznam, że plomby w jego wykonaniu wciąż są w dobrym stanie, co jest rzadkością. Dr Piotr Łasiński jest osobą kompetentną, z praktyczną, wieloletnią wiedzą i o otwartym usposobieniu w stosunku do pacjenta. Konkretnie przedstawia ...
Opinia dodana przez: Piotr Z.